anikoo

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2020. június 11.

10.21 babaszőke
Az értékelések miatt félve vettem meg, de alig akad hasonló árnyalatú szőke festék. A hamavasabb (de mégsem szürkés, fehéres) árnyalatokat preferálom.
Átlátszó, mint egy zselé. Felkenni nekem ezért picit problemasabb mint a fehér színű festékeket, nem látom jól hova került már a festékből. Az illatával nem igazán tudtam megbarátkozni. Konkrétan férfi aftershave illata van számomra, teljesen más, mint eddig bármelyik használt festék.
Hatóidő közben viszont sötétedik a felkent festék. Megijedtem először, hogy nehogy sötétszoke legyen az eredmény.
Nem lett az, szép egyenletes, természetes szőke árnyalatot kaptam, mondhatni olyat, mint ami a dobozon van! Nem mertem rajta hagyni 35+15 percig, csak 35+5 percig volt fent. Majd legközelebb. Nem lett sem szürke, sem sárgás árnyalatú a hajam, mint sok más 10-es számozású festék esetén. Nagyon szép ez a szín, illik rá a babaszőke megnevezés. :) Drogériás felhozatalban szerintem nincs másik ilyen árnyalat.
Azt gondolom, hogy az Elséve lila hamvasito samponjaval nagyon jól ki fogják egészíteni egymást. Azzal tartható lesz ez árnyalat több hét után is.
Abszolút ajánlom! A szaga miatt levonok gondolatban egy fél csillagot azért :)
Én csak most találtam rá erre a festékre, de látom régóta létezik, csak eddig elkerülte a figyelmem. Azt hiszem, megyek és letérdelek, elmondok egy imát, hogy nehogy megszüntessék, mint sok más terméket, amit megkedvelek és mindig újra vásárolom.
Lehet már most fel kéne belőle vásárolnom... hm.. nem is rossz gondolat :D

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2019. január 14.

Hmm..... kellemes meglepetés! 9.0 világosszőkét és 8.13 világos bézs szőkét vettem, mert nem tudtam dönteni a boltban.
Évek óta Syoss 10-5 Los Angeles szőtét használok, de most úgy gondoltam kipróbálnék valami természetes világos szőke árnyalatot. Ez általában bátor vállalkozás, mert ez az a szín, amit piszok nehéz elérni, megtalálni, megtartani. Vagy túl szürke, túl sötét, túl hamvas, túl sárga... minden csak nem természetes szőke. Itthon még olvasgattam a véleményeket, próbáltam eldönteni melyiket próbáljam ki, végül a 9.0-ra esett a választásom. És nagyon jól döntöttem!
A szín pont olyan lett, mint a dobozon van (ami nagyon nagy szó ennél a színnél), pedig lemosás előtt kicsit féltem, hogy nem lesz-e túl sötét, mert a hatóidő letelte után sötétnek tűnt a krém.
Most frissen festve még bizonytalan vagyok abban, hogy ez a nekem való árnyalat vagy sem, de én ált. nem szeretem a frissen festett haj tónusát, így kiváncsian várom milyen lesz 1-2 mosás után. Szerintem úgy lesz tökéletes! :D

A krém mennyisége a Syoss után meglepett, sokkal több! Az állagát is szerettem, az is sokkal jobb, mint a Syoss és hát az illatáról nem is beszélve! Kifejezetten jó illatú a festék, így kevésbé utálatos hadművelet a hajfestés ezzel a kencével!
A 8.13-as ezek után nekem szerintem túl sötét lenne, viszont szerintem az egy tipikus világos-középszőke szín, így aki azt keres, annak lehet érdemes kipróbálnia.
Én most annyira elégedett vagyok, hogy visszaviszem a boltba a 8.13-ast és kicserélem egy 9.0-ra. Pedig azt eredetileg nem is akartam megvenni, a 8.13-mal szemeztem sokáig.

Update: imádom a színét! Természetes, nem hivalkodó szőke! Sajnos, az eddig világosabb szőkére festett hajam dobja le fokozatosan ezt a színt, de ez nem az Olia hibája, a szőke mindent ledob. De ráállok erre a színre és majd idővel lenövi a hajam a korábban világosabbra festést, nincs jobb öteletem. De ez a 9-es szín tökéletes!!! Köszi Olia!

