anikoszekely

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk

Nuxe Radírozó és Bőregységesítő Maszk
2020. március 18.

tényleg elég az a pár perc, amit mondanak.. és ez az első maszk, ami után nem szoktam hidratálni, és kellemesen selymes érzés miatt utána szívesen simogatom az arcomat :) A szemcsék nem nagyok, de érezni hogy hatásosan radíroz. én zuhanyzás előtt szoktam végig dörzsölni az arcomat, és amíg zuhanyzom rajta van, és utoljára az arcomat mosom le - tökéletesen elég ez a pár perc a hatásért.
Biztos, hogy ki fogom próbálni a többi maszkot is, elsőre erre esett a választásom, mivel pont az utolsó radírom is elfogyott.
Ez tutira két terméket helyettesít :)

Nuxe Reve de Miel Ultra-Gazdag Arc- és Testlemosó Gél

Nuxe Reve de Miel Ultra-Gazdag Arc- és Testlemosó Gél
2020. március 18.

eddigi legjobb tusfürdőm, hónapokig kitart az adagolásnak és textúrának köszönhetően! isteni mézes illat az egész fürdőben és reggelig érzem a bőrömön is. arcra is használtam párszor, nem volt gond vele.
Lehetne több NUXE tusfürdő ilyen kiszerelésben, a pumpás használat után másra ezután nem szívesen térek át! :)

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Energizáló Bőrkiegyenlítő Koncentrátum
2020. március 18.

szuper bőrfeszesítő! viszont kevésbé hidratál mint számítanám, a géles állag ahogy szárad nagyon jól összehúzza a bőrt. De meglepő módon reggelre (éjszakára használtam eddig csak, vagy munka után sminklemosás után) nincs száraz érzete az arcomnak - valamit nagyon tud ez a NUXE termék is :)
Anyukámnak vettem, viszont neki zsírosabb krém kellett inkább.
Egy icipici hátránya, hogy egy pumpálással túl sokat adagol, elég a nyakamra is egy pumpálás. Az aquabella hidratálóm sokkal kisebbet adagol, ami tökéletesen elég az arcomra

Nuxe Nuxellence Bőrfiatalító és Tökéletesítő Szemkörnyékápoló

Nuxe Nuxellence Bőrfiatalító és Tökéletesítő Szemkörnyékápoló
2020. március 18.

éjszakára szoktam használni, és van hogy reggel is a szemem körül megsimítva még mindig puha érzést kelt. enyhén csillogó hatása van, gondolom segít a fényvisszaverésben és optikailag is így világosítja a szem környékét. Eddigi legjobb fejjel rendelkezik, lapított, és addig a legjobb, amíg még hideg és úgy masszírozom :) adagolni is könnyű, hogy a fej másik oldalán van, így véletlenül sem nyomunk többet a masszírozás közben. Ismét nem tudok csalódni a márkában! az eddigi szemkörnyékápolókat megvettem, ritkán jutott eszembe használni, ezt a terméket alig várom hogy használjam :)

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre

Nuxe Aquabella Bőrszépítő Hidratáló Emulzió Kombinált Bőrre
2020. március 18.

csomagban kaptam, eddigi legjobb hidratáló, amit használtam! nem zsíros, nem is vizes, nem fénylik utána a bőr, szuperül beszívja, körülbelül 9-10 óra után veszek észre minimális zsírosodást a homlokomon. éjszakára jó lenne egy kicsit testesebb változata, de amióta NUXE termékekre váltottam (zselés arctisztító, zselé és ez a nappali krém) sokkal kevesebb a pattanásom is! még a havonta 1 kritikus időszakban is látszik hogy 1-2 elkezdődne, és visszahúzodik! én befejeztem a keresést, megvan a tökéletes nappali arckrém kombinált bőrre :)

Revlon Orofluido Amazonia Sampon

Revlon Orofluido Amazonia Sampon
2020. március 18.

csomagban kaptam születésnapra a hajpakolással, és kipróbáltam már pakolás nélkül is önállóan a sampont, egyszerűbb balzsammal. Egyértelműen a sampon illatát éreztem még utána a hajamon, adott egy extra puhaságot.
A hajam lassan 3 éve szőkítve van, nem annyira hajlamos töredezésre, de november óta (amióta használom) még mindig egyenes, nem töredezett a hajvégem :)

Revlon Orofluido Amazonia Maszk

Revlon Orofluido Amazonia Maszk
2020. március 18.

Eddigi legjobb hajpakolás, illatát imádom, utána hajvasalás után napokig egyenes és puha marad a hajam :)