anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Nail Art Mágnesek

Essence Nail Art Mágnesek
2013. július 10.

1x kipróbálni poén, de ha szép manikűrt szeretnél csinálni elég szenvedős. Egy egyszerű hűtőmágnest forgatva könnyebb szebb hatást elérni

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab
2013. július 4.

Kicsit valóban dúsabbnak hat utána, de nem az igazi. Amiért mégis elfogadható, nincs utána az a nagyon ragacsos és összetapadt érzés. Fél-1 napig jó, de utána muszáj hajat mosni.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2013. június 21.

Nagyon erőszakos és tolakodó illat. Olyan mintha a L de Lolita Lempickát (ami fantasztikus) mixelték volna azzal a vattacukros borzadállyal. Reggel a tömegközlekedésen éhgyomorra különösen kellemetlen. Nem értem, hogy képes ezt bárki elviselni magán a kánikulában (vagy bármikor). Sajnos vagy nem, tartós is. Számomra érthetetlen a nagy népszerűsége, tekintve, hogy nem sokan tudják viselni.

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)
2013. június 17.

A 15-ös a világos érzékeny bőrömre sajnos kicsit kevésnek bizonyult. Az állaga sűrűbb annál, hogy a pumpás adagolót könnyen lehessen használni, főleg csúszós kézzel. Az illata az elején alkoholosnak tűnik, de hamar eloszlik és egy enyhe kókusz-gyógynövényes illattá alakul. Nem izzadom le és kis mértékben vízálló. Egy kis színem is lett mellette, bár a karotin miatt valami látványosabb eredményre számítottam. Garnierről váltottam erre az ára miatt, de az állag, illat, könnyű használhatóság-beszívódása rosszabb, nem vagyok 100% elégedett.

Rexona Women Aloe Vera Deo Spray

Rexona Women Aloe Vera Deo Spray
2013. június 6.

Nem vagyok extrém izzadós, de minden jó ellenére a szárazság nem tökéletes. Mondjuk nem is lenne normális, ha abszolút nem izzadna bőröm, így tökmindegy. Az illata jó, nincs kellemetlen szag, szerencsére nem érezhető a nap folyamán sem, így nyugodtan tudok parfümözni. Nem irritál, nem viszketek tőle és lám, nem hagy fehér foltot. Eddig 99%ban stifteset használtam és a maradék 1% is golyós volt, nagyon küzdök ezzel a csomagolással, nem áll kézre, nehéz nyomni.

Miss by Miss Sixty

Miss by Miss Sixty
2013. május 31.

Nagyon kellemes, nem eltúlzott, picit sárgadinnyére emlékeztető zseniális illat! Tartós, és a maga idejében nagyon menő volt rajta az a virág (a mai napig megvan :D ) Sajnos már nagyon kevés helyen kapni, amikor kifutott sikerült 990Ft-ért vennem a 15miliset a Douglasben, életem vásárát csináltam akkor :)

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2013. május 31.

Ez egy az egyben Miss By Miss Sixty dupe, annyi különbséggel, hogy ez drágább és fekete. Semmivel sem tartósabb, max dizájnosabb. Ár érték arányban nem éri meg, de maga az illat jó.

Gillette Venus Embrace Borotva

Gillette Venus Embrace Borotva
2013. május 23.

A legelső "jobb" borotvám, amit az eldobhatós korszak után választottam. Nagyon jó a fogása vizesen is, a színéért pedig odáig vagyok :D A penge itt is sokáig bírja kellő odafigyelés mellett. A hozzá kapott "falra cuppantós" tartó kritikán aluli, függőlegesen nemigen tart erősen és becsukhatatlan.

Wilkinson Lady Borotvahab

Wilkinson Lady Borotvahab
2013. május 23.

Nem irritál, nincs viszkető érzés. Sűrű habja van, nagyon jól használható ha már a borotvád krémezőcsíkja nem bírja önmagában és az illata is remek! (bogyós gyümölcsös verziót használtam)

Gillette Simply Venus 2 Eldobható Borotva

Gillette Simply Venus 2 Eldobható Borotva
2013. május 23.

Nagyon jó a fogása, megfelelően tisztán tartva "sokáig" lehet használni, nem mar beléd az első használatkor sem. Próbáltam olcsóbb kategóriából is eldobhatós borotvát, de nekem ez vált be a legjobban és ezt tudom a legkényelmesebben használni.