anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. január 2.

Csak jókat tudok mondani róla! Kiválóan hidratálja a bőrömet, amióta használom, mintha nem is lenne egy pattanásom se és az illata miatt külön megéri az 5 csillagot. A kókuszos testolajjal ellentétben ez az arckrém nagyon sokáig elég.

Pompom Kókusz Álom Testápoló Olaj

Pompom Kókusz Álom Testápoló Olaj
2020. január 2.

Kezdem a negatívumokkal... valóban nagyon gyorsan elfogyott, pedig nem pancsoltam ki, kevesett nyomtam mindig belőle. Az illata nekem kimondottan nem tetszett, olyan mű kókuszos illat, amit még sokáig utána a ruháimon is éreztem. Jobb lett volna, ha semmilyen illata nincs mint ez az illat. Az árát sokallom.
A hidratálása jó volt, de ennyi pénzért meggondolom, hogy megint rendeljek-e belőle. Sajnos nekem nem volt az igazi! :(

Treacle Moon Her Mango Thoughts Habfürdő

Treacle Moon Her Mango Thoughts Habfürdő
2020. január 2.

Nagyon kellemes az illata, amit utána sokáig a bőrön is érezni. Jól habzik, hamar feloldódik a vízben a végeredmény pedig, a puha, kellemes tapintású bőr.

Treacle Moon Crazy Orchid Love Habfürdő

Treacle Moon Crazy Orchid Love Habfürdő
2020. január 2.

Minimum két használatra elég, olyan sok van benne. A fürdővizet szép rózsaszínre színezi, rögtön miután az ember beleöntötte a vízbe. Nagyon habzik és viszonylag sokáig meg is maradt a hab, kellemes puha bőr volt a végeredmény, amikor kiszálltam a kádból.

Мой By Stefanie Giesinger Ajakápoló Olaj Csillámpigmentekkel

Мой By Stefanie Giesinger Ajakápoló Olaj Csillámpigmentekkel
2020. január 2.

Még régebben szereztem be, kerestem egy olyan ajakápoló olajat, ami nem csillagászati áron kapható. Meg vagyok vele elégedve, mostanában gyakrabban használom és mintha semmi sem fogyna belőle. Nagyon száraz ajkakra érdemes naponta többször is használni.

Мой by Stefanie Giesinger Glow Day Nappali Arckrémgél

Мой by Stefanie Giesinger Glow Day Nappali Arckrémgél
2020. január 2.

Sajnos az én arcbőrömre nem volt jó. :( Egész nap fényes volt tőle, és mintha több pattanásom is lett volna. Az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik, de talán csak ez a két pozitívum van.

Trend It Up Instant Repair Nail Oil

Trend It Up Instant Repair Nail Oil
2020. január 2.

Az egyik hozzászolásban olvastam régebben, hogy citromos süti illata van :) bevallom, ezért vettem meg. Valóban olyan az illata! Imádom és mindig rendbe hozzá a kiszáradt bőrt a körmeim mentén. Minden manikűrözés után kötelező a használata! Ár-érték arányban kiváló.

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal
2020. január 2.

Remekül hidratál, extra gyorsan szívódik be és nem hagy nyomot a ruhákon se, ha rögtön utána nadrágot és polót veszek rá. Meg vagyok vele elégedve.

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab
2020. január 2.

A hab állaga miatt nagyon könnyű eloszlatni a bőrön és extra gyorsan be is szívódik, jól hidratál. Még szeptemberben használtam, de nagyon meg voltam vele elégedve. Sokáig elég volt és az illata jobban tetszett, mint a többi Nivea testápoló habjáé.

Balea Vanilla Juice Kézkrém

Balea Vanilla Juice Kézkrém
2020. január 2.

Kellemes gyümölcsös illat, a vanílát kevésbé éreztem benne, pedig pont ezért vettem meg. Jobb lett volna, ha a vanília illata a dominánsabb, nem pedig a gyümölcsöké. Összességében megéri az árát, végzi a dolgát és nagyon sokáig elég. Nem is emlékszem mikor vettem már és tegnap fogyott csak el.