anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Artdeco Perfect Teint Concealer

Artdeco Perfect Teint Concealer
2013. április 2.

A szemem sarkába illetve a szemöldökcsontra használom, zseniálisan jól lehet vele csalni, mintha 12 órát tudnék aludni minden nap :) Az ecsete teljesen jól használható, nem hullik, maga a krém nem folyik túl, jól adagolható, a kupakja erősen záródik. Hogy mennyire vízálló, még nem próbáltam :D

Artdeco High Performance Ajakrúzs

Artdeco High Performance Ajakrúzs
2013. április 2.

Pont annyira krémes, hogy nagyon szépen lehet vele dolgozni, egyáltalán nem szárít és nem túlzottan emeli ki a száraz részeket. Egy nagyon szép lila színem van, 5-6 órát simán kitart, nem gyűlik be se a redőkbe, sem a száj sarkába. Jelenleg nálam ez a best rúzs evör. A csomagolása is impozáns, van egy kis súlya, teljesen vissza tekerhető, a kupak nagyon jól záródik. Az illata nekem semleges.

Artdeco Soft Liner Vízálló Ajakceruza

Artdeco Soft Liner Vízálló Ajakceruza
2013. április 2.

A legjobb kontúrceruza! Kellően puha, hogy lehessen vele satírozni, de nagyon precízen lehet rajzolni is, nem kell gyakran hegyezni. 5-6 órát evéssel-ivással (és kis odafigyeléssel) teljesen jól bír. Ár-érték arányban szuper

got2b Rockin'it Outlasting Hold Hajlakk

got2b Rockin'it Outlasting Hold Hajlakk
2013. április 2.

Végre nem egy fullasztó illatú hajlakk! Nagyon jó tartást ad (vékony szálú, kevés hajam van), nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető utána, de nincsenek nagy fehér maradványok. A műanyag kupak gyenge pont, mindig erőlködni kell vele, így már vissza se teszem. Nekem egyáltalán nem dugul el, nem minden nap, de használom egy ideje. Az ára borsos, akciósan vettem így nagyon megérte.

Catrice Neo Geisha Rúzsecset

Catrice Neo Geisha Rúzsecset
2013. március 22.

Valóban egy-két darab nem sikerült túl esztétikusan, de ki lehetett fogni normális állapotút. Az ecset szőre nagyon merev, műanyagos, emiatt külön technikás a használata, mert a rúzs "átfolyik" a szálak közt, ezáltal ha nem ügyelek a precizitásra csíkos lesz az eredmény. A szár része egy picit nekem rövid, megfogva nincs az a minőségi érzése az embernek, mint látványra. Egynek jó, különösen mert szép, egyben van, végül is ha csodát nem várunk és gyakorlottabbak vagyunk egész jól használható a negatívumok ellenére. Maradjunk annyiban, hogy volt már rosszabb ecsetem is ennyi pénzért.

Catrice Neo Geisha Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Neo Geisha Kohl Kajal Szemceruza
2013. március 22.

Szuper jó a fogása, puha, erőteljes színű. Vízvonalon is jól tartja magát 3 pislogásig,utána mindenfelé elkenődik/felkenődik, de legalább nem irritáló. Ha közelebbről szemügyre vesszük, lehet, hogy anyagában kevesebb, mint egy átlagos ceruza, de ha más miatt nem is, a kivitelezés miatt megéri (600Ft körül kapható)

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva
2013. március 21.

2 év után váltottam le a Pantenne Nature Fusion samponom, nagyon jót tett a hajamnak. Teljesen normalizálódott az állapota (nem zsíros, nem korpás, 3 napot simán bír) , bár tartottam tőle, hogy szilikon mentes (észre se vettem csak miután megvettem) lévén lesznek gondok, de nem. Teljesen jól habzik, kevés kell belőle, könnyen kimosható, könnyen fésülhető a hajam, egészségesnek néz ki. Az illata hatalmas + pont. A csomagolás viszont pff. A 400ml-s kiszerelés sehogy se esik kézre és a kupak nagyon gyenge, 2. használatnál félig letört.

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2013. március 12.

Jó kis sűrű, nagyon finom tartós illattal. Lassan szívódik be, lényegében a hatása olyan mint a sima neutrogenának, csak az illata különbözik. Az adagolója is rendben van, nem szárad bele a krém.

Visine Fáradt, Érzékeny Szemre

Visine Fáradt, Érzékeny Szemre
2013. február 23.

Tüneteket tekintve ugyan arra használható, mint a normál fáradt. szemre való változat, annyi különbséggel, hogy ez kontaktlencse kompatibilis. Az ampullás kiszerelés ötlete szuper eltarthatósági szempontból, viszont a merev műanyag és túl nagy cseppentő rész komoly kihívás. Egy ampulla napi 3-4 használatra elég, vissza zárható, hűtőben 1-2 napig felbontás után eltartható. Kicsit drágább, de nem kell attól tartani, hogy 1,5 hónap után a fele üveggel ki kell dobni, mert nem tudtuk időben elhasználni

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat
2013. február 19.

Minden szempontból szuper, remélem elérhető lesz majd ez az illatt tusfürdőben is :)