anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. augusztus 21.

Már elhasználtam, de pozitív tapasztalataim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az árát megérte, napi használat mellett sokáig elég volt, szép, mély fekete színe van. Nekem alapból hosszúak a pilláim, de ez a szempillaspirál még inkább kiemelte őket. Igazán drámai hatást nem lehet vele elérni, de hétköznapokra, munkahelyre tökéletes. Azóta egy másik spirálom van, de újra fogom venni.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. augusztus 21.

Nem is emlékszem már mikor szereztem be (a 03 medium brown árnyalat van meg), de még mindig van benne bőven napi használat mellett. Tartósságát tekintve magasan a legjobb szemöldök pomádé, amit eddig volt szerencsém használni. Sajnos eddig nagyon nehéz volt más márkák esetében eltalálnom a megfelelő árnyalatot, nem festem a hajam és a saját hajszínemhez valahogy egyik se passzolt igazán. Én mindig vagy sötétnek vagy világosnak vagy túl vörösesbarnásnak láttam az eddigieket és nagyon zavart. Kezdtem már végleg feladni, aztán megvettem ezt a terméket. 🙂 Az árát így már egyáltalán nem sokallom, hogy ilyen sokáig elég. Nekem megérte, mert ez az árnyalat teljesen ugyanolyan színű mint a saját szemöldököm, ezáltal igazán természetes hatást kelt. Többször megdícserték már, hogy milyen jó a szemöldököm, mert olyan mintha “gyárilag” lenne olyan, amilyen. 😄 A kis ecsettel könnyű dolgozni és a kefe része is sokáig bírja. Abszolút újravevős, ment az 5 ⭐️

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. augusztus 21.

Télen használtam, nagyon szerettem, mind az illatát, mind a hatását és azt, hogy szinte azonnal beszívódott. Az állaga miatt elsőre egy zsíros, nehéz krémnek tűnhet, pedig nem az. Könnyű volt eldolgozni és a testmelegtől szinte azonnal folyékonnyá vált. Télen mindig extra száraz a bőröm, főleg könyék tájon és a térdnél. A téli hónapokra mindig testvajat választok inkább, testápoló helyett. Ez a termék jó választásnak bizonyult.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2020. augusztus 21.

Szerintem nagyon érzéki illata van. :D Teljesen más illatra számítottam, de pozitív csalódás volt. Mindig este használtam és a pizsamám, ágyneműm is átvette egy idő után ezt az illatot, aminek külön örültem. Hamar beszívódik és a hidratálásával is meg voltam elégedve, a nagy melegben nekem kicsit sok, de ha bejön a hűvösebb idő, akkor újra fogom venni.

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle
2020. augusztus 21.

Amint látom másokat is, engem is csak a cuki doboza fogott meg. :( Sok kozmetikai márka szerintem a design-ra megy, mert tudja, hogy így mindent el lehet adni. Nekem az illata nagyon furcsa volt, valóban ragacsos érzetet hagyott maga után, de szerencsére hamar elmúlt. 3 csillagot adok neki, mert hidratálni végülis hidratált, de volt, amikor furcsa darabkák maradtak a bőrömön utána, pedig nem kentem sokat. Nem fogom többet újravenni, de ahogy látom mások se, mert a Dm-ben sose hiányzik belőle egy darab se. :D

Clear Face Arcbőr Mattító Bambusz Papír

Clear Face Arcbőr Mattító Bambusz Papír
2020. augusztus 21.

Egy szóval tudnám jellemezni: borzalmas!!!! Engem nagyon felidegesített, hogy állandóan, szinten minden használat után elakadt a tartójában a papír, mindig küzdeni kellett vele, hogy végre használni tudjam. A benne lévő papír se túl nyerő, gagyinak mondanám. Azóta más márkájú (sokkal praktikusabb csomagolású) mattító papírt használok, úgyhogy van összehasonlítási alapom. Olyan, mintha semmit se érne. Akkor törtem szét végleg a tartóját, amikor még a fele papír benne volt, de annyira elakadt benne, hogy egyáltalán nem tudtam kiszedni. Azóta a maradék papírt tartó nélkül tépkedem, a tartót kidobtam. Nem tudom miért kell forgalomba hozni ilyen gagyi terméket, oké, hogy más mattító papírok jóval drágábbak, de ez meg egy pénzkidobás és csak bosszankodik vele az ember.

Replay Tank EDT

Replay Tank EDT
2020. augusztus 21.

A #Tank Plate nekem jobban bejött, de ezzel a parfümmel is ugyanúgy meg voltam elégedve. A tartosságuk hasonló, ár-érték arányban megéri, órákig érezni a bőrön, hajon. Az ő esetében is a vaníliát éreztem magamon a legjobban.

Replay #Tank Plate for Her

Replay #Tank Plate for Her
2020. augusztus 21.

Én a téli hónapokban használtam, valahogy nekem olyan télies illat, nyáron túl sok lenne. Tartosságát tekintve nagyon tartós, nap végén is ugyanúgy érezni, mint amikor frissen van fújva. A vaníliát éreztem talán a legjobban magamon, szerintem ezért is tetszett meg annyira. Sokáig elég volt, mert kevés kellett belőle. A kis kanna formájú üveg pedig nagyon cuki.

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet
2020. augusztus 21.

Női táska kötelező darabja! :D Nagyon kellemes illata van, amúgyis szeretek minden kozmetikumot, ami cseresznyevirág illatú. A nagy nyári hőségben érdemes mindig a táskában tartani egy üveggel. Közvetlenül használat után egy picit ragacsos érzetet hagyott a bőrömön, de csak addig, amíg teljesen meg nem száradt, emiatt vonok le 1 csillagot.

Women'Secret Gold Seduction EDP

Women'Secret Gold Seduction EDP
2020. augusztus 21.

Karácsonyra kaptam, nagyon örültem neki. Gyönyörű a csomagolása és az apró arany színű csillámok totál elvarázsoltak. :D Ár-érték arányban nagyon megéri, ugyanis még nap végén is érezni a bőrön is és a ruhán, hajon is. Régóta használom már, de még mindig félig van. Mindenképpen újra fogom venni, ha egyszer elfogy. :)