anita

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2013. május 2.

Nagyon szép élénk fekete színe van, könnyű vele dolgozni, mert kellően puha. Egy kicsit allergiás-könnyezős napot is bírt 4-5 órán át, normál esetben sem kenődik az átlagosnál jobban, inkább kopik/eltűnik. Lemosni könnyű és semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

Yves Rocher Foundation Brush Alapozó Ecset

Yves Rocher Foundation Brush Alapozó Ecset
2013. április 29.

Lassan 3. éve nyúzom és csak mostanában az utolsó 2-3 tisztításnál kezdett el hullani. Lassan de biztosan megadja magát, de nagyon jó kis ecset volt :)

Natural Way Arcradírozó Párna (Luffa)

Natural Way Arcradírozó Párna (Luffa)
2013. április 26.

Való igaz, hogy nedvesen sem puhul meg teljesen, de sérülést még nem okoztam magamnak vele. Ami zavaró az a furi szag, nem tudom mihez hasonlítani, anyagában olyan volt már kibontáskor. Havonta 2x használom, jó állapotú lesz utána a bőröm csak kíméletesen kell használni, nem vörösre dörzsölni. A, 3 különböző erősséget úgy használom, hogy a kicsi puhábbat arcra, a közepeset dekoltázsra és egy nagyobb normált (aminek gumis bujtatója van) testre. Kellően tisztán tartva elég hosszú az élettartama, nekem július óta megvan és nem hullott szét. Ami nem tetszik az említett illat és, hogy a kicsik nem nagyon esnek kézre. Ha megadják magukat szerintem arcra valóból visszatérek a krémre, annyira végső soron nem jó.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2013. április 23.

Ajándékba kaptam, biztos, hogy sose venném meg magamtól. Az illata nagyon erős és taszító az ízlésemnek, a shea vaj alapján abszolút nem így képzeltem el. Az összetevők annyira nem foglalkoztatnak, de ez a csomagolás a praktikus tökéletes ellentéte és abszolút nem környezet tudatos. Mondjuk nem hiába vesztegetik 1800Ft-ért a kupakcsavarót :D A kezem nem extra száraz, nem repedezik vagy ilyesmi, csak egy kis helyen szerettem volna célzottan javítani a körmöm mellett, vastagabban is vittem fel, de még ennek ellenére is nulla hatásfokkal dolgozott. Az állaga ragacsos, sűrű, de az illat a legzavaróbb. Nem tudok mit értékelni a jó szándékon kívül, hogy ajándék volt.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2013. április 17.

Nekem a Voluptuous Violet van meg és mesés! Mint szájfény és ajakápoló is nagyon jól működik (nem emeli ki a szárazságot), a színe élénk és meglepően tartós! Evés-ivással rajtam 5-6 órát tartott. Nem kell vele túlzottan precízkedni, bár tükör nélkül ezt a lila színt nem kockáztatnám :) Külön plusz pont, hogy se íze se illata nincsen. Az eredeti árát még így sem adnám érte mert, külföldről fele pénzből beszerezhető. Tervben van egy következő narancsos árnyalat

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre
2013. április 9.

Kb fél-3/4 évig használok 1 üveget majdnem napi rendszerességgel, fantasztikusan jó :) Nagyon érzékeny, száraz, kipirosodós a bőröm, de ez kellően kíméletes, alaposan lehet vele tisztítani, egyformán jól leszedi az alapozót és az erősebb szemsminket is. Az illata nem zavaró, az állaga megfelelően folyékony. A csomagolása jó, sosem tört le a kupak (nálam az a gyenge pont). Évek óta ezt használom, felváltva a kék-fehér sensitive változatával. Nem zsírosítja a bőrt, nem szükséges utána vízzel is öblíteni.

Essence All In One BB Krém

Essence All In One BB Krém
2013. április 5.

Az egyik szín tök sárgás és fényes, zsíros bőrre nem jó. A másik szín elmenős, bár nem szép a fedése,foltos lesz, a tartóssága rossz. Nekem az állaga is túl folyós, emiatt a csomagolás se praktikus és fura szaga van.

Essence Nail Art Magnetic Körömlakk

Essence Nail Art Magnetic Körömlakk
2013. április 3.

Tök jó bíbelődni a mágneses csíkozással, de maga a lakk (annak ellenére, hogy gyorsan szárad) minősége és színe sem nyert meg.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2013. április 3.

Gyorsan szárad, fényes, de ha egy kis sérülés éri a körmöt és megpattan a lakk, azt már esélytelen kijavítani. 1-2 napig szép, de túl merev, nagyon csúnyán végig tud repedni. Ha adott egy jó körömlakk, ez teljesen felesleges rá.

Tous H2O

Tous H2O
2013. április 3.

Első fújásra nekem úgy tűnt, hogy ez egy "nehéz és füstös" illat, de 20 perc után átvált egy teljesen más karakterű, könnyed szellős illatba. Nekem borzasztóan tetszik, bőrön és ruhán is egyaránt tartós, nem irritál, nincs a fújás helyén pirosodás vagy viszketés. A csomagolása nagyon tetszik, jól kézre áll, jó a fúvókája, a kupak is zár rendesen. Sosem akarom megunni :) Hála égnek a levendula nem domináns. És nem mellékesen ecocert.