anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Fa NutriSkin Acai Bogyó Tusfürdő

Fa NutriSkin Acai Bogyó Tusfürdő
2018. január 10.

Az illatán kívül sajnos semmi különös nincs benne. Az állaga nagyon híg, gyorsan fogy és kifejezetten szárít. Akciósan 450Ft volt, de sajnos ennyiért sem éri meg újra vásárolni, abszolút nem vált be.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2017. december 10.

Se íze, se illata. Az állaga meglehetősen kemény, de pozitív csalódás volt, hogy ennek ellenére mégis jól használható. Nem túl ragadós és 1-2 használat után érezhetően segít a szárazságon. A csomagolása kényelmes, kattanós tekerős, erősen záródó kupakkal, abszolút táska kompatibilis. Talán nyáron puhább a használata, ha átlag hőmérsékleten sikerül tárolni. Nem imádom, de hozza amit vállal.

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab
2017. október 25.

Az illata olyan, mintha valami zöld növénnyel kenegetném magam fűnyírás után.
Ha teljes árat fizettem volna érte biztos nagyon bosszús lennék a kritián aluli minősége miatt (a többi nívea tusfürdőhöz képest). A hab kemény, abszolút nulla hidratáló hatása van, sőt kifejezetten szárít is. Nedves bőrőn elkenve nem érzem magam "tisztának" szinte azonnal megszűnik a habzás. Mindegy, a csomagolás legalább szép. Bármelyik más márka akármelyik fürdőhabja olcsóbb és sokkal jobb minőségű.

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2017. október 25.

Akciósan+kuponnal 450Ft-ba került, ennyiért nagyon megérte :) Jó a szivacs állaga, nem túl puha, egész könnyen tisztítható, nincs kellemetlen szaga. BB krémhez használom és nagyon megszerettem, szuper gyorsan lehet vele szépen dolgozni.

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo
2017. október 13.

A csomagolás egyáltalán nem praktikus. Nem áll kézre, kényelmetlen, túl híg az anyag és ki is folyik, ilyet kb sosem tapasztaltam más terméknél és még lassan is szárad. De! Maga a hatása nagyon jó, valóban megszűnik az illata és mégis tökéletes frisseséget biztosít a nap folyamán, nem irritál, nem viszketek tőle, nem jön le fehér szaraz darabokban és a ruhát sem fogja meg. Változtassanak kicsit a csomagoláson és tökéletes lesz.

Maybelline Master Precise Curvitude Liner

Maybelline Master Precise Curvitude Liner
2017. október 12.

Le kell szögezzem, kezdő tus használó vagyok, ez a 2. termék, amit az elmúlt 15 évben használtam, így összehasonlítási alapom mondhatni nincsen.
Új termék a drogériás polcokon, vélemények híján, megnéztem pár külföldi yt videót és azok alapján annyira praktikusnak tűnt ez a termék, hogy nem is kerestem tovább.
A kupakja csavaros, így biztos nem lazul, nem szárad be, nekem tetszik. A formai kialakítása nagyon kényelmes, mindkét kézzel "magabiztosan" tudom használni, a belső szemzugot is könnyen és egyszerűen el tudom érni, mindenféle kicsavarodós mutatvány nélkül, nem csúszik, nem rövid.
A hegye szép vékony, nem túl kemény, de nem is hajlik el, abszolút precízen lehet vele dolgozni. A festék mennyisége, állaga, színe, száradási ideje nagyon is megfelelő, nincs kellemetlen szaga, nem irritálja a szemem.
Tartósságot illetően messze túlszárnyalta a várakozásaim. 8 órát röhögve bír, pedig nekem rejtett szemhéjam van és meg voltam győződve, hogy muszáj leszek 1-2 óra után bele javítani, de nem! Meg se moccant. Micellás víz maradéktalanul leszedi, de alapos tisztítást igényel, mert ragaszkodó.
Még tanulom a használatát, de egyáltalán nem olyan szenvedős és nem bénázom annyit, mint gondoltam. Örülök, hogy megvettem, kezdő darabnak kiváló, glamour kuponnal a DMm-ben 999Ft-ért el tudjátok hozni. Vennék is még egyet tartalékba, de elképzelésem sincs heti 1-2 használat mellett mennyi időre lesz elegendő, illetve mikor kezd el beszáradni.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2017. szeptember 29.

Á-érték arányban nagyon jó választás!
Szépek a színek, közepesen tartósak is. Könnyen kezelhető állagú és az ecset kialakítása kifejezetten szuper. A fénye szépen megmarad, szélek pár napon belül már pattogzanak fedőlakkal is.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk

Trend It Up UV Powergel Körömlakk
2017. szeptember 29.

140-es árnyalatot vettem meg leárazva 399Ft-ért, de ennyit sem ér. Kezelhetetlenül sűrű, abszolút nem terül szépen, se vékonyan, sem vastagabban kenve. Sajnos 2 rétegben még használhatatlanabb lesz.
Vastag az ecset és a szélső szálai kifelé állnak (mintha hibásan gyártották volna), már csak emiatt sem lehet vele szépen dolgozni.
Most úgy gondolom, tudva levő a márka részéről, hogy ez a típus nem sikerült, emaitt vonják ki, de inkább szép csendben be kellett volna szedni a polcokról és nem apró pénzen kiárulni. Maga a szín gyönyörű és a többi árnyalat, ami marad állandóra, az valószínűsítem jobb, de ez kuka.

NYX Szemhéjalapozó

NYX Szemhéjalapozó
2017. szeptember 28.

Klasszisokkal jobban bevált, mint az évekig újra vásárolt artdeco alapom. Csak azt sajnálom, hogy eddig húztam a váltást.
Sokkal-sokkal könnyebben tudok vele dolgozni, a 01-es árnyalatot használva gyönyörű színeket ad vissza, tartósságban pedig kb ugyan olyan jó, emellett olcsóbb és mennyiségre több.

T by Tetesept Gránátalmás Érzéki Habfürdő

T by Tetesept Gránátalmás Érzéki Habfürdő
2017. szeptember 2.

Nem vagyok nagy kádfürdőző, lehet emiatt volt csalódás, amikor a gyermekkorból megmaradt emlékeimben élő óriási habot vártam és helyette lett valami alig kis izé. Aminél egy nivea tusfürdő is nagyobb habot csinál egy fürdőpamaccsal. Az illata csodás, nagyon kellemes érzést hagy a bőrön fürdés után, valóban relaxáló, de sajnos nem ilyet vártam, ha habfürdőről beszélünk. Ehhez képest pedig piszok drága. Fürdősót kéne csinálniuk ilyen illattal.