anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. július 21.

3. hete használom, kísérletezve az adagolással, de egyelőre nem nagyon érzem a wow hatást amiről többen is beszámolnak. Kicsit csalódott is vagyok, mert elcsúszott a rutinom és a több NMF amihez kevertem már önmagában is sok lett volna, láthatóan nem tett jót a bőrömnek ebben a melegben, de ez az én hibám. :/
Most squalanehez adagolom, de így sem vagyok meggyőzve.

Az ágyneműnek meg mehetek neki extrább fehérítővel, mert a normál mosással hulla sárga maradt a párnahuzatom. Számomra eddig csak a macera és bosszúság ennek a használata.

Misslyn Körömlakk

Misslyn Körömlakk
2019. június 22.

Nagyon szép fedésűek egy rétegben is, könnyű velük dolgozni mert szuper az állaguk! 4-5 napot problémamentesen bírnak.
Ha negatívumot kell mondani, nekem egy picit széles az ecset.

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2019. június 9.

Az egyik legjobb hyaluronos kombináció amit próbáltam, nálam nagyon működik. A csipkebogyó olaj külön öröm.
A ragacsossága és enyhe fényessége miatt szerintem nappalra felesleges használni, éjszaka tökéletesen elegendő, ha van kialakult rutin, pluszként alkalmazható heti 3-4 alkalommal. Így a nyári időszakban sem zsírosít el, irritációt nálam nem okoz.

HappySkin Bock&Rosé Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock&Rosé Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2019. május 23.

Nem kellemetlenül mentolos és nem is túl édes illatú, mint ahogy elsőre hat!
Az állaga puha, így a szélei eleinte "morzsolódnak", de nagyon szépen fel lehet tenni.
A színei pont annyira intenzívek, hogy ne okozzon problémát evés után akár tükör nélkül javítani :) Kifejezetten jó érzés viselni és pár nap után az egyik kedvencem lett!
Amitől tartok, hogy táskába dobva a 30fokos nyarat hogy éli majd túl a sokféle olaj miatt, de az még a jövő zenéje.

(Happyskin Ügyfélszolgálatuknak külön plusz pont, hogy pár órán belül segítettek a beakadt rendelésemmel kapcsolatban, telefonon és emailben is :) )

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener
2019. május 17.

Legjobb tápláló-erősítő amit valaha próbáltam! Látványosan sokat segített a körmeim állapotán és bizony alapként használva is megállja a helyét. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, nem fog csalódni.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. április 7.

Az első hónapban napi rendszerességgel használtam, csoda számba ment az eredmény amit hozott :)
Nagyon szép lett tőle a bőröm, 2 hónap után úgy érzem már elegendő ha heti 2 max 3 alkalommal alkalmazom.
Jelenleg úgy látom ennél erősebbre nincs igénye a bőrömnek, nem váltok fel 10%-os verzióra, de mindenképp újra vevős ez is.

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane
2019. április 7.

Esti rutinban használom és mivel vízhiányos a bőröm, önmagában, nem keverve semmivel.
Nekem rengeteget segített, hatalmas javulás állt be a bőröm állapotában már az első pár nap után.
Több mint 2 hónapja használom minden nap bőséges mennyiségben és egyáltalán nem zsírosít vagy telít el, nyáron is marad rendszeres alkalmazásban.
Abszolút újra vevős, ennyi pénzért szinte ajándék!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. április 7.

Ez egy szuper kis hidratáló, se több, se kevesebb.
Hihetetlenül gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzetet, melegebb időben sem "izzadja le" az ember.
Rutinba vagy önmagában is megállja a helyét.
Sminkelni is probléma nélkül lehet rá.
Ár-érték arányban tökéletesen hozza amit ígér.

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk
2019. február 27.

Az illata meglepően kellemes és lágy, nem a tipikus mű kókusz. Az anyag elbírt volna még némi nedvességet, a többi baleás maszkhoz képest ez (vagy az enyém) kifejezetten száraznak mondható 1-2 perc elteltével. Semmi viszketés vagy szem irritáció, pedig meglehetősen érzékeny extra száraz bőröm van. A kókuszvíz kellemes, de sajnos nekem nagyon kevés, inkább egy nyári este tudnám elképzeli magamon, napozás utáni nyugtatásnak. Így sajnos messze van az "intenzív hidratálás"-tól.

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash
2018. november 30.

Nagyon tuti, az utóbbi pár év legjobb lemosója amit használtam. Nem csíp, nem szárít, jó az illata, praktikus kiszerelés, bőséges mennyiség, mindemellett hatékonyan tisztít. Hirtelen felindulásból beauty blendert és ecseteket is mostam vele, pillanatok alatt tökéletesen tiszták lettek, semmi féle károsodást nem okozva. Érzékeny a bőröm, de semmi problémát nem vált ki a benne lévő SLS