anile

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Extreme Last Alaplakk

Essence Extreme Last Alaplakk
2021. április 1.

Rimmel körömlakkal használom és nagyon elégedett vagyok. Fedőlakk nélkül is egy hétig vállalhatóak a körmeim, csak a végükön kopott picit. Érdekes módon fedőlakk nélkül jobban működik. Újravevős.

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2021. március 24.

Novemberben rendeltem, de rögtön félre is tettem annyira erős, szúnyogriasztóra emlékeztető szaga volt.
Kb két hete nyúltam érte újra, amikor vízálló szempillaspirált kezdtem használni. Gond nélkül megbírkózik vele, nincsenek fekete foltok a törölközőn sem arcmosás után.
Időközben a szagával is megbarátkoztam és a dermatitiszemwt sem hozta elő.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. március 24.

Január óta használom majdnem minden nap. T vonalban zsírosabb a bőröm, ott szépen mattít, az orcáimon viszont picit húzódik alatta a bőröm, de mostanában minden krémmel ez a tapasztalatom.
A bőrhibákat nem fedi el, ezt nem is várom tőle, de ettől függetlenül nagyon szép bőrképet ad, sok bókot kapok amikor viselem (mostanában leginkább videohívások során).
Amit még nagyon szeretek benne, hogy nem mászik át a maszkra, szépen marad a helyén.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2021. március 14.

Általában a LRP termálvizét szoktam venni, de legutóbb nem volt a gyógyszertárban, így ezt vettem meg. A hatása kb mindkettőnek ugyanaz, viszont az Uriage-nak valahogy jobb a porlasztása, kényelmesebb használni.
Egyébként krémek és szérumok alá szoktam rakni, néha pedig csak úgy magamra fújom, mert kellemesen hűsít és a bőröm is szereti.

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2021. március 14.

2015 novemberében írtam a lenti véleményt. Azóta több, mint öt év telt el, de még mindig ez az én illatom. Imádom. Hihetetlenül tartós és rengeteg bókot kapok miatta.

Tegnap fújtam a csuklómra a D-ben és a kabátomra is került belőle. Most a csuklómat szaglászom, mert a kabátomról ismét a bőrömre került. Nagyon finom illata van, hamarosan magamévá teszek egy üveggel. Most már biztos, hogy a pezsgő mindenre megoldás.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2021. március 14.

Nekem a vízálló változat van meg. Amióta otthonról dolgozom nem sminkelek, csak szempillaspirált használok, viszont a maszk miatt egy 10 perces kutyasétáltatás után is elfolyt szempillafestékkel értem haza. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával, a DM teljesen ki volt fosztva, nem volt túl nagy a választék a vízálló spirálokból. Végül a hagyományos kefe miatt esett erre a választásom.
Aki drámai szempillákat szeretne, az ne ezt vegye. Egyébként egy teljesen korrekt spirál, nem folyik le, nem csomósodik, két rétegben hétköznapokra, otthonülésre tökéletes. Nem csodaszer, de ár-érték arányban szerintem ez egy jó kis szempillaspirál.

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2021. február 17.

Már a második tubussal használom, nagyon megszerettem, kivéve az illatát, de szépen teszi a dolgát. Reggelenként magamhoz képest gyönyörű bőrképpel ébredek, illetve a gyulladást is szépen csillapítja, ha olykor megjelenik egy-egy ragya.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2021. február 13.

A minimál arcápolási rutinomba kerestem egy szuper, minden jóval megpakolt szérumot. Megtaláltam. Már a második teljes kiszerelést használom reggel és este, két-két pumpálásnyit, így kb két és fél hónap alatt használtam el egy tubust. Előtte termálvizes spray-vel nedvesítem meg az arcom, így eloszlatni is könnyebb. A hatása látványos, sokkal élettel telibb és ragyogóbb a bőröm, és ezt már mások is észrevették. Egyedül az árával nem vagyok annyira kibékülve, de mivel használ, így nincs mit tenni, rendelem az utánpótlást.

La Roche-Posay Toleriane Teint Mattifying Fixing Powder

La Roche-Posay Toleriane Teint Mattifying Fixing Powder
2020. december 29.

Szeretem, szép bőrképet ad. Nem okoz pattikat. Önmagában vagy az LRP alapozója fölé használom. Mindenhogy működik, szépen mattít.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. december 28.

Nem olyan régen kezdtem használni. A homlokom nagyon fénylik, valószínűleg a hydrating cleanser-rel együtt sok a bőrömnek. Egyébként jó kis krém szép összetevőkkel.
Egy két pattanás előjött, mióta ezt a krémet használom, viszont a periorális dermatitiszemet nem hozta elő, így adok még neki pár hetet, valószínűleg csak purging és egyébként is a home office nagyszerű alkalom a kísérletezésre.