Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2015. december 3.

A kedvencem a pumpás balzsamok közt. Azonnal könnyen kifésülhető , puha tőle a hajam. Nem zsírosít. Az illata nagyon finom, sokáig érződik.

Balea Professional Beautiful Long 1-Minute Intensivkur

Balea Professional Beautiful Long 1-Minute Intensivkur
2015. december 2.

Könnyen kifésülhető, finom illatú, fényes lett tőle a hajam.

Salthouse Luxus Holt-Tengeri Prémium Tengeri Alga Arcmaszk

Salthouse Luxus Holt-Tengeri Prémium Tengeri Alga Arcmaszk
2015. december 2.

Nagyon hatásos maszk, azt kapsz amit ígér: szemmel láthatóan összehúzza a pórusokat, egységes, nagyon sima arcbőrt eredményez. Finom illata van, kellemes hűsítő érzés viseléskor, nagy mennyiség, amit 15 perc után a bőröm szinte teljesen beszívott. Újravevős és ajánlom.

Paco Rabanne Olympea Testápoló

Paco Rabanne Olympea Testápoló
2015. november 24.

Imádom!!! A parfümjével azonos illatú, könnyen beszívódik,és felturbózza a parfüm illatát. Hidegebb időben bontakozik ki igazán az Olympea!!!!!!!

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2015. november 24.

Jól tisztít, a maradék sminket is eltávolítja, matt ,friss lesz utána az arcbőr. A hűsítő érzést imádom, főleg reggel.

Fa Romantic Moments Tusfürdő

Fa Romantic Moments Tusfürdő
2015. november 24.

Aktuális tusfürdőm. Nagyon finom, nőies illatú, jól habzik, nem szárít.

p2 'Beauty goes Safari' Once In A Lifetime Chubby

p2 'Beauty goes Safari' Once In A Lifetime Chubby
2015. november 22.

Mind a 2 árnyalat megvan, nyáron remek bronzosító, én az egész arcomra használom, fényes csillogós , könnyű eloszlatni és az illata nagyon finom!!

Dove Derma SPA Intenzív Kézkrém

Dove Derma SPA Intenzív Kézkrém
2015. november 21.

Imádom!! Nagyon finom illatú, nagyon gyorsan beszívódik, nagyon kis mennyiség elég belőle. Selymesen puha, ápolt lesz tőle a kezem. A másik változatát (arany kupakos) is ki fogom próbálni. Igazi luxus érzést nyújt!!

Schaebens Luxus Maszk Arannyal (régi)

Schaebens Luxus Maszk Arannyal (régi)
2015. november 21.

Könnyű zselés állagú, fényes aranyos opálos színű maszk. Az egész arcra és dekoltázsra is elég mennyiség. Felvitel után jóleső bizsergő érzést éreztem. 10 perc után meleg vízzel könnyen lemosható. A bőröm nagyon sima, friss és puha lett utána. Ajánlom!!!

Essence Merry Berry Körömlakk

Essence Merry Berry Körömlakk
2015. november 21.

A képen látható 3. szín van meg. Nagyon intenzív színű, egy rétegben tökéletes fedésű, de 3-4 napig fedőlakkal sem bírja.