anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2011. október 27.

A színek közül nem sikerült teljesen tökéletest találni, de a nagyobbik problémám, hogy nekem nagyon nehéz az állaga, eltömíti a pórusokat és eltávolítani sem könnyű (bár előnye, hogy legalább tartós) A fedése közepes, semmi extra. Ennyi pénzért sajnos nem vagyok meggyőzve.

Balea Colorglanz 2 Perces Hajkúra Kókusz és Tej

Balea Colorglanz 2 Perces Hajkúra Kókusz és Tej
2011. október 27.

Az első pár használatkor szerettem, puha lesz tőle a haj, könnyen fésülhető, mint bármilyen más pakolás, szérum, balzsam használata során, de a színén nem segít, a nap ugyan úgy fakította. Gyakori használta (nekem 1,5 hetente 1x) mellet elnehezedik a haj, zsíros lesz kis mennyiségtől is. Az illata kellemetlenül erős, napok elteltével is érezni lehet, így sikerült megutálnom a kókusz illatot. A tubus megmaradt felét már el sem használtam.

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2011. október 27.

Érzékeny a szemem, sajnos a legtöbb drogériás márkát nem tudom használni, de az Artdeco termékek tökéletesek a számomra. A saját szemhéjalapozóját használom hozzájuk, kb 14 színt vásároltam (alap, erősebb és highligter színek, csillámos-matt-selyemfényű vegyesen) az elmúlt pár évben. A mennyisége elegendő, a pigmentáltság ha alapra használja az ember kitűnő -eddig maximum 12 órát teszteltem, bírta a kiképzést- , nagy többségben nem porzik, ill. csak a csillámok hullanak kicsit az ecsetről. Maga a púder nem kövesedik, nem romlik gyorsan. Párszor sikerült a palettámat leejtenem, 14-ből 1db-nak tört le egy kicsi az egyik sarkából, de az elenyésző mennyiség miatt teljesen menthető volt a helyzet.

Scottish Fine Soaps Mézes-Zabpelyhes Maciszappan

Scottish Fine Soaps Mézes-Zabpelyhes Maciszappan
2011. október 26.

DM-ben lehet kapni, szerintem kb semmire sem jó. Nem tisztít jobban mint egy átlag szappan, sőt a formája miatt nehezen használható a klasszikus módon. Ugyan vannak benne sűrűn zabpehely darabok, de picik és "ázottak" bőrradírozásra abszolút alkalmatlan termék. Az illata enyhén mézes. Gyerekeknek el tudom képzelni esti fürdésnél játékként, de semmi több.

Max Factor Miracle Touch Krémpirosító

Max Factor Miracle Touch Krémpirosító
2011. október 26.

Nagyon jó termék, kis mérete ellenére nagyon sokáig elég a pigmentáltságának köszönhetően. Érzékeny bőrre használom, semmi irritációt nem tapasztaltam, az illata semleges. Amitől tartottam, hogy a hónapok során megszárad-megdermed, de a borzasztó gyenge műanyag csomagolás ellenére sem lett minőségromlás, nagyon könnyű használni. Viszont bármennyire is próbálok rá vigyázni nagyon könnyen szöszösödik és ha egyszer belekerül valami az ott is marad :/ Pirosítóként és szájfényként is gyakran használom (kb. 4-5 órát bír) , építhető, nem szárít, kellemes viselet. A színskála lehetne picit bővebb.

Biotherm Skin Vivo Uniformity

Biotherm Skin Vivo Uniformity
2011. október 25.

Kb. második hete használom, azt hiszem ennyi idő után lehet reális véleményt mondani róla. A bőröm érzékeny, pirosodásra hajlamos és száraz (hámlós) , minimális kifényesedés olykor előfordul. Amin láthatóan segített az a szárazság (Vichy Aqualia Thermált használtam előtte, de az túl zsíros volt.) , nem húzódik a bőröm és a pórusaim az első hét után szemmel láthatóan kisebbek lettek. (ezáltal nekem megfelelő sminkalap is egyben, mert még kevésbé tömődnek el a pórusok, és nincs az a pikkely-effektus, mert megfelelő a hidratáltság) A bőrpírt sajnos nem befolyásolta érdemben, pigmentfoltjaim nincsenek. Maga a krém állaga jó, nagyjából 1 perc alatt beszívódik, nincs zsíros utóérzet, az illata nem a kedvencem, de csak addig érezni amíg nincs a tégelyre rácsavarva a teteje, bőrön semmi sem érezhető. Az enyémben csak 15-ös fényvédő van az itt feltüntetett 20-assal ellentétben. Az ára, átlag Biotherm kategória, az ígért 5 hibából a rugalmasságot és puhaságot mindenképp segíti, plusz pozitívum az egyéb amit írtam. Nem egészen ezt a hatást vártam a reklám és leírás alapján, de nem vagyok csalódott, kíváncsi vagyok, hogy további rendszeres használattal milyen eredményt hoz majd.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2011. szeptember 21.

Az elején nagyon intenzív az illat, de sajnos szubjektív és objektív vélemények szerint 1, maximum 2 óra elteltével olyan mintha fel sem tettem volna belőle. Se bőrön, hajon, ruhán abszolút nem tartós. Használtam már életemben pár olcsó és közép-árkategóriásnak számító parfümöt, de messze elmarad tőlük.

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder
2011. szeptember 11.

A bőr színéhez nem illeszkedik, kissé inkább világos marad. Nagyon jól viselhető, nem gyűrődik be az apróbb ráncokba, mattít,de kifejezetten zsíros bőrre nem lenne jó. Nem porzik, nem kövesedik fél év elteltével sem. A benne lévő tükör meglepően jó minőségű, nagyítós, nem torzít. A hozzá való "pamacs" szivacs szerű anyagból készült, nem textilből, könnyebb tisztítani. Én érzékeny bőrre használom, nem irritál. Az ára miatt levonnék egy csillagot, de nem teszem, mert maga a kész termék, csomagolással együtt nekem teljesen megfelelő és jelenleg csak azt kell pontozni.

La Roche-Posay Lipikar Lait Testápoló

La Roche-Posay Lipikar Lait Testápoló
2011. július 16.

Talán ez az egyetlen LRP termék ami nem vált be, vagy csak túl sokat vártam tőle. Hidratál, de nem maradandó az érzés, az illatával ellentétben ami valami rettenetes :(

La Roche-Posay Toleriane Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Toleriane Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2011. július 16.

Rosszabb időszakokban amikor a bőröm húzódik (és viszket) +állandóan kipirosodik, akkor remekül rendbe teszi, a pirosság szinte percek alatt elmúlik