Ani79

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT
2020. május 22.

Isteni! Annyira finom, hogy nem is tudom megfogalmazni :) Rózsás, de nem a bolgár víz jut eszembe és nem is orrfájósan, hanem finoman , a vanilliával kiegészítve valami isteni púderességet kap, de nem fojtogatóan száraz. Nekem most ő AZ illatom:)

Yodeyma For You EDP

Yodeyma For You EDP
2020. március 15.

Isteni finom és tényleg hozzá a Chanel tendre illatát - talán még jobb is. Azért nem 5 csillag,mert annyira nem tartós,legalábbis rajtam,de végül is ennyi pénzért egy nagy otthonra egy a táskába simán belefér. Finoman meg-megcsap az illata napközben. El is felejtettem mi van rajtam és szaglásztam,hogy honnan ez a jó illat,jah,hogy ez én vagyok 😆

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2019. szeptember 25.

Imádom, imádom, imádom :) Reptéren vettem a mini verziót, nem olcsó, de feletébb megéri az árát.Rengeteg spirált próbáltam, de ez az első, ami még délután is tart és nem kenődik - még szemdörzsölésre se nagyon!!

Gucci Guilty Eau for Her

Gucci Guilty Eau for Her
2019. március 14.

Nem magamtól találtam, kedves illatszenvedélyes sorstárs hívta fel a figyelmemet rá. Elsőre nem tudtam hova tenni..majdnem otthagytam, h mégsem kell :) De csak elhoztam..Van benne valami retro, de mégis modern..És orgona..de az honnan , hiszen az összetevők közt semmi orgona, mégis ez az első, amit érez az ember. Szóval nekem kicsit 80as évek, de megbolondítva, tisztaságot és eleganciát sugározva. Finoman csapdos meg, meg erőteljes illat, aki erre vágyik az nem ez, vagy töménytelen mennyiségben fújja magára. De tartósan elkísér. Én jóval később is éreztem egy-egy mozdulatnál finoman érezteti, h velem van. Jóval elmúltam 25, nem érzem, hogy öreg lennék hozzá ;-)
Megjegyzés: nekem a sima GUcci Guilty nem gyere be..

Gucci Guilty Pour Femme EDP

Gucci Guilty Pour Femme EDP
2019. március 13.

Nekem nagyon tetszik. Olvastam,H valakinek az eredeti Guilty-re hasonlít. Nekem az annyira nem jön be,ellenben ez nagyon. Finom, nőies,tavaszias illat.kellkellkell :-)

Parfums Balint Balifleur EDP

Parfums Balint Balifleur EDP
2018. november 5.

Nagyon finom, igazán nőies, finom, olyan szép illat. Jó érzés viselni. Nem hivalkodó, de mégis jelen van. Fiatalon ép úgy el tudom képzelni, mint érett nőn. Nekem ehhez a napsütéses meleg őszhöz kifejezetten passzol

Montale So Iris Intense

Montale So Iris Intense
2018. április 29.

Imádom.. már megszoktam nálam lassú a szerelem.. először megszagolom és párszor viselnem kell,hogy tudjam hányadán állunk ...nagy szerelem lett,pedig vakvásárlás volt. Nem bántam meg. Nagyon nem "Montalés" ,de nekem nagyon tetszik. Nőies,finom... jó viselni

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2018. március 20.

A kislányomnak ajánlotta a gyógyszerész - N bántam meg,a kis ekcémás foltjai eltűntek. Nincs illata, árban pedig veri a nagy neveket, és hozzá ugyanazt. Azért 4 csillag,mert nekem az 5 csillagos az intenzív változata.

Juliette Has A Gun Sunny Side Up

Juliette Has A Gun Sunny Side Up
2018. március 19.

Szerintem egy csodás nyugi illat - nem nagyvad, hanem kellemesen lágyan ölelő. A szantállos indítás a mérvadó, majd későn jön elő a kókusz benne, de az sem harsányan, hanem finoman áthangol rá. Krémes, tiszta. Rajtam tartós is. Négy csillag, mert nekem még mindig a Not a perfume Ricci főműve, de ez velem lesz. A neve nekem sem passzol. chill out, vagy relax jobban illene, bár tény, h akárcsak a nap mosolyt csal, de én harsányabb (nem rossz értelemben) illathoz társítanám a sunny nevet. Erről olyan napsütés jut az eszembe, ami a fák levelein átszűrődik, néha belecsillan a szembe, melegít is, de nem éget..

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2018. március 12.

Eddig nem voltam oda a matt lakkokért, de ez hihetetlenül jó. Nekem 011es van nagyon szép szín. Ez a lakk veri a drága lakkokat. Többet is próbáltam, nemcsak mattot - nagyon mgéri az árát.