AngieAnne

Regisztráció dátuma: 2018. január 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2018. szeptember 22.

HATALMAS Csalódás!! Az első alkalommal imádtam, de most utálom'Az első nap nagyon száraz, a többin nagyon zsíros...Korpás is lettem tőle...Fujj...Soha többet... :(

Rimmel Maxi Blush

Rimmel Maxi Blush
2018. szeptember 18.

Te.Szent.Jézus.Ez a pirodító atom-pigmentált!!

Balea Micellás Víz Minden Bőrtípusra

Balea Micellás Víz Minden Bőrtípusra
2018. március 11.

Nagyon jó volt, szerettem mert jó alaposan tisztít

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser
2018. február 8.

Aztaaaaa!!!!!😁😁😁El sem tudom hinni!!Mindent!De tényleg MINDENT lehozott az arcomról, nem szárította és az én extrémen száraz ekcémás bőrömet sem irritálta!!Ez egy csodaszer!!Igen, picit ragacsos maradt az arcom tőle de nekem ez pont ideális hogy a hidratálóm(Ami szinté alverde) jobban beletapadjon.Illetve sminkelés előtt primernek is jó , mert az alapozóm is nagyon szépen beletapad!❤

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. január 7.

El sem hiszem hogy van ilyen jó alapozó drogériás szinten a Maybelline Fit me! alapozóm mellett! Imádás van!Nem jön le 2 perc alatt, a legvilágosabb is tökéletes a hófehér bőrömhöz.Imádom

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2018. január 6.

Piciként használtam és most megint előkerült(persze nem ugyanaz amit 10 éve használtam)és nem emlékeztem rá hogy ennyire jó

Alverde Minze-Beeren Ajakápoló

Alverde Minze-Beeren Ajakápoló
2018. január 6.

Illata nagyon finom, meglepően jól hidratál és egyszerűen imádom!

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2018. január 6.

Nem tudom ti hogy vagytok vele de:Nekem (nem mondom hogy csak ez mert a többi is hidratál)ez a legjobban hidratáló Labello.Nekem ez vált be legjobban♡

Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Moonchild

Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Moonchild
2018. január 6.

6 GYÖNYÖRŰ különleges Highliterszín.Hédinkénél láttam először és jókat mondott róla.Így gondoltam megrendelem és nem bántam meg

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2018. január 6.

Nagyon tetszik nekem, azt hiszem hogy a Naked2-nek a dupe-ja.Annyi a problémám vele hogy a "doboza", vagy tokja egy picit olcsó, műanyag hatású.Amúgy meg perfect!