anitaaa04

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. augusztus 16.

Nemrég tértem át a tudatos arcápolásra. Ez volt az első hámlasztóm. Minden szabályt betartottam, amit ilyenkor kell, fokozatosan szoktattam hozzá a kémiai hámlasztáshoz a bőrömet. Alapvetően elégedett voltam ezzel a termékkel, másnapra puha bőrt varázsolt. Az egyetlen negatívum, amit a használata során tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be az erősen zsíros, kombinált bőrömbe, illetve amikor éjszaka fent volt a bőrömön úgy csillogott tőle a fejem mint egy diszkógömb és nagyon zsíros érzetet hagyott maga után, néha már úgy éreztem megfullad a bőröm tőle.
Kombinált, zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, viszont normál és/vagy száraz bőrűeknek szerintem kitűnő választás.

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő
2021. június 4.
(!)

Tesztelésre nyertem. Csodás illata van és ami a legjobb, hogy tartós is. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás, beemelhetnék állandó termékcsaládként. Most kedvet kaptam és megpróbálom beszerezni a dezodort is. Remélem még sikerülni fog. Természetesen 5*. Ha meglátjátok valahol csapjatok le rá, nem fogtok csalódni!

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. április 1.

Középderékig érő, száraz végű, dús hajkoronám van. Nincs festve. Már régóta ki szerettem volna próbálni ezt a hajpakolást, ezért beruháztam rá. Kíváncsi voltam, hogy mennyire teljesít jól nálam, sok pozitív véleményt olvastam róla. Az illata tényleg nagyon szuper, két hónapja használom és igazából ennél több pozitívumot nálam nem hozott. Sőt, sajnos nekem inkább szárítja a hajvégeimet és seprűs kinézete lesz, hiába használom utána a megszokott hajvégápoló olajamat. Elhasználom ezt a hatalmas tégelyt, de újravenni biztosan nem fogom.

Essence Semi Shine Rúzs

Essence Semi Shine Rúzs
2020. október 17.

Nagyon boldog voltam, amikor megvettem mert gyönyörű árnyalatban sikerült megszereznem. Korábban a márka This is me kollekciójából is beszereztem többet mert nagyon beváltak. Gondoltam ezek az új színek is hozzák a korábbi minőséget. Sajnos csalódnom kellett. A textúrát nagyon nem sikerült eltalálni, felkenés után azonnal összecsomósodik. Nagyon csúnyán néz ki az ajkakon. Kuka.

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask
2020. szeptember 7.

A termékcsalád samponjával és balzsamjával maximálisan meg vagyok elégedve ezért elhatároztam, hogy megveszem a hajmaszkot is. Eddig még csak 3 alkalommal használtam. Hozza a fényességet, a puhaságot és a kellemes illatot, amit ígér, viszont nekem hajmosás utáni második nap már nagyon zsíros hatású lesz tőle a hajam. Pedig már évek óta használok hajpakolásokat és tudom, hogy hogy kell felvinni és kimosni a hajból, hogy ne legyen utána ilyen probléma.
Éppen ezért a zsírosodási problémát biztosan ez a hajmaszk okozza. Sajnálom, mert bíztam abban, hogy a samponjához és a balzsamjához hasonlóan nagyon jót fog tenni a hajamnak. El fogom ajándékozni, mert az úgy nem mehet tovább, hogy 2 naponta hajat kell mosnom miatta.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2020. augusztus 24.

Korábban csak a Pantene samponokat használtam, de ki akartam próbálni más hajápoló terméket is a márkától. Szerencsémre pont akciós volt a drogériában ezért úgy gondoltam, hogy miért ne, egy próbát megér.
Már az első hajmosás után gyönyörű fényes és selymes tapintású lett a hajam. Az illata isteni és ami talán a legfontosabb, hogy tartós is. Nálam veri a professzionális és méregdrága balzsamok legtöbbjét. Azt hiszem megtaláltam a nekem való kondícionálót. Biztosan újra fogom venni. Ha lehetne akkor 5********-ot adnék neki!

Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
2020. augusztus 4.

Életem első bronzosítója. Félve tettem a kosaramba, mert alapvetően hófehér bőröm van és olyan bronzosítót szerettem volna venni, ami nem túlpigmentált és igazán természetes hatást lehet vele elérni. Az itteni vélemények alapján megvásároltam. Nem csalódtam, sőt nagyon elégedett vagyok. Elég kiadós mennyiség, úgyhogy sokáig elég lesz.

UPDATE: Kicsit több mint egy hónapja használom minden nap. Kezdetben elégedett voltam vele, de sajnos megváltozott a véleményem. A tartóssága nagyon nem jó, felvitel után 1-2 óra múlva már nyoma sincs, hogy használtam. A másik nagy negatívuma, hogy oxidálódik a bőrömön és narancssárgás hatást ad. Továbbá, sok akné jött elő az arcom azon területein, ahol használom.
Így jóindulattal is csak 2 csillagot tudok neki adni. Csalódott vagyok. Mindenképpen új bronzosító után nézek.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2020. július 1.

Évek óta kerestem a számomra legmegfelelőbb szempillaspirált és végre megtaláltam. Szépen hosszítja és közben dúsítja is a pilláimat és mégis természetes hatást kelt, nem műszempilla hatást. Könnyű vele dolgozni, tartós. Ha akciós akkor mindenképpen szoktam belőle venni.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2020. július 1.

Már többször is újravettem. Nagyon jó és üdítő az illata. Kellemes textúrájú kíméletes a bőrhöz. Biztosan újra fogom venni.

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus
2020. július 1.

A külseje nagyon elegáns. Szép fekete színű és könnyű vele dolgozni. A tartóssága sem hagy kivetnivalót. Egyetlen rossz tulajdonsága, hogy a tetejét nem a legkönnyebb levenni.