anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2011. július 16.

Száraz bőrre, a fagyos téli szeles időszakban a legjobb választás, de normális időjárási körülmények közt nekem túl sok.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2011. július 16.

Szerintem ettől a terméktől felfrissülésen kívül mást nem kell várni. A nagy hőségben kifejezetten üdítő, kellemes érzés, ennyi. Szerintem amit ígér, azt megkapjuk. Tény, hogy az ára egy halandó embernek horror lehet.

L'Occitane Verbéna Tusfürdő

L'Occitane Verbéna Tusfürdő
2011. július 1.

Nagy reményekkel próbáltam ki, sok szépet és jót mondtak róla a boltban. Gyakorlatilag viszont abszolút nem hidratál, sőt mondhatni hogy inkább még szárította is a bőröm, egyáltalán nem habzik mint egy normál tusfürdő. Az egyetlen pozitívum az illata amibe bele szerettem, de hasonlóan mint a testpermetjüknek kevesebb mint egy óra alatt elillan az illata. Hatalmas csalódás.

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém
2011. június 2.

A Vichy mattosító kréme 100x jobb ennél. Nem túl zsíros a bőröm, nem csodát kell tenni vele, de ez a krém már felkenéskor is fénylik

La Roche-Posay Toleriane Corrective Folyékony Alapozó SPF20

La Roche-Posay Toleriane Corrective Folyékony Alapozó SPF20
2011. május 1.

Alapozóként sok, korrektorként viszont álom jó. Erős fedése van, száraz bőrre szerintem abszolút alkalmatlan. A bőrhibákat elfedi, tartós, nem fényesedik ki, nem folyik el. Mivel korrektorként használom a tubus mennyisége több mint elegendő, ráadásul 25-ös fényvédőt tartalmaz ami hatalmas plusz pont (az ez évben kiadott termékek)

Max Factor Xperience Alapozó

Max Factor Xperience Alapozó
2011. április 4.

Könnyű az állaga, de fedése alig van, hamar kifénylik a bőr már pár óra után. Akinek szép a bőre és színében akar egységesíteni arra jó, de amúgy mint fedő alapozó nem vált be.

Vichy Aera Teint Pure Alapozó

Vichy Aera Teint Pure Alapozó
2011. április 4.

Nem értek egyet, miszerint szárítana. Nappali hidratálóval és anélkül is nagyon jó a fedése, könnyű állaga van, nincs maszk hatás, nem fénylik át hamar a bőr, 8 órát tökéletesen tart. Száraz a bőröm, nem szárít rá jobban, és mint mondtam hidratálóval nekem abszolút ez a tökéletes alapozó.

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló
2011. március 7.

Nem ragad, könnyen felszívódik, nem zavaróan intenzív az illata. Nálam a tégelyes YR naturals ajakápoló a Nr1., de ez praktikus stiftes kiszerelése miatt abszolút második.

Inositol Vegetal Nappali Krém

Inositol Vegetal Nappali Krém
2011. március 7.

Szuper illatú és állagú arcápoló, nem túl zsíros, száraz bőrre tökéletes!