anikoannie

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Inkey List 15% Vitamin C + EGF Serum

The Inkey List 15% Vitamin C + EGF Serum
2021. február 18.

ebben a C vitamin szérumban van az ilyen szérumok közül az egyik legtöbb és látszik is.... kivilágosítja a bőrt kb az első használat után lehet látni a különbséget én imádom szerintem nálam ez lesz a befutó (pedig már sok C vitamin szérumon túl vagyok) kicsit ragad de amint megszárad semmi probléma nincs vele smink előtt is teljesen jó

The Inkey List Niacinamide

The Inkey List Niacinamide
2021. február 18.

ha lehetne választani hogy csak egy szérumot használok életem végéig akkor ez lenne az! nagyon sokat segít az arcomon, a pattanásokon és minden egyéb problémán, a többi inkey listes termékkel használva nagyon szuper

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser
2021. február 18.

kb már az első használat után látható volt az eredménye nagyon sokat segít az amúgy nagyon problémás bőrömön.... én a nyaciomide-al és többi más inked list-es termékkel együtt használom és nagyon jó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. február 8.

Na ez tenyleg csodaszer! Ez az egyetlen termek amitol a zsiros borom nem ugy nez ki nap vegere mintha a szaunabol leptem volba eppen ki... elkepeszto hogy mar egy hasznalat utan mire kepes nagyon jol tisztitja az arcot lehozza a smink maradvanyokat de kozben gyenged nem kell belole sok! A Garnier micellas vize emellett elbujhat mindenkepp megeri az arat 10 csillag!!!

Kylie Skin Vanilla Milk Toner

Kylie Skin Vanilla Milk Toner
2021. február 8.

Azert csodakra ez sem kepes mintahigz egyik kylie termek sem.... nekem ez a 2.lepes az arctisztitasomban a habzo lemoso utan es meg a 3-nal is (ami micellas viz) van smink a vattapamacson.... a bornek viszont kedvez de a teljes arat nem fizetnem ki erte akciosan viszont megeri eleg sokaig jo egy ilyen uvegcse

Kylie Skin Foaming Face Wash

Kylie Skin Foaming Face Wash
2021. február 8.

Jo termek szepen eldolgozhato habzik is kremes is de egy erosebb szemfestekkel mar nem birkozik meg ezert csak 4 csillag. A szememre igy extran kell a Lancome vagy a Neutrogena lemosojat hasznalnom de az arcom ettol puhabb ugyhogy akciosan mindenkeppen megeri a teljes arat viszont nem fizetnem ki erte

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2021. január 10.

A legjobb bronzosító amit valaha használtam. Szemhéjra is tökéletes és kontúrozáshoz is abszolút elhagyható a paletta ha ez van. Szerencsére itthon is rábukkantam a notinon így nem kell mindig egy utazásra várni hogy vehessek.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2020. május 5.

Szerintem ez az egyik ha nem a legjobb drogériában kapható korrektor. Nagyon szépen fed és szem alatt is remekül lehet használni. Sajnos kevés van benne vagy én használok sokat mert havonta kell megvennem de mivel nem drága így megéri.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2020. május 5.

Egész jó kis alapozó de óvatosan kell vele bánni. A fedése egészen "sminkes" az illata hát elég mű de végülis egy alapozó úgyhogy szerintem ez nem probléma. Szépen fed nekem még 14 óra után is jól fennmarad. Újra vásárolni valószínüleg nem fogom ennél egy NYX ami sokkal olcsóbb is megteszi a hatást vagy az Esté Lauder double wear ami sokkal jobb és hasonlóan béna üvegcsében kapható hogy ne tudd az összes cuccot kisajtolni belőle a végén....

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2020. május 5.

Gyönyörű színei vannak és remek sminket lehet vele készíteni. Csak ajánlani tudom!