Anie

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. szeptember 29.

A tökös erös nö illata! Az a fajta lány, aki ha nem tetszik neki a viselkedésed elegáns nöiességel önt képen egy itallal. Egy novemberi, nyirkos reggel, egy öszi tájkép. Mindet hozza ez a kis üveg tisztaság.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2019. szeptember 4.

Néhány éve egy plázában dolgoztam és egy házaló ügynök fújta a csuklómra, már akkor tudtam, hogy ez az illat az enyém. Akkor még nem éreztem magam elég kifinomult nőnek ehez az elegáns illathoz. Tegnap végre megleptem magam vele, és most itt ülök egy selyemblúzban és ezt az illatot viselem. Mindent lehet csak akarni kell :). A tartóssága még teszt alatt van, de egyenlőre szerelem a négyzeten.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2019. augusztus 28.

Egy ennyire finom parfüm, amit mindenki az egekbe dicsèr, hogy illanhat el rólam pár órán belül? Imádnám az illatát, de sem a szillázsa sem a tartóssága nem nekem kedvez. A parfüm eredeti, nem ez lesz a ludas...valami tipp esetleg, hogy tartóssabbá tegyem?

Escada Miami Blossom EDT

Escada Miami Blossom EDT
2019. március 15.

Lendületes és csajos kis nyári illat, abszolút el tudom képzelni egy légies élénk színű nyári ruhával egy baratnős koktélozáshoz. Talán nem lett annyira gyümis mint a tavalyi nyári kiakás, kicsit hasonlít is nekem rá, de a M.B. természetesebb illatokat vonultat fel és a rágógumis alap helyett teás alapot vélek felfedezni. Szépen leszárad egy trópusi teára. Utóirat lehetne talan kicsit tartósanb.

Avon Luck Limitless For Her

Avon Luck Limitless For Her
2018. október 19.

Azzal kezdeném, hogy nekem van valahol egy üveggel, de sose lett a kedvencem, valamiért nem tetszik, férfias jegyeket is hordoz, és leszárad valami émelyitő illattá. Kedveske parfüm akar lenni, de macsósan indit majd valami cukros eper illattá növi ki magát, ami nekem külön rosszul áll. A minap egy egyetemi csoporttársom viharzott el mellettem valami isteni illattal, tömény volt finom, neki pedig szuperül állt. Mikor megkérdeztem hogy mi ez a D. G. Light blue-ra hajazó, de mégis fincsi édes illat megdöbbenve fogadtam a választ, hogy még csak nem is márkás divatházi illat, és hogy pont ez az, amit a nyár elején én annyira lehuztam. Most ősszel újra előkerestem és leporoltam, és láss csodát igazán finom most rajtam is, még olyan szörnyen sem áll mint hittem. U.I. őszi-téli illat!!!!

Agent Provocateur EDP

Agent Provocateur EDP
2018. október 19.

hmmm, eljutottam életem azon pontjára, hogy félek egy illattól. Nem rég vettem és teljesen oda voltam/vagyok érte és valahogy úgy érzem, hogy amellett, hogy tetszik taszit is. A napokban tartottam, egy kis parfümmustrát a szekrényben, és nem mert kifújni :)). Nagyon intenziv és tömény illat, tartós és magával ragadó, valamiért együtt nem működünk úgy ahogy szerettem volna, talán én kell még érjek hozzá. Mindenképp tőlem jár neki az öt csillag, mert amit igér azt hozza is.

Paco Rabanne Black XS La for Her

Paco Rabanne Black XS La for Her
2018. szeptember 28.

Már az enyém! Nagyon imádom, és ő is viszont szeret, mivel nem hagy el ám könnyen. Lassan egy hete permeteztem a kabátomra és még ma is éreztem. Ár érték arányban semmi kivetnivalót nem találok benne. 80 mili belőle 12 ezer körül volt online. Amit nagyon kiérzek benne az a keserű narancs, van egy kesernyés úrilányos, rideg és szexi füstös utóillata a bőrömön, amit egyenesen imádok. Finom elegáns és nagyon tiszta, nem émelyítő őszi illat számomra. Teljesen vakon rendeltem meg, és egy kicsit édesebb illatra számítottam a ''nagy tesót" ismervén, de a húgi igazán vadócra sikerült. Nem olyan letisztult mint a nővérkéje, van benne egy kis vadság, egy kis deviancia és egy adag összevisszaság. Szeretem illat!

Britney Spears Island Fantasy

Britney Spears Island Fantasy
2018. július 29.

Valóban nem túl tartós, a pár száz forintos dezodorom is elnyomja az illatát, de ettől függetlenül nyári irodába mászkálós illatnak kiváló. 100 milis kiszerelésben vettem, igy sűrűn újra lehet fújni. :D

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2018. július 5.

Annyira finom, vagánycsajos az illata, hogy imádnám is, ha pár óra múlva nem menekülne el az az isteni illat. Ennyi pénzért igazán valami bomba erős illatot vár az ember. De mivel az illata valami észbontó megkapja a kegyelem ötöst. :)

Guess Girl Belle EDT

Guess Girl Belle EDT
2018. június 28.

Én valamikor a tél derekán, januárban vettem meg magamnak szimatolatlanul. Első nap mikor használtam egy barátnőm megjegyezte, hogy ez ami rajtam nagyon büdös de mégis jó. Azt hiszem ez a szélsőséges viselkedése teszi azzá, ami. Én a gyümölcsöket egyáltalán nem érzem benne, a virágokat annál inkább. Egy tökéletes irodábamászkálós illat számomra. Várom, hogy a trilógia többi darabját is beszerezzem.