Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Montagne Jeunesse Sauna Maske

Montagne Jeunesse Sauna Maske
2015. november 20.

Másabb a csomagolása az általam használt maszknak. Bőrre kenve azonnal melegít, nem is kicsit. Egész különleges élmény és nagyon finom gyümölcsös illata is van. 15 perc után tiszta, matt lett a bőröm. Nem irritál.

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó

Garnier Essentials Frissítő Szemfesték Lemosó
2015. november 20.

Könnyen leszedi a szemsminket, bár nem 100%-osan. Nem csíp, nem irritál.

Neutrogena Lábkrém Száraz Bőrre

Neutrogena Lábkrém Száraz Bőrre
2015. november 19.

Eddig a sarki szedres változatát használtam. Ennek nincs olyan finom illata és sokkal később szívódik be, viszont reggelre teljesen rendbe teszi a lábam, puha lesz a bőröm, nem szárad ki estig sem. Tökéletes!!!

Vichy Liftactiv Serum 10 Szempilla és Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Serum 10 Szempilla és Szemkörnyékápoló
2015. november 19.

3 hete használom szemkörnyék ápoló krém előtt. Könnyű állagú szérum, nem folyik , nagyon gyorsan beszívódik, könnyű adagolni, a pumpás megoldás kifejezetten tetszik. Este használom, reggelre friss, kipihent a szemem, a szempilláim is erősödtek. Újravevős!!!!

Strep Szőrtelenítő Krém Arc & Bikinivonal

Strep Szőrtelenítő Krém Arc & Bikinivonal
2015. november 18.

A fekete színű argán olajosat vettem meg. 10 perc alatt leszedte az összes szőrt a bekent felületről, nem irritált, nagyon puha, selymes lett utána a bőröm. Nagyon jó szőrtelenítő krém, ajánlom mindenkinek.

Schaebens Szem & Ajak Maszk

Schaebens Szem & Ajak Maszk
2015. november 17.

Puha, ragyogó lesz a szemkörnyék a használata után. Az apró ráncokat feltölti. Heti 2× használom, hosszú távon biztos hatékony lesz.

Aldo Vandini Mélytisztító Arcmaszk Tengeri Iszappal és Magnéziummal

Aldo Vandini Mélytisztító Arcmaszk Tengeri Iszappal és Magnéziummal
2015. november 17.

Iszap színű és illatú maszk, viszont ez egyáltalán nem kellemetlen, az állaga is jó, könnyen eloszlatható, nem folyik, egy tasak az egész arcomra és a dekoltázsomra is elég volt. 10 perc után megszilárdult, én éreztem a húzó hatást is, ami persze kell. Könnyű volt meleg vízzel lemosni. És ennyire tisztának szinte még sose éreztem a bőröm. Mellesleg nem is szárított. Biztos újravevős!!!

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál
2015. november 16.

Joy napos szerzeményem. Intenzív fekete a festéke, szépen göndörít, több rétegben igazán látványos pillákat kapunk. Nem csomósodik, szétválasztja az összes pillát, a keféje jól használható és a nap végéig tartós a hatása. Úgyhogy 5 csillagos spirál!!!

Naomi Campbell EDT

Naomi Campbell EDT
2015. november 16.

Szeretem a Naomi parfümöket. Ez is egy nagyon finom, nőies illat. Tartóssága 4-5 órás, ez viszonylag ideális ebben az árkategóriában. Egy örök klasszikus parfüm, szívesen használom, főleg hidegebb időben. 5 csillag!!!!!

Playboy Play It Wild Deo Spray

Playboy Play It Wild Deo Spray
2015. november 16.

Igazi csajos illat!!! Ruhára, bőrre fújva tartós, izzadásgátlásra más terméket használok.