anicooc

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: -

Nivea Sun Invisible Protection SPF50 High

Nivea Sun Invisible Protection SPF50 High
2013. június 17.

SPF20 van nekem. Görögországban nagyon jól teljesít. Kellően véd, egész napos napozással sem ég le a világos bőröm, viszont fokozatosan barnulok vele.
Imádom az állagát, azt, hogy nem lesz utána olajos a bőröm, nem fehéredik ki, mint egy naptej, viszont érzem, hogy véd.
Alkohol tartalma miatt könnyen párolog, ezért gyorsan kell elkenni, de ez engem nem zavar.
Eddig ez az első napozószer, amivel igaz, hogy lassan, de szépen barnulok. Más napozónál inkább olyan pirosasan szoktam barnulni, ami másnapra barnul be inkább, de ezzel nincs semmi pirosság, csak barnulás.
Elég drága, de görögországban pl. ki lehet fogni 1+1 akciót belőle. Két személynek egy flakon nem elég egy hét nyaralásra, de lehet ez másra is igaz.
Nekem eddig ez vált be legjobban.

Guhl Locken Kraft Ginkgo&Jojoba Hajhab

Guhl Locken Kraft Ginkgo&Jojoba Hajhab
2013. január 6.

Göndörít, dúsit is, viszont ez is keménnyé teszi a tincseket. Párszor használtam, úgyhogy még kísérleti státuszban vagyok vele.

Guhl Locken Kraft Spray Göndör Hajra

Guhl Locken Kraft Spray Göndör Hajra
2013. január 6.

Egyelőre ismerkedünk egymással. A tesóját, a habját is használom, azt hajmosást követően, nedves hajra, diffúzoros szárításhoz.
Ezt pedig másnapos hajhoz vettem. Nekem viszonylag rövid hajam van, amit növesztek és másnapra nem kinyúlik a hajam, hanem épp hogy jobban begöndörödik, ezáltal még rövidebb, mert összeugrik. Ha a száraz hajamra ezt ráfújom, még kunkoribb leszek, tehát a göndörség fokozás kipipálva. Viszont ha előbb vízpermetet fújok rá a hajamra, majd arra ezt a spray-t, úgy előkerülnek az ígért külön álló szép hullámok. Diffúzorral kicsit rászárítok ilyenkor és már is olyan, mintha frissen mosott lenne a hajam, úgyhogy elégedett vagyok.
A samponján és a balzsamján is gondolkodok.....

Update: igaz, hogy göndörít, de egyben keménnyé is teszi a tincseket, ami nem igazán tetszik. De még kísérletezek.

Guhl Sampon Zsíros Hajra Citromfűvel

Guhl Sampon Zsíros Hajra Citromfűvel
2012. december 28.

Használtam, szerettem úgy, ahogy van az illatával együtt! Sőt! Kifejezetten az illata is tetszett, olyan friss, citromos. Most a göndör hajra valót vettem meg.
Eddig nekem a GUHL termékek bizonyítottak.

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére
2012. március 15.

Én lassan egy 30 napos, infraszaunán vagyok túl és kb. 2 hete használom zuhanyozás után ezt az olajat. Szauna, majd hideg-meleg váltózuhany és végül az olaj + masszázs, de az nem mindig. Ma sem volt masszázs, de konkrétan ég a bekent terület!!! Kb 10 perce kentem be és még mindig nagyon ég!
A bőröm puhább, simább jóval, de nem tudom szauna nélkül is ilyen lenne-e. Viszont ez, hogy így ég a kezelt terület, szerintem mindent elmond a hatékonyságáról.

Lee Stafford Szárazsampon

Lee Stafford Szárazsampon
2012. február 18.

Jó, de túl drága. Az illata kifejezetten jó, de tudásra megegyezik a Balea szárazsamponnal.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2012. február 18.

Eddigi legjobb szárazsampon, amit próbáltam. Illata ennek a legelviselhetőbb, ez már nem a büdös kategória, mint ált. a testvérei.
Én már hajmosás napján is használom este, így sokkal tovább bírja a hajam. Tehát nem várom meg, míg zsíros lesz a töve, hanem inkább megelőzöm vele. Illetve választékonként a hajtőre fújom, majd kezemmel bedörzsölöm és kifésülöm.

Toni & Guy Refreshing Szárazsampon

Toni & Guy Refreshing Szárazsampon
2012. február 18.

Nagyon szerettem, de már nem kapható ebben a változatban. Sajnos az új nagyon elmarad a régitől.

Oriflame Hair X Hajkiegyensúlyozó Szárazsampon

Oriflame Hair X Hajkiegyensúlyozó Szárazsampon
2012. február 18.

Legborzalmasabb szárazsampon. Igazából ez nem is az szerintem, mert zsírosabb lett tőle a hajam.

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Színezett Nappali Arcápoló Fluid SPF15

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Színezett Nappali Arcápoló Fluid SPF15
2011. november 15.

A Ti tapasztalataitokra alapozva tegnap megvettem a színezett változatát. A Biodermán és a LaRocheP. gondolkodtam még, de előbbiről nem olvastam itt jót, utóbbi meg nem volt több patikában sem.
Első használat után jónak tűnik, nagyon kevés kell belőle, puha utána a bőröm.