Anikovacs

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Occitane Concentré De Lait d'Amande

L'Occitane Concentré De Lait d'Amande
2019. február 20.

Ez a krém sokkal többet tud, mint egy Nivea krém. Egyrészt a harmada kell a bőrre, ahhoz, hogy fedjen és ápoljon. A hidratáltság pedig nem múlik el pár óra után. Az illata pedig annyira kellemes és magával ragadó, hogy soha többet nem használnék mást! Az ára elég magas, de valójában megéri!

L'Occitane Shea Vajas Tejes Jótékonysági Szappan

L'Occitane Shea Vajas Tejes Jótékonysági Szappan
2019. február 20.

Igazi szappan illatú szappan! Kellemes állagú, jól habzik, sokáig tart! Én a sminket ezzel mosom le az arcomról, tökéletes az eredmény, nagyon szeretem!

L'Occitane Cherry Blossom Bath & Shower Gel

L'Occitane Cherry Blossom Bath & Shower Gel
2019. február 20.

Nagyon finom az illata, mint egy drága parfümé! Nagyon jól tud esni egy hideg nap után a forró fürdő alatt! Az illata nagyon sokáig érezhető a bőrön és a fürdőben is!

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé
2018. augusztus 7.

Nagyon kellemes a használata! Finom érzés a bőrnek, jó az illata, nem szárít, jól habzik és ár-érték arányban is nagyon ideális.

Ziaja Marine Algae Tusfürdő

Ziaja Marine Algae Tusfürdő
2018. augusztus 7.

Nagyon nagy csalódás volt. A Ziaja termékekről azt hittem, natúrkozmetikumok, erre olyan rákkeltő anyagokat tartalmaz, mint 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol... és PEG... mióta bőrbarát anyagok ezek?! A színe annyira nem bizalomgerjesztő, hogy cipőpucolásra használom, még a kutyát se fürdetem vele. Nem is kellemes az illata igazán, de a színe miatt annyira természetellenes hatást kelt, hogy műanyagnak gondolom.

Ziaja Men's Tusfürdő

Ziaja Men's Tusfürdő
2018. augusztus 7.

Csalódás volt, nem habzik nem kellemes az illata. Mű hatása van.

Ziaja Marine Spa Algae Feszesítő Krém

Ziaja Marine Spa Algae Feszesítő Krém
2018. augusztus 7.

Ez a krém nem nyerte el maradéktalanul a tetszésemet, persze ennek az az oka, hogy parabéneket tartalmaz és csípi az arcbőrt, ha valami apró seb (pattanás kinyomását követően) van rajta. Nem kellemes. Nem hidratál igazán, az én bőrömnek nem igazán jó.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2018. augusztus 7.

Nem hagy zsíros, nehéz érzést használat után, nagyon finom az illata és nem fénylik az arcbőr használat után.

Tetesept Izom és Ízület Tusfürdő

Tetesept Izom és Ízület Tusfürdő
2018. augusztus 7.

Kellemes érzés edzés után használni, lehűti a bőrt, ellazítja az idegeket, már az illatával is! Jól felhabzik, nem folyik le az emberről, tisztít és frissít!

Tetesept Erkältung Tusfürdő Megfázásra

Tetesept Erkältung Tusfürdő Megfázásra
2018. augusztus 7.

Nagyon kellemes eukaliptusz illatú, frissítő és élénkítő tusfürdő! Habzik és tisztít, ahogy azt kell! Megfázás esetén üdítő a használata, nyári nagy melegben frissít, de nincs a bőrön érezhető hideg érzet tőle, nagyon jó!