Update fél évvel később:
Az elmúlt fél évben csak ezt a festéket használtam, a 9-es árnyalatot.
Sajnos az első pár festés után már nem olyan a színe, szinte egyre vörösesebb már frissen, festésk után is. Pár mosás után pedig egyre jobban vörösödik a hajam. :(
Az illatát, állagát továbbra is szeretem, nekem nem hullik tőle a hajam, mint sokaknak. Minden jó lenne, csak a színnel van problémám.
Sajnos így le kell váltanom és visszatérek a bevált Syoss-hoz.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2018. július 14.

Eléggé viszket tőle a fejbőröm sajnos. Hatásában gyengébb, mint a Batiste, viszont fele annyiba is kerül. Megvenném újra, ha nem viszketnék tőle. Soha ilyen roblémám nem volt szárazsamponnal, pedig nagyon sokat próbáltam már. Egyébként az illatával nincs bajom, nem sokkal erősebb, mint a Batiste illatosítottak.

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion
2018. május 23.

Szeretlek! Nagyon jó áron adod magad ahhoz képest, amit tudsz és amennyire jó vagy! Imádom az illatod! Maradj mindig ilyen jó és nem hagylak el sosem, ígérem! Kiss: Your Lover! ;)

Any Tan Caramel Szoláriumkrém

Any Tan Caramel Szoláriumkrém
2018. április 16.

Szoláriumozás után olyan szinten büdös vagyok tőle, hogy még az esti zuhanyzás is dupla időt vesz igénybe, mire eltávolítom magamról a szagot!!! A dr Kelentől is büdi vagyok, de nem ennyire, mint ettől.
Egyszer használtam, megvettem a teljes flakonnal az itteni vélemények alapján, hát nagyon nagy hiba volt. :(
Hatása pedig nem jobb, mint a 4500 Ft-ba kerülő AG krém, aminek tényleg jó az illata.
Ez valami katasztrófa!

Australian Gold Accelerator Szoláriumozó Krém

Australian Gold Accelerator Szoláriumozó Krém
2018. április 15.

Kell egy pár alkalom, mire eléri hatását. Tehát nem azonnali wow hatású, de ez mélybarnító krém. Az illatát szeretem, szoláriumozás után viszont nem sok marad belőle a bőrön, de szoliszagom sincs egyáltalán.

L'Oreal Paris Préférence Infinia Hajfesték

L'Oreal Paris Préférence Infinia Hajfesték
2017. augusztus 13.

Sokáig Syoss Los Angeles szőkével festettem a hajam, gondoltam most kipróbálok más árnylatot. Hiba volt, nagy hiba! 9.1 árnyalatért dobtam ki pénzt.
A tövét leszámítva a hajam konkrétan szürke lett, pedig a 20 perc tőfestés után a végeken a javasolt 10 helyett csak 4 percig hagytam a hajamon és a tövén is 20 helyett 15 percig volt fent. Festés után 6x mostam meg a hajam, egy fokkal jobb lett, de még mindig szürke, így most ki fogom próbálni óvatosan a c-vitaminos pakolást, hátha az leszedi a szürke árnyalatot.
Soha többet ilyen festék!

Update: c-vitaminos pakolás néhány percig fenn hagyva teljes hajon leszedte a szürke színt! (ha valaki ezzel próbálkozna javaslom folyamatosan figyelni a hajat, nehogy csibesárga legyen a végeredmény, tényleg elég csak pár perc)

2017. március 14.

Ma vettem az Auchan-ban 1490 Ft-ért a flakonos verziót! Volt tasakos is az 199 Ft (a DM-ben 299 Ft, Rossmannban 199 Ft).
A tasakos kentem ma magamra és konkrétan semmilyen szagot vagy illatot nem érzek magamon. Se szoliszagot, se büdös krémszagot, de illatot sem. Ez igazából pozitív.
Ehhez képest a Tan Asz U 13000Ft-os krémje, ami flakonban kellemes illatú, az magamon nem volt az.
Hatásáról még nem tudok beszámolni, csak azt tudom írni, hogy mikor pár éve ezt használtam, nagyon szépen barnultam, még a szoliban a tulajdonos is kérdezte, hogy mit használok, mert nagyon szép a színem és gyorsan barnultam. Úgyhogy megelőlegezem az 5 csillagot.

2017. március 14.

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun
2015. július 15.

Egyszerűen imádom! Mallorca - n első nap sikerült annyira leégnem a hátamnak , hogy már éjjel fájt, ha háton feküdtem, fájt. Másnap vettünk egy ilyet ill egy 30-as szintén Hawaii t. Naptejet és már estére alig maradt pirosodás és fájdalom.
Nagyon finom, selymes, jól hidratál, gyorsan beszívódik, több sem kell.
Itt elég drága, de megéri az árát.
Csillagos ötös.