Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Jennifer Lopez Jluxe EDP

Jennifer Lopez Jluxe EDP
2018. július 18.

Nőies illat, nem túl nagy hatósugárral és szintén max 3 órás tarósággal. Talán hidegebb időben vagy este jobban teljesít. Egyébként az illat finom.

Salthouse Holt-Tengeri Fürdősó

Salthouse Holt-Tengeri Fürdősó
2018. július 17.

Pedikűr előtti lábfürdőhöz vettem. Már többféle direkt erre a célra való lábfürdősót kipróbáltam mindenféle illattal, pezsgőst, szinest, de ilyen eredményt még egyiknél sem tapasztaltam. A bőrkeményedéseket annyira fellazította, hogy egyszerűen eltudtam távolítani. 20 percig használtam, a végén már mart egy picit, tehát elég az idő ami a tasakon felvan tüntetve. Leöblítettem, uánna a szintén Salthouse-os krém pillanatok alatt szívódott be. Kiváló termék. Legközelebb fürdésre is kipróbálom.

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2018. július 17.

Teljesen rendben van ez a termék is, mint a többi Dove. Jó az illata , a habzása is, tiszta érzetem van fürdés után. Szerintem megéri kipróbálni.

Shiseido Benefiance Pure Retinol Instant Treatment Eye Mask

Shiseido Benefiance Pure Retinol Instant Treatment Eye Mask
2018. június 29.

Nagyon örülök, hogy az itteni vélemények alapján kipróbáltam, ez egy igazi csodaszer számomra és úgy látom az előttem szólók is így gondolják. 20perc alatt beszívódik, gyönyörű eredményt hagy , a tasakban lévő pár cseppet én is az egész arcomra nyakamra felkenem, csodás.

Adidas Smooth Tusfürdő

Adidas Smooth Tusfürdő
2018. június 29.

Az illata nagyon tetszik, mint a hasonló dezodoré pont olyan. Jó kis tusi, bár ápoló hatásban a Nivea és Dove vonal jobb. Nyárra jó választás.

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray
2018. június 29.

Szerintemez az egyik legjobb dezodor, jól meggátolja az izzadást, nagyon jó hosszan tartó nőies az illata. Többször újravettem már és fogom is.

Jennifer Lopez Jlove EDP

Jennifer Lopez Jlove EDP
2018. június 29.

Rajtam végig az uralkodó jegye a fagyott ananász, nagyon finom illat, nyárra tökéletes választás. Finom gyümölcsös, üde, közepesen nagy hatótávolságú, nagyon tartós.

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2018. január 13.

Egy újabb szerelem!!! Igazán karakteres nőknek való, nagy szillázsú, nagyon tartós parfüm!!!

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2018. január 3.

Ezen a télen ő a kedvenc parfümöm.

Balea Pures Erlebnis Folyékony Szappan

Balea Pures Erlebnis Folyékony Szappan
2017. július 17.

Nagyon jó illata van, nem szárítja ki a kezet.