anikaa96

Regisztráció dátuma: 2014. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex
2019. március 30.

Sajnos én is úgy jártam mint az egyik előttem szóló.
Nagyon durván kiszáradt a szemkörnyékemet, égett, viszketett, hámlott és piros volt, a szemem pedig könnyezett. Alapozzóval sem tudtam elrejteni amikor munkába mentem. Borzalmasan nézett ki!
Aztán áttértem egy másik krémre, hátha az EL okozta a problémát. Szépen lassal elkezdett rendbejönni a szemem.
Amikor már eltűnt minden 1 alkalommal újra elővettem ezt. Nem kellett volna. Már 1 használat után újra előjött az ekcéma egy kisebb helyen!!
Soha többet nem veszek ilyet! Már nagyon megbántam hogy megvettem mert nem a legolcsóbb és ilyet okoz ráadásul..
Pénzkidobás volt! :(

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream
2019. március 30.

Egy szóval tudnám jellemezni.
Fantasztikus!
Édesanyám ajánlotta mert nagyon csúnyán ekcémás lett a szemhéjam és a szemem körül és nem nagyon akart elmúlni pedig már próbáltam a gyógyszertári Septosyl krémet is ami erre való.
1 hónapon keresztül az Estée Lauder Advenced Night Repair szemkrémjén használtam. Ezzel a problémával sok mindent nem csinált de legalább rosszabb sem lett tőle. (Később amikor már rendbehozta a L'oréal a szemmet újra kiptóbáltam az EL krémjét és kiderült, hogy ő volt a hibás! Soha többé!!)
Aztán csak kipróbáltam ezt is és csak pilláztam... 3 nap alatt eltüntette a pirosságot, nem hámlott, nem viszketett és nem is fájt már a szemkörnyékem, VÉGRE!
Ez tényleg csodaszer!
Nagyon gyorsan beszívódik és nagyon jól ápol is. Egyáltalán nem csípi a szememet sem. Én reggel és este is használom, szóval sminkelni is tökéletesen lehet rá.
Biztos, hogy áttérek erre. Még árban is sokkal barátibb mint az EL! :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. március 26.

A tökéletes alapozó!
Elfogyott az első üveg így megérett egy vélemény is róla. :)
Úgy érzem, hogy végre megtaláltam a tökéletes alapozót.
A fedése tényleg nagyon erős és megse lesz maszk hatása. Sokan azt is mondták már, hogy rajtam nincs is alapozó. Nagyon természetes hatást ad.
Én ecsettel vagy szivaccsal viszem fel, de olyan is volt már, hogy a kezemmel. Mindenhogy tökéletes végeredményt ad!
Nekem eléggé zsíros a T zónában az arcom de ezzel nagyon sokáig nem látszik, nem fénylik az arcom tőle mint egy diszkógömb. Egyszer ezzel mentem el infrashape-re (tudom nem jó sminkelve menni..) és totál leizzadtam de az alapozó maradt a helyén és még ezután sem fénylett át! Szóval ez nyáron is jó választás, nagyon tartós. Plusz pattanást sem okoz.
Én nem vettem meg hozzá a pumpát, anélkül is jól lehet használni. Sőt, így még kevesebb is vész kárba!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az alapozót! :)

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2018. december 1.

Nem csalódtam ebben a Neutrogena krémben sem.
Kellemes az illata, olyan tipikus Neutrogena krém illat plusz még van benne valami amitől még jobb lesz. :)
Nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem marad utána semmi nyom csak az érzés, hogy puhábbak lettek a kezeim.
Nagyon elégedett vagyok vele és biztos, hogy újra fogom még venni. :)

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Kendő Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Kendő Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. november 26.

Ez az eddigi legjobb sminklemosó kendőm amivel valaha is találkoztam!
100%ban leszedi a sminkemet, a vízállót is. Nekem nagyon tetszik az illata is és ahhoz képest, hogy ilyen illatos, nem bántja a bőrömet sem, nem okoz plusz pattanást sem.
Már 4x újravettem és továbbra is meg fogom venni. Imádom! :)

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő
2018. november 26.

A niveától kaptam tesztelésre. Nekem egyáltalán nem jött be.
Nem hogy a vízálló sminket nem szedi le de még a simával sem tud megbírkózni teljesen. Arról nem is beszélve, hogy csípi a szemem és a bőröm is ragad utána.
Többet vártam volna tőle, csalódás volt.
Egyedül az illata tetszik de semmi más. :(

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2018. november 26.

Nagyon szuper paletta csak úgy mint eddig a többi Urban Decay palettáim. Szép színei vannak, jól pigmentáltak.
A tartóssága tökéletes! Reggel felviszem a szememre (simán az alapozó után viszem fel, semmi mást nem használok) és este úgy mosom le mint ha még frissen kifestett lenne a szemem. Nem gyűlik össze, nem maszatolódik, gyönyörűen fentmarad egész nap.
Ja és én is kék szemű vagyok. :)

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Zsíros Bőrre, Fekete Tea Kivonattal

2018. június 18.

Pénzkidobás!!
Semmit nem csinált az arcommal.... nem hidratál, nem mattít.. semmi! Ennyi erővel akár egy sima vizes törcsit is rakhatok az arcomra mert kb ugyan azt az eredményt érem el vele.
Egyetlen 1 pozitívuma, hogy jó helyen vannak rajta a lyukak de egyébként nem ér semmit!
Nagyon csalódtam benne!
Biztos, hogy nem veszem újra!

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam
2018. május 22.

Ugyan azt tudom leírni ehhez is mint a párjához :)
Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Én samponból is Pantene terméket használok mindig de ez a balzsam tényleg csodát tesz a hajammal!
Nem zsírosítja, nehezíti el a hajat. Gyönyörű fénye lesz tőle és a tapintása meg egyszerűen mesés!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2018. május 22.

Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!