anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bettina Barty Always Be A Unicorn Testápoló

Bettina Barty Always Be A Unicorn Testápoló
2017. október 1.

Az unikornisos tusfürdőm mellé vettem. Imádom az illatát! Az doboz alján még van egy kicsi, pár alkalommal még tudom használni. A csomagolása nagyon cuki, az illata kellemes, hidratálni közepesen hidratál, de meg vagyok vele elégedve. Nyáron nem keltett zsíros érzetet a bőrömön, az illata nagyon sokáig érezhető és tetszik a pumpás megoldás is.

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő
2017. október 1.

Nyáron használtam egyszer, igazából a csomagolása fogott meg. :) Édeskés, cukorka illatú, sokáig éreztem a bőrömön az illatát. Most már bánom, hogy csak egyet vettem belőle, mert már nem kapható. :(

Aveo Körömlakklemosó Acetonos Dinnye

Aveo Körömlakklemosó Acetonos Dinnye
2017. június 12.

A Müllerben néztem a polcon melyik körömlakklemosó acetonos és erre esett a választásom. :) Kíváncsi voltam valóban dinnye illatú-e és tényleg az! A lakkot kíméletesen, de hatékonyan távolította el, pedig feketék voltak a körmeim és a sötét lakkokat mindig nehezebben szedik le a lemosók. A bőrt sem szárítja ki, mint a legtöbb acetonos lemosó. Ár-érték arányban is nagyon megéri!

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk
2017. június 12.

Nekem 2 árnyalat volt meg, a Change Your Altitude, illetve a Take a Hike. A Change Your Altitude egy nagy szép világos szürke árnyalat volt, sokat használtam, nem volt buborékos felkenve és jól fedett. A Take a Hike pedig egy sötét zöld, "military" árnyalat, nagyon szerettem, sajnos az üvege pár használat után összetört és ki kellett dobnom, mert leejtettem a mosdóban a kőre. :( Ez az árnyalat jobban tetszett, szintén jól fedett és volt, hogy 1 réteget kentem belőle. A száradási idő miatt viszont levonok 1 csillagot, mert picit lassan száradtak.

Tangle Teezer Compact Styler Starlet

Tangle Teezer Compact Styler Starlet
2017. június 12.

Nekem metál pink színben van, én is a Müllerben vettem. Szépen ki lehet vele bontani a gubancokat, kíméletes, nem húzza a hajat. Hosszú, sűrű haj kifésüléséhez ideális. Tisztítani könnyen lehet, először féltem, hogy a víz nem jön majd ki a belsejéből :D de teljesen kiszáradt végül. Egyszerű a tisztítása, nem úgy mint a legtöbb hajkefének, amibe beleakadnak a hajak és alig lehet kiszedni.

Lee Stafford Színkiemelő Szárazsampon Spray, Sötétbarna Hajra

Lee Stafford Színkiemelő Szárazsampon Spray, Sötétbarna Hajra
2017. június 12.

Igaz nekem fekete hajam van, de vettem egyet, ha már dark. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon egyedülálló, használtam már többféle száraz sampont, de ez az illat tetszett a legjobban. A színe tetszik, sokkal szebb mint pl a Batiste "mű barna" színe. Jó minőségű és nem viszket a fejembőröm se tőle, ha akár 2 napig a hajamon van. Más márkájú száraz samponoktól mindig viszketett. Ebben a márkában viszont nem lehet csalódni.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2017. június 12.

A kókusz illatú EOS jobban bejött, de ezzel is meg voltam elégedve. Az illata nagyon kellemes, jól hidratál és sokáig elég.

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2017. június 12.

Még anno Jennifer Lopez egyik klipjében láttam ezt a fajta EOS-t. :D Ő a 3. ajakápolóm a márkától és eddig a legjobb is. Imádom az illatát, nagyon jól és hamar hidratál felkenés után. Igazi nyári, csajos kozmetikum.

eos Hand Lotion - Berry Blossom

eos Hand Lotion - Berry Blossom
2017. június 12.

Egyszerűen imádom, úgy ahogy van! Már jó ideje EOS márkájú ajakbalzsamokat használok, úgy gondoltam kipróbálom a kézkrémet is. Az árát picit sokalltam, de hát a minőségi cuccokat meg kell sajnos fizetni. Imádom az illatát, azt, hogy hamar beszívódik és nagyon jól hidratál, az egyedi kiszerelés meg már csak hab a tortán. :D Érdemes kipróbálni. Ha elfogy akkor veszek egy uborkásat is.

Bano Körömvirág Krém

Bano Körömvirág Krém
2017. június 12.

Eddig Naturland-os körömvirág krémet használtam, de ez minden tekintetben jobb annál! Remekül hidratál még a kirepedezett bőrt is, hamar beszívódik, kellemes az illata és nagyon sokáig elég. Én a sarkamra használom vagy sarokreszelés után, vagy éjszakára és zoknit húzok rá. Próbáltam már szőrtelenítés után a lábamra is és nagyon kellemes, nyugtató érzést keltett.