angyalka1225

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bronx Colors Chubby Lip Color

Bronx Colors Chubby Lip Color
2020. február 27.

Rendelés mellé kaptam egy rúzzsal egyetemben. Számomra ismeretlen ez a márka és mivel a rúzsnak nagyon gagyi, zsírkrétás szaga volt, ehhez se fűztem sok reményt, de kellemesen csalódtam: annak ellenére, hogy inkább mattnak mondható, kellemes, krémes érzetű és ennek nincs olyan erős szaga. Tartósságára, kopására sincs panasz. Csak azért nem kap 5-öt, mert jobban szeretem, ha illatozik, amit magamra kenek. o:)

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2020. február 27.

Régóta szemeztem vele, mert kb. soha nem láttam egyben a teljes kollekciót, mindig valamelyik szín le volt fosztva, ahogy most is, de akciósan már nem hagyhattam ott. ^_^ Szép fényes, a színe pedig kiérdemelte a nevét (Happy), mert mióta felkentem, állandóan nézegetem. :D Kíváncsi leszek a tartósságára. Az már mellékes, hogy a kivitelezése milyen csinos, de arra is jó ránézni. Nekem maga a tavasz. :)

Pupa Bird 2

Pupa Bird 2
2020. február 27.

Nahát, senki nem írt róla véleményt? :) Pedig nem csak hogy szuper cuki, a belbecs is igényes. Nekem a piros madárka van meg, nagyon tetszenek a szemre és ajakra való színei is, ráadásul tartósak. Meglepett, mikor evés-ivás után még mindig rajta volt a rúzs, csak minimálisan vesztett a színéből, azt se gagyi módon, ami elég hasznos tulajdonság az élénk színeknél. Nem merem annyiszor magammal hurcolni, mint szeretném, mert félek, hogy kipogyog a festék -ahogy eddig kb. minden palettámnál-, de előbb-utóbb azt is tesztelni fogom, ha már fogyásnak indult. :)

MAC Boom Boom Bloom Lipglass

MAC Boom Boom Bloom Lipglass
2020. február 25.

A sakura-mániám miatt nem volt kérdés, hogy le kell csapnom valamire a kollekcióból. Mivel rúzsok már nem voltak és kicsit meg is untam, hogy minden matt és szárít+rosszul, de gyorsan kopik, nem bántam, hogy csak szájfény maradt, bár az árát sokallom. A színe, illata, állaga, kivitelezése kárpótol, csak azért nem kap 5 csillagot, mert még úgy se tartós, hogy se nem iszom, se nem eszem. :-/ De legalább öröm újra meg újra használni. :)

Update: Megkapja az 5. csillagot még akkor is, ha vigyázni kell felvitelnél, hogy ne mosolyogjam rá a felét a fogamra, ugyanis nem tudom, hogy csináltam, de levesezés után mentem volna újra felkenni és nem kellett, mert még látszott a színe. :-o :) Persze nem pompázott már teljes fényében, de szerintem ilyet szájfénytől nem is lehet elvárni.

Burt's Bees Tinted Lip Balm

Burt's Bees Tinted Lip Balm
2020. január 28.

Ajj, de szeretnék 5 csillagot adni..! :) Csak azért nem, mert vártam volna valami rózsás illatot, de sajnos ez esetleg csak a színére utal. Még az illatanyagmentességet is elnéztem volna, van olyan (színtelen) ajakírem is, de ennek inkább valami olyasmi, mintha valaha lett volna, csak a sok használattól ez megromlott volna. Ettől függetlenül szeretem, mert rajtam "my lips but better"-hatása van és sokáig érzem, hogy hidratálja, amikor meg már nem, hát szívesen kenem újra.

Avon Color Trend Csillogó Körömfény

Avon Color Trend Csillogó Körömfény
2020. január 28.

Nem tudom, volt-e már, akinek előbb sikerült elhasználni, mint hogy beszáradt volna de ez botrány! Szégyenletesen sok lakkom van (és semmi olyan, amit ne lehetne a drogériákban megtalálni), de eddig max. kicsit besűrűsödtek, mikor már sokat használtam és kevés volt benne, de hogy alig párszor, és kb. belekössön az ecset?! Csak azért nem 1-est adok, mert különleges volt ez a rezes csillám. Amúgy az is volt még a bajom vele, hogy csak 1-2 nagyobb szemcsét lehetett ráerőltetni, de ezt már megszoktam az ilyen low budget fedőlakkoktól. :-/

Wellaflex Frizz Control Hajhab

Wellaflex Frizz Control Hajhab
2020. január 1.

Hullámos hajam van, ráadásul sok is és elég hosszú, így ha nem fodrász szárítja, mindig katasztrofálisan áll: egy merő kóc az egész és rossz hozzáérni, mindegy, milyen sampont, balzsamot, olajat stb. használok. Azt hittem, ez majd csak a formáján segít, de puhává is tette. Azért nem "out of the saloon"-look, de ezt nem is feltételezném egy termékről se, ezért jár az 5 csillag. (Haj)hab a tortán, hogy finom illatú! :)

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2019. december 5.

Napégés után borzasztóan viszketett a bőröm és akármivel kentem, úgy éreztem, csak megfojtja, amitől méginkább viszket. Gyógyszertárban ezt ajánlották rá és tényleg megnyugvást hozott, de többször is kennem kellett minden nap, ezért csak vonakodva adom meg az 5 csillagot.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. december 2.

Csodálkoztam, hogy nem 5-ös az értékelése, pedig szerintem nagyon jó kis cucc, bár lehet, csak én próbáltam előtte túl sok olyat, ami vállalhatatlan. :) Elfogadtam, hogy ennek biztos ilyen trutymósnak kell lenni; a felkenésben nem akadályoz, fülpucival szoktam kiigazítani, ha valahol túlhúznám. A legjobb benne, hogy tartósan beszínezi a szemöldökömet és természetes a hatása, főleg, ha a medium brown-t használom. (Előtte a sötétebb volt, az túl sötét volt a bőrömhöz és a hajamhoz, de még az is elment.)

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. december 2.

A Ruby for me-re esett a választásom, mert se piros lakkokkal, se piros rúzsokkal nincs túl sok szerencsém, mert valamiért nagyon gyorsan és gagyin kopnak. Ez nem volt mellényúlás, mert nem lesz idétlen "kontúrszám" tőle, és érzetre is kellemes, nem ül túl szigorúan az ajkaimon. Ami miatt le kell vonnom egy csillagot, az az, hogy hamar kopik, de így, hogy az illata isteni (pont passzol az ünnepi időszakhoz:)), szívesen kenem újra. :) Ha lehetne, inkább 4,5-et adnék.