Anita1984

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2015. november 2.

Nagyon finom púderes illatú és a nap végéig véd az izzadástól. Könnyű lemosni, nem csíp, nem irritál és nem hagy foltot a ruhán. Nálam biztos újravevős, főleg az illata miatt!!! 5 csillag!!

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2015. november 2.

Csak jót tudok róla mondani: megállította a hajhullásomat, erősebb, rugalmasabb lett tőle a hajam és fényesebb. Kúraszerűen 3×2 szedtem 1 hónapig, aztán szintentartáshoz 2×2. 1 hónap szünetet szoktam tartani, ilyenkor kipróbálok más fajta készítményt, de mindíg ehhez térek vissza, mert ez igazán bevált!! Ajánlom !!!!

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder
2015. október 30.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg, de igazán megérte. Remekül fixál bármilyen színű korrektort, alapozót egész napon át. Pici kiszerelés, de nagyon sokáig elég. Ajánlom!!!!!!

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2015. október 30.

Nagyon finom illatú, fürdés után még sokáig érzem magamon. Jól habzik, jól tisztít és valóban nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szeretem a Dove tusfürdőket, ez is jól teljesít. Biztos újravevős nálam.

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal
2015. október 29.

Heti 2-3szor használom, jól működik, pár perc alatt nagyon sima lesz tőle a lábam. Az előttem szólókhoz csatlakoznék viszont, hogy a komolyabb bőrkeményedésekkel nem tud elbánni, ahhoz szakember, vagy kicsit több idővel járó áztatás-reszelés szükséges. Mindenesetre gyors megoldásnak első osztályú, továbbra is használni fogom, megérdemli az 5 csillagot!!!

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2015. október 28.

Legújabb szerzeményem ez az alapozó. Közepes fedésű, könnyen eloszlatható. Természetes , üde hatást ad az arcnak, semmi maszk hatása nincs. Nincs ragacsos utóérzet, nagyon könnyű viselni. Az adagolója is praktikus, annyit pumpálsz ki amennyit akarsz ( nincs sokra szükség). Nekem a Golden árnyalat van meg belőle, pici csillámok is vannak benne, de ez nem zavaró, nem észrevehető sőt, ettől válik az arc ragyogóvá. Reggeltől estig tartós marad, nem fénylik át. Eddig számomra bevált!!

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night
2015. október 28.

Nagyon finom nőies illat, de szerintem az eredeti Cat deluxe sokkal jobb és tartósabb is.

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2015. október 27.

A Listerine legjobb, leghatékonyabb szájvize. Teljeskörű tisztítást végez a szájban. Egy idő után megszoktam a használatával járó érzést (marós , erős), ami szerintem a hatékonyságát igazolja. Sok problémára nyújtott már segítséget és nem mellesleg nagyon hosszan biztosít friss lehelletet.

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló
2015. október 27.

Az itteni vélemények elég vegyesek.... 2 hónapja használom,esténként, most fogyik ki a tubus. Nálam jól teljesített,kellően hidratált,sima bőrfelszínt és kipihent tekintetet adott reggelre.Nekem nem karikás,nem ráncos a szemkörnyékem így ilyesfajta hatásáról véleményt írni nem tudok. Nem irritált, nem csípte a szemem, pedig párszor bele is ment.Az adagoló nyelvecske tényleg praktikus és a krém 2 hónapra elegendő. A színezettség miatt valószínűleg érdemesebb nappal használni, de mivel napi szinten sminkelek ezért nálam ez nem lett volna látványos. Összességében nagyon szerettem ezt a krémet, most egy másik Vichy krémet próbálok ki, de nem kizárt, hogy újraveszem.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2015. október 27.

A legjobb szemhéjtusom!!! Többfajtát próbáltam, már, de ehhez térek vissza mindíg. Tökéletes vékony-ill vastag vonalat lehet vele húzni mesteri precizitással. A színe szuper fekete, ami a nap végéig sem kopik és nem is mozdul el. A tusvég nagyon strapabíró, semmi torzulás, törés hónapok múlva sincs. Nagyon sokáig elég , több mint fél évig használtam az előzőt. Már a 2.-at vettem. Maradok ennél a terméknél. 5 csillag simán!!!