Anita1978

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum
2019. november 16.

Elvàràsom 40 evesen: jo sminkalap, serum, pumpas, cruelty free, vegan, Q10 vagy hialuron legyen benne. Ez megfelel ezeknek, igy ezt mar vagy harmadjara veszem ujra kupon napokon fillerekert.Az állaga könnyű, gyorsan és nyom nélkül beszívódik a 8 pumpányi is (igen, minden reggel es este ennyit hasznalok) - teszek a szemem alá is boven (mivel szemkremet nem hasznalok) + nyakra, dekoltazsra, ill.pakolaskent is hasznalom vastagabb retegbe felkenve)..had fogyjon! ;D Kis finom illata van.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. november 9.

Gondoltam kiprobalom a KM legjobb pillaspiraljat.Glam napon vagy 700 ft volt. :) En mindenbol 3 reteget festek, igy ebbol is.Nagyon szuper valoban.El se kenodott pedig pàràs ido volt, le sem pergett...este munka utan is ugyanolyan volt, mint reggel.Nagyon tetszik, a szilikon kefèje is tokeletes.Jar az 5*. Elhiszem h vannak, akik kitartanak mellette-lehet en is koztuk leszek. :)

Alverde Lash Extension Duo-Mascara Ultra Black & Base

Alverde Lash Extension Duo-Mascara Ultra Black & Base
2019. október 13.

Hat ez igen hamar beszaradt BONTATLANUL, a feher resze hasznalhatatlan annyira beszaradt , a fekete pedig semmit nem csinal.Csalodas!

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2019. július 2.

Akciosan valami 2500ert vettem, ami 70ml-ert ajandek..meg amugy se sok eredeti arban ennyi termèk.A csomagolasa megfogott, ezzel meg lehet venni, es igy higienikusabb is.Na meg hogy nyarra kell egy konnyed gèl.Bevallt.Napkozben mindig itatnom kellett a zsirt a boromrol, de most ez mintha tenyleg mattitana pedog 37 fok van.Nem zsiros a borom 2 napja miota kenem.Este Paula Aha, nappal ez.Hamar beszivodik nekem, imadom az illatat (bar az epp ranckèpzo dehat....).Hatasa nem gondolom h lesz, de viszem a tengerhez ha lepirulok, elvileg van benne aloe...;)

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta
2019. február 1.

Nagyon szep csillogo szinek.Alapozom a szemhejam is, abba nagyon szepen megragad es tartos.Vekony barna szemceruzaval vagy tussal gyonyoru 10 perces, noies, latvanyos smink rohanos reggelekre is.Akciosan 840Ft-ert pedig kifejezetten ajandek. :)

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk
2019. február 1.

Szurkeben vettem meg Rossban 500Ft-ert.Ez egy matt halvany szurke, ezust ekszeres lanyoknak nagyon jol mutathat, nyaron, szepen lebarnult kezen rozsaszinnel pinkkel sztem jol fog mukodni.Nekem 1 retegben is jol fed.

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2019. január 12.

Nyarra tokeletes.Konnyu kis atlatszo, szagtalan gel, 1-1 pumpanyit teszek az arcom egyik es masik oldalara, es a szemem ala is bedolgozom boven.Hamar beszivodik, jol lehet ra sminkelni.Hidratal, bar hasznalok ra meg vagy 1-2 termeket, szoval nem tudom, onmagaban csak ez eleg e?! Praktikus a pumpalos kiszerelese.

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2019. január 2.

Kari elott vettem meg magamnak a balzsamjàval egyutt, h a hajam is unnepi illatba boruljon.Sikerult!Kesz wellness a hajmosas vele, az egesz furdo vanilia illatban uszik tole, a hajamnak pedig jot tesz.Volt mereg draga samponom is, az se tett tobbet, mint ez.Tehat ar/ertek aranyban kivalo+isteni illatu es csillogo lesz a hajunk tole.

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal
2019. január 2.

Kari elott vettem meg magamnak a samponjaval egyutt, h a hajam is unnepi illatba boruljon.Sikerult! 😊 Volt draga balzsamom is, az se tett tobbet, mint ez.Tehat ar/ertek aranyban kivalo+isteni illatu es csillogo, puha, apolt lesz a hajunk tole.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2018. december 29.

Szuper a kefèje.Teljesen a tovektol befesti a pillakat, hamar megszarad es mar 1 reteggel is latvanyos az eredemeny az also pillakon is.Abszolut vizallo.