anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer
2018. november 30.

Szuper hidratáló, gyorsan és tökéletesen felszívódik, kényelmes rá sminkelni is! Reggel-este használom, az erős illatán kívűl nem tudok negatívumot mondani.

Maybelline Dream Matte Blush

Maybelline Dream Matte Blush
2018. október 15.

Nagyon szeretem a krémpirosítókat, kényelmesen és magabiztosan tudom használni. Az állaga szuper, a tégelyben krém, de ahogy a bőrhöz ér púderré válik. Nagyon jól építhető és nem olvad le vagy tűnik el a nap folyamán. Sajnálom, hogy nálunk csak egy sötétebb árnyalat érhető el, mert biztos vennék még, ha találnék a bőrszínemhez passzolót :)

The Body Shop Virgin Mojito Tusfürdő

The Body Shop Virgin Mojito Tusfürdő
2018. június 27.

Aki szereti a mojitot és annak illatát, nem fog csalódni! Minden szempontból szuper tusfürdő, fürdés közben nagyon jó érzékekre ható élmény, ugyan akkor nem marad zavaróan hosszan a bőrön az illat. Reggeli tusolás után nyugodtan lehet parfümözni, nem keverednek az illatok.

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. június 10.

Sajnos nekem nem tetszik. Az illata fürdés közben már nem intenzív, az állaga túlságosan folyós, így zselének a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető. A kupak kb az első héten eltört és alig záródik. Különösebben semmiféle hidratáló hatása nincsen, de legalább drága is. Nem tudom ajánlani.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2018. május 18.

Télen a sűrűbb nappali slow age krémet használom, nyáron ahogy beköszönt a meleg váltok erre a lazább géles-folyékony állagú verzióra.
Maximálisan elégedett vagyok a hosszútávú hatásával, jótékony hatása van az apróbb szem körül ráncokra, láthatóan kisimulttá tesz és a pigmentfoltjaim is mérsékli. Az illatáért odáig vagyok, nem irritálja sem a bőröm sem a szemem.
Az arckrém után még fényvédőt is teszek, ezután sminkelek és teljesen jól működik együtt minden (Vichy Idéal Soleil Napvédő tejet arcra és Kräutert szoktam használni)

p2 Hands& Nails Base+Care Coat

p2 Hands& Nails Base+Care Coat
2018. május 16.

Jó alapszín, szépen kiegyenlíti a köröm felületét, de ez 1-2 napig tart, utána semmi, válik le :/ Továbbá abszolút nem véd az elszíneződéstől :( Aki erősebb színek alá szeretné használni annak nem ajánlom, mert nem jó, besárgul alatta a köröm. Összességében sajnos nem túl jó termék.

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk
2018. május 9.

A képen látható sárgát vettem meg, 500Ft akciósan, de sajnos használhatatlan. Több rétegben sem fed, átlátszó, illetve a színe felkenve meg sem közelíti azt, ahogy az üvegben kinéz.
Egyik kezemen 4 rétegben, a másik kezemen 1 réteg felkenése után feladtam. Kritikán aluli. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne vegye meg.

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz
2018. április 15.

Nem gondoltam volna, de jobb,mint a listerine zöldje. Ízre is kellemesebb és hatékonyabbnak is érzem, árban is jobb.

Zara Wonder Rose

Zara Wonder Rose
2018. április 7.

Ár-érték arányban megéri, tartósságát illetően olyan, mint a többi Zara parfüm, pár óra. Ruhán és hajban jobban megmarad, nagyon kellemes tavaszias illat.

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk
2018. április 7.

Éjszakai pakolásként és vékonyabb rétegben (1 adag 5-6 alkalomra bontva) hidratálóként is használom, annyira bevált a nagyon száraz bőrömre. Ha volna belőle nappali krém, gondolkodás nélkül megvenném. Illata, állaga, hatékonysága tökéletes, 200Ft-ért ajándék. Nagyon sajnálom, hogy limitált.