AnikoR

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon
2021. február 20.

Eletem legrosszabban elkoltott 3000 ft-ja volt. :(
Teljesen ugyanolyan, mint a tobbi Lush-os szilard sampon - a hatasat tekintve -, csak 3 hasznalat alatt a negyedere csokkent :D Hogy hogyan, azt nem tudom, nem ertem, es haragszom is erte. A tobbi Lush-os sampon legalabb egy, de akar 1.5 honapig birja.

Panarom Meggymagolaj (Prunus Cerasus)

Panarom Meggymagolaj (Prunus Cerasus)
2021. február 16.

Ma próbáltam ki először, megmasszíroztam vele a férjemet. Érezhetően meggy illata van, kellemes volt használni. :) Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni.

Lush Beauty Sleep Arcpakolás

Lush Beauty Sleep Arcpakolás
2021. február 16.

Wooow! Ez az illat!! Szerintem az összes lush-os arcpakolást kipróbáltam már, de ez a kedvencem (a mask of magnaminty mellett). Gyonyoruen hidratal, az illata sokaig erzodik meg a lemosas utan is. Nagyon szeretem!
Az ara miatt viszont csak 4 pont

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2021. január 31.

Nagyon izgatott voltam, mert ez volt az első Mac rúzsom. Úgy jutottam hozzá, hogy amikor vettem egy palettát, és egy szhéjpúdert, egy bizonyos összeg feletti vásárlás esetén ajándékba választhattam egy rúzst. A Russian Red-re esett a választásom, ami egy gyönyörű mély vörös árnyalat.
Számomra ez nagyon béna minőség, fele ennyiért lévő drogériás termékek is hozzák ugyanezt. Csúszkál, nem tartós, egy szelet torta elmossa. :(
El is ment a kedvem a kísérletezéstől - ha szép piros ajkakat akarok, a Body Shop-os folyékony rúzsomhoz nyúlok, az csókálló, szépen fed, tartós.
Ez nem.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2020. december 3.

Drágállom, de imádom! Néhány havonta megveszem. Hosszútávú hatását nem éreztem, de ha ezzel ápolom a hajam hajmosás előtt, olyan lesz utána két napig a frizurám, mintha fodrásztól jöttem volna. :D Van tartása, fényes, selymes, egészséges.
Nagyon szeretem! <3

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2020. december 3.

A Lush Roots pakolást szoktam használni, azzal tökéletesen elégedett vagyok.
Ez a leírással ellentétben 5290 huf körül volt, el is fogyott 5 alkalom alatt a nagy tégely, mert nem sűrű hajpakolás állaga van, hanem folyósabb, mint egy balzsam, több is kell belőle. Ahhoz viszont drága, hogy ne csináljon semmit. Hatalmas csalódás. :(
Az eladó ajánlotta, de mint kiderült, nem is úgy, és nem is arra kell használni, mint tanácsolta. Én meg nem olvastam el az üzletben a leírást. :)
Nem jó, nem szerettem, örülök, hogy elfogyott

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2020. július 23.

Gyönyörű, természetes, örökre elég. Megérte az árát. Nem okozott pattanásokat. Az első highligterem volt, azóta se körözte le semmi. Nagyon szépen kopik (nem is kopik, hanem elhalványul).
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem!! :)

The Body Shop British Rose Testjoghurt

The Body Shop British Rose Testjoghurt
2020. július 14.

Anyukámmal nagy rajongói vagyunk a termékcsaládnak, többször ajándékoztuk már meg egymást valamilyen British Rose termékkel. Az illata valami mennyei citrusos-rózsás, egyszerűen imádom! A hatásuk nem a legjobb, inkább az illatáért vagyok oda, ami sokáig meg is marad a bőrömön, mint egy könnyed parfüm. Ezt a terméket is azért vásároltam, hogy nyáron legyen valami felüdítő rózsás krémem - de az illatán kívül nem teljesen értem, hogy mi ennek a krémnek a funkciója. :D Sajnos engem csak minimálisan hidratál, krémnek nagyon gyenge, nehezen szívódik be ehhez a mennyiséghez képest viszont drága is (emeltek is az árán, nem 3690 huf mint előtte, hanem 3990 huf). A parfümöt szerettem volna megvásárolni, de az itteni vélemények alapján elment a kedvem. :(
Inkább megvenném a testvajat, abból kevesebb is elég, vagy a kézkrémet, ami ha jól emlékszem egy kicsit sűrűbb állagú.

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
2019. június 15.

Számomra A fényvédő.
Csak jót tudok mondani róla. A pattanásos, érzékeny, vízhiányos bőröm igényli, imádja, kisimítja az arcomat. A legjobb sminkalap, komolyan! :D nem minden termékkel működik jól, én a nyx cant stop wont stop korrektorát szoktam rákenni, szeretik egymást.
Nem kell nagyon sokat használni belőle, és egy egészséges ragyogàst ad a bőrömnek.
Gondolom nem mindegyik bőrtípusra való, az enyémmel azonban megtalálták egymást és nagy a szerelem <3

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk
2019. február 1.

Évek óta használom, havonta 1-2x veszem meg. Imádom! Extra jól feltölti a vízhiányos, pattanásos, érzékeny bőrömet, nekem nem okozott irritációt, pirosodást, csípést. A pattanásokat szépen lehúzza, egységesít, feltölt, hidratál, az ajkamra is szoktam tenni belőle.
Csak ajánlani tudom, bár az illata tényleg erős. :)