anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tetesept Aroma Tusfürdő Vérnarancs-Menta

Tetesept Aroma Tusfürdő Vérnarancs-Menta
2018. április 7.

Szuper kis tusfürdő! Az állaga nagyon kellemes, meglepően jól habzó gél. Aki unja a tipikus édes-gyümölcsös illatú vagy túl krémes dolgokat, üdítő változatosság lesz, teljes áron sem csalódás kipróbálni!

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat
2018. április 7.

Azt hittem a hideg időt nem szereti, de sajnos nem a kellemetlen klíma okozza a hibát. Valami furcsa formulája van, ami vékonyabb rétegben hártya szerűen válik le önmagában 1 nap után. Némileg tart pár napig ha van rajta szín, de az élettartama 2-3 nap, vastagabb rétegben egy az egyben fólia szerűen lehúzható.
DE legalább a sárgulás ellen tényleg hatékony.

Garnier Skin Active - Honey Maszk

Garnier Skin Active - Honey Maszk
2018. március 27.

Valóban inkább szárad és rántotta állaga lesz 10 perc után, ha próbálom bedolgozni :D Az erőteljes sárga színét nem tudom melyik összetevője okozza, de érdékes. Nagyon enyhe méz illata van, az teljesen rendben van. Végeredményben a bőrkép sokkal szebb, de az érzés nem jó, ragacsos és feszes. Nem vagyok meggyőzve.

Garnier SkinActive Bőrtisztító Termo Maszk

Garnier SkinActive Bőrtisztító Termo Maszk
2018. március 27.

20-as éveim elején előszeretettel használtam és így 30 után is örömmel láttam, hogy kapható a Müllerben! Nagyon kellemes meleg érzést okoz a bőrön, közben láthatóan kitágulnak a pórusok és nagyon könnyen tisztítható utána a bőr, különösen az áll és az orr környéke. Akinek miteszeresebb a bőre nagyon tudom ajánlani. Célzottan kis területre felvíve nem is kell egy egész (fél) adagot elhasználni, 1-2 hétig bőven eláll kibontva is.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. március 1.

Sajnos messze nem közelíti meg a zöld verzióját hatékonyságban, sőt kifejezetten kellemetlennek mondanám. Fura érzés, nem érzem hidratáltnak a bőröm, csak nyálkás-ragadósnak.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. március 1.

Nagyon hatékony, gyors segítség. Ami különösen jó, hogy az illata kis idő elteltével már nem érződik.

Treacle Moon Lazy Chai Tea Habfürdő

Treacle Moon Lazy Chai Tea Habfürdő
2018. március 1.

Az illatában semmi sem emlékeztet a chai fűszerre, egyszerű kis kellemes virágos. Sárgára színezi a vizet, kifejezetten vidám hangulata van, illik az illathoz, de sajnos alig van maradandó habja. Végül is nem drága, egynek jó, de igazán semmi extra.

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2018. február 4.

Az illata nagyon finom, de intenzív (emiatt ajakápolóként sose használnám) . Körömágybőr ápolásra használom, így nem különösebben zavaró, hogy bele kell nyúlkálni és bemegy a körmöm alá is, mert olyan kicsi a tégely. Télen különös megváltás, nagyon kellemes érzés és teljesen normalizálta a száraz ujjaim állapotát. (Heti 1x manikűrözés során.) Az árán viszont meglepődtem, mert ajándéka kaptam... elég drága, magamnak biztosan nem vásárolnám meg 1400Ft-ért.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. február 2.

Sosem volt még ilyen fantasztikusan könnyen kezelhető és egy rétegben tökéletesen fedő nude lakkom!
Még épp szárad a körmeimen, de első látásra szerelem. Milyen vicces, hogy 450Ft-ért vettem, mert épp megfognak szűnni...
Lana del grey és Sandcastle, aki szereti ezeket a földes nude színeket próbálja ki amíg tudja! Ha pár napig tartja már megérte. 1 vastagabb réteg is elég tempósan szárad és gyönyörűen fed.

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő
2018. január 10.

Az egy egyik legjobb illata a níveának :) Az állaga kellemesen krémes, nem túlhabzó és nincs fürdés után száraz, kellemetlen viszkető irritáció. Aki szereti a gyümölcsös friss illatokat, feltétlenül próbálja ki.