anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem
2019. április 22.

Valóban sokáig elég, régóta használom már. Kicsit tényleg széles, amit furcsálltam is, amikor elkezdtem használni, most már megszoktam. Összességében meg vagyok vele elégedve, nincs az az erős mentol íze és illata, mint a többi fogselyemnek.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. április 22.

Tavaly nyáron használtam, a nagy kánikulára szereztem be, mert rendszeresen leég a szám, ami nagyon kellemetlen érzés tud lenni napokon keresztül. Először tetszett a hatása, az illata már kevésbé, de úgy voltam vele, hogy biztos csak furcsa nekem a sima original változat után. Évek óta Carmex-et használok, mert egyetlen ajakbalzsam se tudta hozni ezt az eredményt, úgyhogy mindig visszatértem hozzá.
Sajnos megbántam, hogy ezt vettem és nem az original-t. Az illata egyre jobban zavart, nekem túlságosan cseresznyés és kicsit mű. A hatása gyengébb, mint az original-nak és több idő kell neki, hogy rendbe hozza az ajkaimat.
Idén nyárra egy EOS-t szeretnék majd venni, azt is többször használtam már. Nem hiszem, hogy újra megpróbálkozom ezzel a változattal, nekem sajnos nem jött be. :(

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás
2019. április 22.

Nincs különösebben kiszáradva a hajam és már nem is festem, csak mivel anyám vette, így én is használom. Az illata nagyon megfogott! A többi Fiber Therapy terméket még nem próbáltam, de a sampont ki szeretném majd a jövőben. Szép, fényes, puha tapintású hajat eredményez. Ez a hajpakolás meggyőzött róla, hogy van alapja a sok-sok pozitív, 5 csillagos véleménynek. Az utóbbi időben magasan a legjobb hajpakolás, amit volt szerencsém kipróbálni.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. április 22.

Amikor vettük, az utolsó darabot hoztuk el a DM-ből, abból is gondoltam, hogy ezzel a termékkel nem lesz gond. Az illata egyszerűen mennyei, tömény kókusz! A csomagolása is igen egyedi, cuki, csajos, de a benne lévő hajolaj bőven megérdemli az 5 csillagot. Nagyon kevés kell belőle, hogy tegye a dolgát, én kétszer szoktam megnyomni és azt a mennyiséget oszlatom el a hajvégeken. Érdemes minden hajmosás után használni, viszont így is nagyon sokáig elég. Nem is emlékszem már mikor vettem és még több mint a fele meg van.

Fa Magic Oil Pink Jázmin Tusfürdő

Fa Magic Oil Pink Jázmin Tusfürdő
2019. április 22.

Mesés illata van! Többször használtam már ezt a tusfürdőt és csak pozitívat tudok mondani róla. Egy élmény vele a tusolás, nagyon kellemes illata van, amit még órákkal később is érezni lehet a bőrön. Nem szárít, jól habzik, ár-érték arányban kitűnő, újravevős. Az már csak hab a tortán, hogy rózsaszín és csillámos a csomagolása.

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2019. április 22.

Körülbelül másfél hónapja használom, van amikor napi szinten, van amikor ritkábban. Az illata először kicsit zavart, nekem túlságosan tömény és kicsit furcsa is. Mostanra megszoktam és meg vagyok elégedve a hatásával. Csodát tesz a száraz bőrrel és hamar beszívódik, nem úgy mint a többi lábkrém, amit eddig haszáltam. Felkenés után kb 10 perccel már alig lehet érezni, hogy frissen volt felkenve.
Ha elfogy, ki szeretném próbálni a Balea Fell Well lábápoló tejkrémet is. Kíváncsi vagyok, hogy melyik szuperál jobban, ha ez lesz továbbra is a nyerő, akkor mindenképpen újraveszem.

Balea Lucky Moments Tusfürdő

Balea Lucky Moments Tusfürdő
2019. április 22.

Nagyon tetszett az illata és a csomagolás deisgn-ja. Többször újra vettem, amíg láttam a DM polcain, egy ideje már nem találkoztam vele. Olyan mint a többi Balea-s tusfürdő, nem szárít, kíméletesen tisztít és ár-érték arányban megéri.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2019. április 22.

Nagyon kellemes édes, kókusz illatú, számomra eléggé nyárias illat, a napvédő tejek illatára emlékeztet. Jól hidratál, könnyű eloszlatni a bőrön, hamar beszívódik és még órákkal később is érezni az illatát, sőt a hálóingem már teljesen kókusz illatú tőle. :D
1 flakon nagyon sokáig elég, ár-érték arányban nagyon megéri.

Gillette Satin Care Lavender Kiss Borotvazselé

Gillette Satin Care Lavender Kiss Borotvazselé
2019. április 22.

Én még mindig látom az Auchan-ben, szóval szerintem még lehet kapni. Tetszik az illata, nem irritálja a bőrömet, az állaga is megfelelő, könnyű eloszlatni és remekül habzik. Amikor megvettem kicsit drágának találtam, de mivel nagyon kevés kell belőle így sokáig tudja használni az ember.

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal
2019. április 22.

Évekkel ezelőtt használtam utoljára testápoló olajat, mindig is inkább testápoló párti voltam. Talán az is az oka, mert volt már rossz tapasztalatom, sűrű állagú, nem beszívódó, büdös testápoló olajakkal is. Szerencsére érdemes volt bizalmat szavaznom ennek a levendulás verziónak. Főleg az illata miatt vettem meg, egyszerűen oda vagyok a levendulás termékekért, mident szeretek amiben levendula van.
Hamar beszívódik, nem úgy mint az régi olajak, amikkel igencsak megszenvedtem és még utána is nyomot hagytak a ruháimon. A hidratálásával meg vagyok elégedve, az állaga megfelelő, könnyen eloszlatható a bőrön. Kellemes, puha érzést ad, illatát pedig sokáig érezni. Tetszik a kiszerelése, nem olyan flakon ami orrán-száján ömlik (mert sajnos ilyennel is volt már dolgom).
Sokáig elég, de ha elfogy újra fogom venni.