anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lavylites Lavyl 32 Szájápoló Spray

Lavylites Lavyl 32 Szájápoló Spray
2017. március 11.

Hasznos, hatékony. Alkalom szerűen használva is kifejti pozitív hatásait, fogrém helyett illetve ínygyulladásra használom. Az íze eleinte rossz, de hamar megszokható. Fogkőre hajlamosoknak kifejezetten ajánlott megelőzés céljából.

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-nem annyira pigmentált, mint a promó képeken vagy mint pl a maybelline nude paletta amit használtam eddig, inkább fény, mint szín
-porzik
-alappal is maximum 3-4 óra után kezdi megadni magát, még jobban elhalványodik a szín és kezd begyűlni
-a csomagolás tapintásra olcsó, gyermek kence hatást kelt, de a rosegold színű feliratozása megvett kilóra

Végső soron bántam volna, ha nem veszem meg, de mindezek ismeretében ha csak nem szeretne valaki "különlegesebbnek tűnő" színeket magáénak tudni, akkor simán kihagyható.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2017. március 7.

Mindennapi használatra egyszerűen tökéletes. Nagyon könnyű szépen felvinni, nem szárít és bár az evés-ivás meggyötri, egyszerűen javítható az alap és nem lesz csomós vagy foltos egy második rétegtől. Az ára teljesen rendben van, a Budapest árnyalat pedig baromi jól mutat a világos bőrömhöz!
(Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy az Alléban lévő NYX üzletben segítőkészek az eladók :) )

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2017. február 22.

A fejemre nagyon jól illeszkedik, jól alakítható, kellemes érzés viselni. Teljesen kisimult lesz utána a bőröm és nagyon hidratált.
Megmondom őszintén, én simán használok 1 maszkot heti 2 alkalommal, mert bőven elegendő nedvesség marad benne, ha vissza hajtogatom a csomagolásába és lezárom, így ár-érték arányban sem tartom drágának.

Bee Natural Pomegranate Lip Balm

Bee Natural Pomegranate Lip Balm
2017. február 22.

Az illatán nincs mit szépíteni, nagyon erős, viszont a hatásával maximálisan elégedett vagyok, sokkal hatékonyabb nálam, mint egy babylips vagy labello.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. február 22.

Nagyon jól pigmentált, tartós, a mindennapokban maximálisan kihasználható paletta.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. február 22.

A vino tinto elég trükkös, figyelni kell rá, hogy ne legyen foltos a végeredmény. Viszont rúzsecsetel felvéve teljesen máshogy hat a színe és a végeredmény tartóssága is. Összességében megéri az árát, ha szépen megszárad kb lerobbanthatatlan.

Listerine Natural Green Tea Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Natural Green Tea Antiszeptikus Szájvíz
2017. február 22.

Nagyon kellemes az íze, nincs az a csípős -szétszedi a számat- érzet, sőt, kellemesen kiérezhető a tea az édessége révén, emellett pedig olyan, mint a zöld menta. A lehellet nagyon erőteljes marad utána.

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat
2017. február 22.

A makacs gyulladást mérsékelte, de 2 hét használat után (maximum 4 hétig javallott) teljesen elvesztettem az ízérzékelésem és nagyon fájt tőle a nyelvem, mintha leforráztam volna, pedig már picit higítottam is használat előtt. Rövidtávon jó annak, akinek nincs vészes problémája, de kétlem, hogy 4 hétig kibírható a használata.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2014. január 10.

Az Intense caret vettem meg, páran annyira lehúzták itt, hogy hatalmas pozitív csalódás lett :) A csomagolás teljesen jó, nagyon jól zár, nem forog el, nem esik le a kupak. Az állaga hidegben is nagyon jó, könnyen kenhető, nem hagy fehér nyomokat, enyhén fényes. Illata nincsen, nem ragad, azonnal segít a kicserepesedésen. Szerintem szuper. Mondom ezt úgy, hogy számomra a labello és az istenített carmex elviselhetetlen.