Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Vichy LiftActiv Serum 10 Supreme

Vichy LiftActiv Serum 10 Supreme
2015. szeptember 24.

2 hete használom, igaz sosem voltak látható ráncaim, de a vékony mélyedéseket szépen feltölti, kellemes komfortérzetet ad a bőrömnek. Eddig csak az esti rutin része volt, de az itteni vélemények miatt, holnaptól smink alá, azaz reggel fogom inkább használni. A Loreal Young Code szérumtól ,amit eddig használtam sokkal jobb. 5 csillag!!

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2015. szeptember 24.

Kedvenc testápolóm!!! Az illata is szuper, az állaga, az adagoló pumpája. Hatékonysága annyira tökéletes, hogy az esti fürdés utáni használat mellett, még a reggeli tusolás után is selymes, lágy tapintású a bőröm.

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2015. szeptember 11.

Az egyik barátnőm használta ezt az illatot, bármikor találkoztam vele, mindíg megkérdeztem milyen parfümöd van és a válasza mindíg Black xs volt. Annyira finom volt az illat,édes, csajos, provokáló, annyira körüllebegte, állandóan éreztem. Aztán a Douglas-ben próbafújás csuklóra nyakra. De rajtam nem az az illat volt, nagyon szomorú is voltam, mivel feltett szándékom volt ezt a parfümöt is a gyüjteményem részeként tudni. Nem így lett sajnos, de mivel itt a hideg idő adok még egy esélyt a Black xs-nek hátha....

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2015. szeptember 11.

Az abszolút kedvencem !!!! Minden évszakban, reggeltől-estig bármikor viselhető, az édes illatok kedvelőinek a megtestesült álom. A drágább parfümeim sem érnek fel ehhez az illathoz. Tartósságra is szuper, árban is jó. Többször vásároltam már újra és ajándéknak is előszeretettel veszem meg. Mindenki hatalmas örömére.

Jimmy Choo Flash

Jimmy Choo Flash
2015. szeptember 11.

Nagy parfümmániás vagyok, a Flash is a gyüjteményem része kb 1 éve. Ritkán fújom magamra, de ha feltűnésre, egy kis szikrázásra vágyom, ő a telitalálat. Szuper tartós illatfelhő, ami körüllebeg és mindenki megérzi a környezetemben.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2015. szeptember 11.

Ezt a parfümöt dícsérik meg a legtöbbször rajtam, extra tarós, nőies, rózsás. Bárhol felismerhető. Hidegebb időben érdemes használni.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2015. szeptember 11.

A tartóssága az én bőrömön nem igazán hosszantartó, de nagyon finom illata van, vibráló, üde . Az üvege pedig egy csoda. Sárga gyémánt tökéletes név ennek az illatnak.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2015. szeptember 11.

Giorgio Armani nevéhez méltó parfüm. Szuper nőies, szuper tartós. Imádom!!!!

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2015. szeptember 10.

A Dougles parfümériában találkoztam vele elsőnek. Próbafújás nyakra csuklóra... egész nap körüllengett a sós vanília illata. Nagyon finom, nőies illat szerintem és extra tartós. Egyből meg is vettem és a hozzá tartozó testápolót is ami plusz intenzitást ad a parfümnek. Aphrodite jut eszembe róla, a görög mitológiai szerelem istennője, tehát szerintem nagyon is találó a parfüm reklámszövege. Vizes jegyeket én sem találtam benne, de a sós vanília illata magában szuper. 5 csillag Paco Rabanne!!!!!!!