AniieCzego

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal
2019. február 16.

Háát csajok. Nem tudom de tőlem 10/10-et kap. Zseniális. Egyből csak úgy szívja magába a bőrőm, az állaga/ illata különleges de nekem bejön... és találja is a bőrőm.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. november 27.

Valóban egy csodaszer számomra!!!! Ennél jobb maszkot nem próbáltam még!
Ha rusnya a bőrőm, felkenem rá jó bőségesen, hagyom 30-40 percet míg jó száraz nem lessz, és csodát csinál a bőrőmből. Az egyik barátnőm kipróbálta, ugyanez a véleménye! Szerintem zseniális. Oké... tényleg rendkívűl nehéz lemosni, szinte az egész arcod be kell áztatni, és kicsit büdi is.. de a hatása minden negatívumot felűlír! Kozmetikusom is ajánlta! 💖 Nekem szuper.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2018. november 27.

Nekem nagyon bevállt. Igaz, hogy ugyan ilyen termékcsaládot használok, micellás vizben, és hidtratáló krémben is. Őszintén a hasonló kiwis tisztító, a nyomába sem érhet.
Szinte napi szinten használom, hol reggel- hol este. Szépen összehúzza a pórusaimat, és sima, puha lessz a bőrőm. Azért csak 4 csillag, mert drágálom, de akciósan féláron elmegy. :)

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2018. október 9.

Elég jól reagál a hajamra. Sampomból a társát használom. Az illata szuper, a hajam fénylik tőle. De eléggé zsírosodik, és különösebb változásokat nem észlelek. Nyilván a töredezett hajvégeken csak az olló segít, ismerjük már el, mi nők. Használtam nagyon drága, nehezen beszerezhető balzsamot, az eredmény hasonló votl. Valószínű újra veszem. Árban is okés.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. október 2.

Pfuuuu teljesen oda meg vissza vagyok érte! Nekem nagyon bevállt, sokkal szebbek, picibbek a pórusaim, az arcom utána olyan mint a bársony. Alig várom mindig, hogy felkenjem. Az illata, állaga 10. Nagyon kellemes érzés amikor a bőrőn van, nem kellti azt az érzést, hogy “jjajj mindjárt elszakad az arcom”... szóval nekem nagyon jó. Utána mindig teszek az arcomra ugyancsak L’oreal hidratálót. :)

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2018. szeptember 28.

Eddig 2x kentem fel, vékonyan... előszőr estére, és másnapo reggelre nem zsírosodott be a bőrőm, olyan pihe puha lessz miután bekenegetem, és jól érzi magát. Az illatát nagyon szeretem, írok egy olyan hónap múlva... mert eddig még mást nem érzek, de ez normális mivel másodszorra kenem fel.

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2018. szeptember 25.

Mióta kiprobáltam ezzel alapozom ar arcom! Valóban ügyesen kell vele bánni, jól elkell dolgozni, meg rákomtürőzni, de megéri. Sokáig (majdnem 1 évig, napi sminkként) elég volt, viszont kell vigyázni mindig becsületesen le kell tisztítani a bőrt, főleg utána. :) ami negatív, esetleg az, hogy egy idő után a tubus kilyukad, de ez legyen a legkisebb probléma. Professzionális lehet sminkelni, szóval nekem nagyon bevált. :)

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz
2018. szeptember 25.

Csodaszer számomra!!! Hihetetlen, mindig problémám volt az pattanásokkal, meg ha kemény arctisztítót használtam, nagyon kiszárította a bőrőm, DE ez... maga a tökély. Elmultak a pattanásaim (teljes döbbenet, hogy egy micellás arcvíz ebben is segít), normál a bőrőm, tökéletesen leviszi a sminket ( pedig elég professzionális alapozót használok). Szóval nekem no1. ❤️