anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. május 15.

Szeretem használni, mert szép íves pillákat csinál. Eléggé a végét járja már, de nagyon régóta használom és szinte mindennap, a többi szempillaspirálom ennyi idő alatt már rég kifogyott. Könnyen lemosható, de ugyanakkor tartós is.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2014. május 15.

Sokat vacilláltam rajta anno, hogy megvegyem-e vagy sem, végül megvettem és amióta használom, mintha új körmeim lennének. Sokkal erősebbek, a színük is teljesen más lett, ellenállóbbak. Nem utolsó sorban pedig imádom a fényességet a körmeimen. Mindenkinek csak ajánlani tudom, megéri rendszeresen használni, kiváló minőség.

BrillBird Körömápoló Olaj

BrillBird Körömápoló Olaj
2014. május 15.

Nekem Tutti Fruttis illatban van és nagyon szeretem. Mindig hamar beszívódik és manikűrözés után helyre hozza a bőrömet. Régebben más illatban használtam, de ezt annyira megszerettem, hogy nem váltanék. :)

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2014. május 15.

Abszolút nem jó minőségű, nekem nagy csalódás volt. Megvettem 2 árnyalatot is, a a 41-eset és a 200-asat, a színük körmön felkenve már kevésbé tetszik, az üvegben még szépnek tűntek. Ettől a márkától sokkal jobbat vártam volna, többet egész biztos, hogy nem veszek ilyen körömlakkot.