anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturland Körömvirág Krém Classic

Naturland Körömvirág Krém Classic
2017. május 14.

Én sarokreszelés után szoktam használni a sarkamra illetve a talpamra. Rendkívül puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Akinek nagyon száraz a bőre, annak érdemes alvás előtt is bekenni vele és zoknit húzni rá. :) Ár-érték arányban nagyon megéri.

B.U. Hippy Soul EDT

B.U. Hippy Soul EDT
2017. április 3.

A tusfürdőt kezdtem el használni előbb, aztán jött ez az EDT. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert ahhoz képest, hogy EDT, nagyon sokáig érzem magamon. Valóban hippis, nem is lehetett volna más nevet adni neki. Igazi nyári, fesztiválos, bulizós illat.

B.U. Hippy Soul Tusfürdő

B.U. Hippy Soul Tusfürdő
2017. április 3.

Nagyon kellemes és intenzív illata van, órákig érezni lehet a bőrön tusolás után és a fürdőszobában is. Remekül hidratál, kellemes, puha érzést nyújt. Sajnos már elfogyott, de sztem veszek még belőle.

Bomb Cosmetics Manócska Szappan (Santa Baby)

Bomb Cosmetics Manócska Szappan (Santa Baby)
2017. április 3.

Kinézetre abszolút 5-ös! Imádom a színét, az apró csillámokat a tetején, az illata pedig isteni. Ajándékba kaptam még karácsonykor, de most kezdtem el használni (eddig sajnáltam, mert olyan kis cuki szappan :D). Valóban nem szárít, nekem eddig az összes szappan szárította a bőrömet. Az illata nagyon kellemes, nekem nem annyira karácsonyi. A formája viszont nem áll nekem kézre abszolút, többször elejtettem már tusolás közben :/ ezért vonok csak le 1 csillagot.

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
(!)

Nem rég fogyott el, tökéletesen meg voltam vele elégedve. A sminket teljesen eltávolította, még a szempillaspirált is! Voltak már más márkájú arctisztító kendőim, de nem ér egyik se a nyomába. Az illata tetszik, könnyen visszazárható, praktikus a csomagolása, nem szárad ki. A bőrömet egyáltalán nem irritálta, kellemes puha érzetet hagyott maga után.

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2017. március 26.

A Retro Red nevű árnyalat van meg, nagyon tetszik a színe, ez egy szép bordó árnyalat. Télen kaptam, inkább téli szín, sötét hajhoz remekül passzol. Tartosságát tekintve egy erős közepes, de mégis max csillagot adok neki, mert régóta kerestem már ezt a színt. :) Mivel ajándék volt, nem tudom még milyen színekben kapható, szerintem fogok venni még belőle.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2017. március 26.

Harmadszorra vettem újra, annyira imádom! Előtte is L'oreal márkájú szempillaspirálokat használtam, de ő az abszolút befutó! Nagyon szép szempillákat csinál, erőteljes fekete színe van és tartós is, nem pereg le apró darabokban a nap során. Sajnos van, amikor egyáltalán nincs belőle egy darab se sehol, úgyhogy eléggé kell rá vadásznom mindig. :D

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2017. március 26.

Már kétszer újra vettem, egyébként 1 tubus nagyon sokáig elég! A 11-es Vanilla árnyalatot használom, igaz a mostani bőrszínemhez már nem passzol (elkezdtem szolizni), viszont a téli színemmel teljesen megegyezett. Amikor kipróbáltam a DM-ben rögtön eldöntöttem, hogy ez kell nekem. A L'oreal Infaillible báziskrémmel használom és nem hazudok, ha azt mondom, hogy egész nap bírja! Valóban mattít, nekem ez az első olyan alapozóm, amire nem csak rá van írva a mattító hatás. Visszafogott illata van, ez is tetszik benne. Ár-érték arányban pedig azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon megéri, szerintem jobb mint a drágább alapozók.

Lush Krémrúzs

Lush Krémrúzs
2017. március 15.

Nekem a "Magabiztos" fantázianévvel ellátott rúzs van meg, ami egy nagyon szép mélybordó árnyalat. Ahogy megláttam a színek között, azonnal megtetszett. Imádom a sötét árnyalatú rúzsokat, még ősszel vettem, őszre tökéletes szín volt. Tetszik a csomagolása is, nem mindennapi, sokan meg is kérdezték, hogy ez rúzs? :D A többi árnyalatot is kipróbáltam a boltban, de azokat annyira nem éreztem magaménak. Szerencsére sok használatra elég, de ha elfogy akkor biztosan újraveszem!

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2017. március 15.

Egyszerűen imádom! ♡ Valóban rágógumi illata és íze van, sőt még a színe is olyan. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. Igazi Lush minőség. Aki sokallja az árát, az gondoljon arra, hogy természetes összetevőket tartalmaz és a kis kiszerelés ellenére nagyon sokági elég, mert kevés kell belőle.