anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Vattakorong Aloe Verával

Isana Vattakorong Aloe Verával
2017. augusztus 27.

Nekem is szétválik középen, 10-ből 9 alkalommal, ami elég bosszantó. Túl puha és foszlós, ezáltal sajnos egyáltalán nem funkcionál jól :(

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő
2017. augusztus 10.

Ennek a Magnóliás illatnak az újra csomagolt verzióját vettem meg 450Ft-ért. Csodás! Az utóbbi időkben nagyon sok Balea trendkiadásos tusfürdőt használtunk el, így maximálisan érezhető a minőségbeli váltás a Nivea javára. Gazdag és krémes állag, nem irritál, nincs utána bőrszárazság, se viszketés. Az illata annyira kellemes, hogy szívem szerint ki sem szállnék a kádból.

Vichy Ideal Body Aqua Sorbet

Vichy Ideal Body Aqua Sorbet
2017. június 19.

Az állaga nagyon jó, az illata kicsit gyümölcsös és tipikusan vichy :) Hatását tekintve nagyon hamar beszívódik, semmi zsíros vagy kellemetlen ragacsos érzést nem hagy, azonnal szuperpuha lesz tőle a bőröm, de pár óra után mintha semmit se csináltam volna. Így jobb híján lehet kenni minden nap. Inkább normál bőrön működhet, mint szárazon. Egyáltalán nem rossz, de drágának találom a hatását tekintve és nem veszem újra.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2017. június 16.

A bőröm alapvetően száraz, érzékeny és hámlós, ezért már az apróbb ráncok is igencsak szembetűnőek. Nálam a "bőrfelszín kisimítása" tökéletesen működik, a krém állaga is nagyon tetszik. Nem marad utána zsíros-ragacsos érzet, 5 perc után már gyönyörűen tudok rá alapozni. Az illatát imádom, de felkenve ez hamar elillan. Nincs különösebb kifényesedés a nagy melegekben sem, de mint mondtam, az én bőröm határozattan a száraz kategória, ettől inkább olyan egészséges, természetes hatása lesz. Az SPF30, hatalmas plusz pont! Aktuálisan a legjobban funkcionáló arckrémem.

Avon Nailwear Pro Hosszantartó Körömlakk

Avon Nailwear Pro Hosszantartó Körömlakk
2017. június 11.

Nagyon jól kezelhető állaga van, viszonylag gyorsan szárad. Nyáron csak a lábamra használom, 2 hetente bőven elég foglalkozni vele, ha véletlenül bele rugok valamibe akkor is könnyen javítható. 1 rétegben a Racy nevű pirosas bordó árnyalat tökéletesen hozza a színt és a fedést. Ajándékba kaptam, fogalmam sincs mennyi az ára, de ez a 2.nyár, hogy megvan, minőségromlás a legcsekélyebb mértékben sem tapasztalható, így bátran tudom ajánlani azoknak, akik amúgy nem nagy körömlakk fogyasztók

Vichy Pureté Thermale 3in1 Calming Cleansing Micellar Solution Sensitive Skin And Eyes

2017. június 10.

2 használat után egyértelmű volt számomra, hogy miért kerül 2x annyiba, mint bárnelyik másik micellás víz. Sötét színű szemsinket is dörzsölés és erőlködés nélkül maradéktalanul eltávolít. Nem pirosodik be a szemem, nem irritál, nem viszket utána az arcbőröm. Az állagában van valami furcsa a garnier micellás vízhez képest ha lehetséges, ez mintha sűrűbb/olajosabb (?) lenne, nem folyik egyből szét a vattakorongon.

Dontodent Interdental Sticks

Dontodent Interdental Sticks
2017. május 29.

A fogselymet leváltani/kiváltani szerettem volna ezzel, személy szerint sikerült, sokkal jobban működik és praktikusabb. Eleinte persze tanulnom kellett ezt is, hogy hogyan jó használni, hogy esik kézre. A rózsaszín legkisebb méret volt az ideális. Egy csomagon belül néha tapasztalok minőségbeli eltérést, előfordul, hogy 1-1 szál sörte hosszabb vagy eldeformálódott és kiáll. Ezeket kisollóval meg lehet igazítani, de ezt leszámítva teszi a dolgát és a gumis fogó része külön praktikus. Általában 5 napig használok 1db-ot, mindig fertőtlenítve azt, de az 5. nap után már nagyon elhajlik a drót és nem lehet olyan precízen dolgozni vele, olyankor már előfordul, hogy felsértem az ínyem és vérzik.

Curaprox Egycsomós Fogkefe

Curaprox Egycsomós Fogkefe
2017. május 29.

A 6mm-es verziót vettem meg, elsősorban ínyproblémák miatt. Fantasztikusan jó eszköz, maximálisan ki tudom tisztítani az ínyszéleket bármiféle kellemetlen irritáció vagy vérzés nélkül. 1.5 hónap alatt látható változást hozott, fogmosás után használom, igazából nagyon egyszerű az egész és időben sem jelentős plusz ráfordítás.
Nagyon tudom ajánlani azoknak, akik a fogaik torlódása végett nem tudják 100%-osan megtisztítani a fogközeiket a normál fogmosás alatt, ezzel elég csak utána végig szaladni a problémás területeken célzottan, 1 perc alatt érezhetően tisztább minden. Na igen, ha korábban is tudtam volna erről... :) Mindenképp megéri az árát, a Dm-ben 1400Ft körül van.

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2017. május 12.

Egész jó. A csomagolása könnyen nyitható, talán nem törik szét a kezemben pár használat után. Fogjuk rá, hogy tartós, a pigmentáltsága megfelelő. Az egyetlen ami zavar benne, hogy nagyon-nagyon porzik (050-es árnyalat). Ennyi pénzért azt mondanám, hogy rendben van.

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2017. május 6.

Az íze furán édes, az utóíze kellemetlen, kicsit sem friss érzés. Az illata erősen terjeng és az állaga is pocsék, folyós.