anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alaya Nap-Hold Csokoládés Kecsketej Szappan

Alaya Nap-Hold Csokoládés Kecsketej Szappan
2017. március 15.

Én az arcomra használom. Nagyon sokáig elég, nem szárít. Ár-érték arányban megéri. Az "illata" viszont nem tetszik, ezért levonok egy csillagot. :(

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2017. március 15.

Nekem hol használ, hol nem. Valóban nagyon büdös!!! Sokszor lefekvés előtt ecseteltem be a pattanásaimat vele és folyamatosan éreztem a szagát, mintha a párnát is büdössé tette volna, amin feküdtem. :D Annyira nem vagyok vele megelégedve, még mindig van belőle, de mostanában már ritkán használom. Vannak ennél jobb ecsetelők is, érdemes jobban körülnézni a polcokon, mielőtt erre esne a választás!

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2017. március 15.

Esténként használtam ezt az arckrémet, első pár alkalommal semmi gondom nem volt vele. Egy idő után sajnos, a minden napos használatot le kellett csökkentenem 2-3 napra. Elkezdett jobban zsírosodni a bőröm tőle és elszaporodtak a pattanásaim is. Egy idő után leálltam teljesen vele, akkor nagy nehezen elmúltak a pattanások. Sajnos nekem nem igazán jött be, nem tudom, hogy a krémnek volt-e köze az egyre szaporodó pattanásokhoz vagy sem, de azóta se vettem újra. Jelenleg egy Garnier krémet használok, ezt már többször újra vettem és nem tapasztaltam se a zsírosságot, se a pattanásokat.
Ahogy emlékszem az illata nagyon kellemes volt, de általában az összes arckrémnek az...

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2017. március 15.

Nagyon hamar beszívódik, remekül hidratál és az illata pedig nagyon kellemes! Ár-érték arányban nagyon megéri. Most eos kézkrémet használok, annál azért nem jobb. :) A mostani kézkrémem ha elfogy, akkor lehet megint visszatérek ehhez.

Katy Perry Killer Queen Natural Spray

Katy Perry Killer Queen Natural Spray
2017. március 15.

Első használat után nagyon tetszett az illata, akkor meg akartam venni az edp-jét is. Rendkívül tartós és szexi illat, de egy idő után igencsak ráuntam és egyre többet fújtam magamra belőle, hogy hamarabb elfogyjon. Imádom az édes illatú parfümöket, de nem hiszem, hogy meg fogom venni az edp-jét én sajnos hamar ráuntam, de ettől függetlenül 5 csillagot megér.

Star Wars Amidala EDP

Star Wars Amidala EDP
2016. december 11.

Nagy Star Wars rajongó vagyok, úgyhogy amikor októberben megláttam a DM-ben, szerelem volt első látásra. :D Már maga az üveg megfogott, amikor meg megszagoltam, azonnal raktam is be a kosárba. Pont olyan illat, amit imádok, édeskés, de ugyanakkor nem tömény, tartós, egész nap érezhető.

H&M Perfumed Shimmer Dust

H&M Perfumed Shimmer Dust
2016. december 11.

Nyáron használtam először, nagyon kellemes, csajos illata van. Szép, visszafogott ragyogást kölcsönözhetünk vele a bőrünknek, illetve hajunknak. Az pumpás üvegcse pedig nagyon cuki. :)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. december 11.

Annyira cuki volt a csomagolása, hogy azonnal lecsaptam rá. :) Az illata már csak hab a tortán. Ez már a 3. Batiste száraz samponom. Egyik sem okozott eddig csalódást, szerintem nélkülözhetetlen. Hamar fel lehet vele frissíteni a 3-4 napos frizurát.

Fenjal Intensive Deo-Roll On

Fenjal Intensive Deo-Roll On
2016. december 11.

Remekül meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását, az izzadásgátló hatásával is meg vagyok elégedve. Kellemes, szolid illata van. Felkenés után érdemes várni pár percet, amíg teljesen megszárad. Biztos, hogy újra veszem.

Iridina Due Szemcsepp

Iridina Due Szemcsepp
2016. december 11.

Igaz, hogy drága és hamar lejár a szavatossága (28 nap alatt képtelenség elhasználni), de megéri beruházni rá. Más szemcseppek nem varázsoltak ilyen szép fehér szemeket, mint az Iridina. Nyugtató hatása szinte azonnal jelentkezik, a vörösséget pedig percek alatt elmulasztja.