anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Stella McCartney Pop EDP

Stella McCartney Pop EDP
2020. augusztus 21.

2 üveggel rendeltem belőle, mert jelentős kedvezmény volt rá. Nagyon tetszik az illata, pont ilyet szerettem volna. Az üveg és a doboz design-ja külön megfogott. Nem használtam előtte egy parfümöt se Stella-tól, de nagy hiba volt. Tartosságát tekintve egy icipicit lehetne tartósabb is, de annyira nem vészes. Igazi bájos, csajos illat.

Adidas Born Original Today for Woman

Adidas Born Original Today for Woman
2020. augusztus 21.

Tavaly nyáron használtam, leárazva vettem (jobb is). Teljes áron nem érte volna meg, mondjuk sajnos még féláron is csalódás volt. Tartósságát tekintve még 1 órát se bírt ki, volt, amikor már többet fújtam belőle, hátha, de sajnos akkor is nagyon hamar elillant. Hamar elfogyott, többet vártam volna tőle. Közvetlenül kifújás után nagyon kellemes illata van, igaz egyáltalán nem sportos illat, de nem lehet sokáig élvezni. Ha féláron látja valaki a Rossmannban, akkor se vegye meg, mert pénzkidobás, inkább válasszon mást helyette.

Lush Unicorn Ajakradír

Lush Unicorn Ajakradír
2020. augusztus 21.

Az üzletben az eladó "rám beszélte", igaz a csomagolás miatt erre semmi szükség nem volt, mert amúgyis megvettem volna. :D Az illata eszméletlen jó, apró csillámok vannak belekeverve, a kék szín miatt kicsit fog, de hamar lekopik, úgyhogy nem kell megijedni. A szobában nagy nyári hőségtől kicsit elkezdett megolvadni, úgyhogy olyan helyen kell tárolni, ahol hűvös van. Hatását tekintve abszolút teszi a dolgát és nagyon sokáig elég.

PomPom Banános Ajakápoló

PomPom Banános Ajakápoló
2020. augusztus 21.

Nekem sajnos nem jött be. :( Az illata nagyon mű banános, zavaró is volt. A hatásával nem voltam megelégedve, azt gondoltam, hogy sokkal hosszabb ideig hidratálja az ajkaimat. A csomagolás alapján azt hinné az ember, hogy hamar el fog fogyni, de tovább használtam, mint a többi ajakápolót. Vártam, hogy végre elfogyjon, mert zavart az illata és úgy éreztem feleslegesen kenegetem a szám vele.

eos Active Protection Lip Balm - Fresh Grapefruit with SPF30

eos Active Protection Lip Balm - Fresh Grapefruit with SPF30
2020. január 2.

Sokadik EOS már amit használok, még mindig van belőle és imádom! Ezzel a márkával sosem lehet mellélőni. A hidratálása ugyanolyan jó, mint a Többi EOS ajakápolóé, az illata nagyon tetszik és sokági elég.

Labellino Coconut Water & Aloe Vera Ajakápoló

Labellino Coconut Water & Aloe Vera Ajakápoló
2020. január 2.

Sajnos az én extra száraz ajkaimra semmi se ér! :( Kaptam, magamtól nem venném meg, mert csak a Carmex-et vagy az EOS-t használok. Az illata nagyon kellemes, az állaga is jó, könnyen felkenhető, hamar beszívódik, de 1-2 órán belül már egyáltalán nem érzem a hatását.

aussie Festival Fresh Szárazsampon

aussie Festival Fresh Szárazsampon
2020. január 2.

Éveken keresztül Batiste szárazszamponokat használtam, de azokkal sajnos kevésbé voltam megelédve. A Festival Fresh az első száraz sampon, amire nem tudok rosszat mondani. Nagyon kevés kell belőle és máris látszik az eredmény. Volt, hogy utána még két napig nem volt időm hajat mosni és olyan volt, mintha frissen lenne mosva a hajam. Az illata nagyon kellemes és visszafogott. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Dove Oxygen Moisture Hajbalzsam

Dove Oxygen Moisture Hajbalzsam
2020. január 2.

Nekem már jó ideje elfogyott, most más márkát használok. Meg voltam vele elégedve, szép fényes lesz tőle a haj, nagyon kevés is elég belőle, konnyű kimosni a hajból és nagyon kellemes az illata. A tubusos megoldás pedig praktikus, mert ha már kicsi van csak benne, akkor szétvágja az ember és könnyen kinyerhető a maradék hajbalzsam.

X-Epil Gyantázás Utáni Nyugtató Gél

X-Epil Gyantázás Utáni Nyugtató Gél
2020. január 2.

Sokkal jobb, mint a Sába Hidrogél...előtte azt használtam mindig, ezt a terméket, csak azért vettem meg, mert a Sábából nem volt egy darab se a Rossmann-ban. Jól tettem, hogy váltottam! A hatása sokkal jobb, sokáig elég és hamar beszívódik. Pár órán belül alig látszik a pirosság, amit az epillátor okozott. Nekem erzékeny a bőröm, de ez a gél mindig hamar helyre hozza.

Neoplant Sampon

Neoplant Sampon
2020. január 2.

Akkor használtam hónapokig, amikor gyulladt volt a fejbőröm. Az árát sokalltam, ezért levonok 1 csillagot, sajnos hamar el is fogyott egy flankon. Az összes többi gyógysamponnal ellentétben viszont nekem ez az egy márka használt csak.