Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Szempillaspirál
2015. október 26.

Nekem is a fekete változata van meg. Első pár alkalommal rettentőnek találtam, nem dúsított, se nem hosszabbított, ívelni meg aztán főleg nem ívelt, a szemhéjamat összekente és nem tudtam minden pillámat befesteni. Gondoltam rossz spirál, dobós... Aztán olvasgattam az itteni pozitív véleményeket és hogy meg kell tanulni használni a keféjét. Ez mára sikerült, többszöri próbálgatás, fordítgatás után és tényleg egy igazán remek spirál, több rétegben nagyon látványos, gyönyörű fekete színű, ultrakönnyű, gyönyörűen ívelt szempillákat varázsolt. 5 csillag!!!!

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2015. október 26.

Szeretem a Nivea tusfürdőket, szinte mindet próbátam már. Most épp ezt használom, hozza a márkára jellemző puha, hidratáló érzést. Az illata is finom, nekem jobban tetszik mint a sötétkék verzió. Kellemes vele a fürdés, 5 csillag!!!!

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2015. október 22.

Szerettem ezt a parfümöt, finom illata volt, az üvege egyedi ez igaz, de a tartóssága nálam sem volt túl jó, 3-4 óra. Egynek elment...

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
2015. október 21.

Az ígéreteit nálam maximálisan betartja reggeltől-estig. Az illata nem a kedvencem, de ez ízlés dolga , kipróbálom a többi Garnier dezodort is.

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál
2015. október 21.

Jelenlegi spirálom. Szépen göndörít, jól használható keféje van, nem csomósodik, nem tapadnak össze a pilláim. Elég jó kis termék.

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj

Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj
2015. október 21.

Szerintem a legjobb hajolaj!! Sok más olajat próbáltam már, de ez az amihez mindíg visszatérek. Hajmosás után, még vizes hajra kenem. Könnyen fésülhető, puha, fényes és napokig illatos marad a hajam. Ha száraznak érzem, 2 mosás közt is használom, azonnal segít. Csak ajánlani tudom!!!!

Nivea Pearl & Beauty Deo Spray

Nivea Pearl & Beauty Deo Spray
2015. október 20.

Igazán jó dezodor. Izzadás gátlásban maximális, finom illatú. Mindent tud amit ígér.

Max Factor Eye Luminizer Brightener

Max Factor Eye Luminizer Brightener
2015. október 17.

Az alapozójával használom. Igazán jó fedése van, könnyű, nem ül a ráncokba, bár én primert is használok előtte. Ajánlom!!!!!

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő
2015. október 16.

Szeretem a Palmolive tusfürdőket, most épp ezt használom. Finom, tartós illata van. Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő (régi)

Fa Magic Oil Blue Lotus Tusfürdő (régi)
2015. október 16.

Friss illatú "kék lótusz" igazán finom. A habzása gyenge, de ezt az olajnak tudom be. 1 próbát megér!!!