anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2017. május 2.

Nem tudom árnyalat függő-e, de a 15-ös Angel food cake olyan ragacsos mint a nyavaja.
Gyönyörű pigmentált szín, egy rétegben is szuper fedés, szép fény, DE
...az a ragacsos idegesítő érzet ami lekopni se akar (először a fény tűnik el, aztán a szín halványodik) , az első tubusos szájfényemre emlékeztet és ennek nem így kellett volna történnie 2017-ben!!
Szép meg jó, mégis elég nagy csalódás.

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. április 15.

A flamingóvirágnak nincs illata, így leginkább az egész tusfürdő olyan, mintha szép sárga, érett ananász lenne a kezünkben, aminek szinte érzed az édes ízét a szádban. Teljesen vissza adja a gyümölcs illatát, számomra nem hat műnek. Az állaga nagyon szuper, inkább gél-zselé és citromsárga színű. Az egyik legjobb balea tusi.

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2017. március 22.

Élmény vele a fürdés! Az illata nagyon kellemesen tartós. Az állagán kívűl viszont nincs benne semmi extra, engem inkább kicsit szárít, nem habzik fel jobban nedves testre kenve. Egyszer jó és örömmel elhasználjuk :) (Sokkal jobb mint az unikornisos volt!)

Women's Cream

Women's Cream
2017. március 11.

Elsősorban ösztrogén dominencia okozta menstruációs migrén miatt kezdtem használni és valami csoda. A hosszútávú hatásai orvosi kontrollvizsgálatok mellett eddig azt mondhatom nagyon jók.
Szakemberrel történő konzultációt viszont senki se hagyja ki és ne kezdje magát ész nélkül kenni!

D3 Krém

D3 Krém
2017. március 11.

Nagyon praktikus és elvileg hatékonyabb a felszívódása, mintha tablettában szednénk a D-vitamint. Valóban remek testápoló hatása is van, de ügyelni kell a mennyiségre, hogy napi 2 pumpánál többet ne vigyünk fel

Lavylites Lavyl 32 Szájápoló Spray

Lavylites Lavyl 32 Szájápoló Spray
2017. március 11.

Hasznos, hatékony. Alkalom szerűen használva is kifejti pozitív hatásait, fogrém helyett illetve ínygyulladásra használom. Az íze eleinte rossz, de hamar megszokható. Fogkőre hajlamosoknak kifejezetten ajánlott megelőzés céljából.

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-nem annyira pigmentált, mint a promó képeken vagy mint pl a maybelline nude paletta amit használtam eddig, inkább fény, mint szín
-porzik
-alappal is maximum 3-4 óra után kezdi megadni magát, még jobban elhalványodik a szín és kezd begyűlni
-a csomagolás tapintásra olcsó, gyermek kence hatást kelt, de a rosegold színű feliratozása megvett kilóra

Végső soron bántam volna, ha nem veszem meg, de mindezek ismeretében ha csak nem szeretne valaki "különlegesebbnek tűnő" színeket magáénak tudni, akkor simán kihagyható.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2017. március 7.

Mindennapi használatra egyszerűen tökéletes. Nagyon könnyű szépen felvinni, nem szárít és bár az evés-ivás meggyötri, egyszerűen javítható az alap és nem lesz csomós vagy foltos egy második rétegtől. Az ára teljesen rendben van, a Budapest árnyalat pedig baromi jól mutat a világos bőrömhöz!
(Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy az Alléban lévő NYX üzletben segítőkészek az eladók :) )

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2017. február 22.

A fejemre nagyon jól illeszkedik, jól alakítható, kellemes érzés viselni. Teljesen kisimult lesz utána a bőröm és nagyon hidratált.
Megmondom őszintén, én simán használok 1 maszkot heti 2 alkalommal, mert bőven elegendő nedvesség marad benne, ha vissza hajtogatom a csomagolásába és lezárom, így ár-érték arányban sem tartom drágának.

Bee Natural Pomegranate Lip Balm

Bee Natural Pomegranate Lip Balm
2017. február 22.

Az illatán nincs mit szépíteni, nagyon erős, viszont a hatásával maximálisan elégedett vagyok, sokkal hatékonyabb nálam, mint egy babylips vagy labello.