Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2015. október 5.

Mivel nagyon korpásodásra hajlamos a hajam így több gyógyszertári sampont is kipróbáltam már, de csak ez a citrusos képes féken tartani a korpát. Teljesen bevált, csak ajánlani tudom minden hasonló problémával küzdőnek. 5 csillag

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2015. október 5.

A Naomis parfümök közt a kedvencem. Édes, csajos, intenzív illatú és igazán tartós. 4 csillag!!

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2015. október 5.

A Fa tusfürdők közt a kedvencem az illata miatt.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+ Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+  Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás
2015. október 4.

2. tégelyemet használom, nekem bejött ez a pakolás. Hajmosás után 2-3 percig hagyom hatni, így remekül puhítja, simítja a hajam. Az illata pedig szupertartós. 5 csillag!!

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2015. október 4.

Olyan sok jó véleményt olvastam róla, gondoltam én is kipróbálom. 2 hete használom 5-6 naponta. A testápolója már rég a kedvencem. Nem is váltom le. Minden pozitív vélemény igaz, tehát csatlakozom az előttem szólókhoz. :) 5 csillagos !!!

Nivea Hawaii Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaii Flower & Oil Tusfürdő
2015. szeptember 24.

Mint mindegyik Nivea tusfürdő jól ápol, az olajgyöngyöket imádom benne és az illatát, ezért reggeli zuhanyzáshoz az egyik kedvencem!! :)

Garnier Ultimate Beauty Bőrszépítő Olaj

Garnier Ultimate Beauty Bőrszépítő Olaj
2015. szeptember 24.

Remek bőrszépítő olaj. Igaz kicsit nehezen szívódik fel, de 100% -osan puhítja a száraz bőrömet. Isteni illata van és szép fényt kölcsönöz. 2. flakont használom, masszázshoz is kedvencünk a párommal!! :)

Maybelline Fit Me! Púder

Maybelline Fit Me! Púder
2015. szeptember 24.

A másodikat használom, igazán jó mattító és fixáló hatása van. Kompakt kis doboz és 1 évig is elég mennyiség. 4 csillag, mert 1 hete az Artdekós színtelen fixáló púderét vásároltam meg és pár fokkal jobb!!

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém
2015. szeptember 24.

Meg vagyok vele elégedve, tápkáló, finom illatú, ránctalanító hatású. A textúráját imádom, annyira luxus érzés a bőrömre kenve és igazán kevés kell belőle. 5 csillag!!!

Vichy Liftactiv Supreme Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Supreme Szemkörnyékápoló
2015. szeptember 24.

Puha szemkörnyék, talán lifting hatás is... nem sok jó Vichy termékként, de az Idealiánál több.