Angie22<3

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Doctor Babor Refine Cellular Detox Vitamin Cream

Doctor Babor Refine Cellular Detox Vitamin Cream
2021. február 26.

Kozmetikai kezelés után kaptam ezt a krémet és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kellően hidratálja a bőröm a T vonalban is, így nem hagy maga után csillogó ragadós érzetet. Eddig csak jó tapasztalataim vannak vele és az összetevők listája sem olyan szörnyű, bár az ára nagyon borsos.

Biola Bio Vadvirág Arcápoló Balzsam

Biola Bio Vadvirág Arcápoló Balzsam
2021. február 26.

Nagyon szeretem a krém állagát és illatát, bár sajnálom, hogy ilyen pumpás a kiszerelés, sosem látom, hogy még mennyi van benne. Sajnos nekem a homlokom környékén mindig zsíros marad tőle a bőröm, így azt gondolom, hogy nem tudja megfelelően táplálni.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Szemkörnyékápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Szemkörnyékápoló
2020. július 1.

Elég sokáig elég volt nekem ez a 20 ml, meg is lepődtem. Rendszerint éjszakára használtam, nem vettem észre különösebb hatást. Férjem szemét nagyon csúnyán kicsípte, be is dagadt picit a bőre, én nem tapasztaltam semmi ilyesmit.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
2020. július 1.

Pár hónapja használom, kicsit zsíros érzést hagy maga után, de szépen fed, már amennyire egy színezett krém fedhet. Én ezt csak nyáron használom, amikor alapozót nem teszek fel a hőség miatt.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2020. július 1.

Nagyon régóta használom, így van róla tapasztalatom bőven :) Kicsit nehéz vele bánni, de én színezett arckrém alá szoktam kenni, elfedve a bőrhibákat.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2020. július 1.

Nem olyan régen használom, nagyon kiadós, kevés kell belőle. Nem szárít annyira, mint a korábban használt micellás vizek. Az összetevői alapján választottam.

Ilcsi Harmonizáló Spirulina Zöld Maszk

Ilcsi Harmonizáló Spirulina Zöld Maszk
2020. július 1.

Két csomaggal vettem belőle egy akció során, de biztosan újra fogom még venni, imádom az állagát, és azt a puha bőr érzetet, amit a használata után tapasztalok.

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2020. július 1.

Egy pár hónapja használom napi szinten, gyorsan fogy, de egyébként meg vagyok vele elégedve maximálisan.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2020. július 1.

Nagyon érzékeny bőrre használjuk és kiválóan működik, nagyon szeretjük :)

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2015. november 26.

Akciósan vettem, a wax részét nem nagyon használom mert nekem olyan maszatos vele dolgozni, viszont a színét nagyon szeretem. Abszolút természetes hatást nyújt, nagyon szép barna, abszolút illik a bőrömhöz és a hajamhoz is. Az ecsetet én sem szeretem annyira, szerintem nem teljesen megfelelő a formája! Nekem is porlik kicsit a barna festék része, még az arcom is olyan szokott lenni, de egy nagyobb ecsettel eltávolítom és nem látszik. A tartóssága nekem meglepően hosszú, pedig zsíros a bőröm és naponta többször is zsírmentesítem a T vonalamat, de a szemöldököm nem kenődik el :)