anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Hajbalzsam

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Hajbalzsam
2019. április 22.

A samponnal együttesen használtam. Szintén nagyon kellemes levendula illata van, nagyon szerettem. Több mint fél évig elég volt, amikor már kevés maradt az alján, akkor szétvágtam a tubust, így teljesen ki lehetett üríteni. Szeretem a tubusos csomagolású termékeket, pont ezért.
Itt is csak azt tudom írni, hogy aki szintén oda van a levendula illatért, annak kötelező kipróbálnia, nem fog csalódni benne.
Pár használat után már szép fényes, egészséges, puha tapintású haj a végeredmény.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2019. április 22.

Egyidejűleg használtam a levendulás hidratáló hajbalzsammal. Sajnos időközben kialakult fejbőrproblémám miatt, már nem használhatok csak gyógyszertári hajmosót és receptre felírt pakolást. :( Nagyon meg voltam mindkét termékkel elégedve, bőven megérdemli az 5 csillagot.
Az egyik kedvenc virágillatom a levendula, főleg ezért választottam ezt a változatot, nem fogok túlozni, de szó szerint olyan illata van mint egy levendulamezőnek. Aki szereti a levendula illatot annak kötelező beszereznie egy ilyen sampont. Több mint fél évig használtam, de lehet keveset mondok, nagyon sokáig elég ez a kiszerelés, ezért aki kicsit soknak találja az árát, gondoljon arra, hogy jóideig nem kell sampont vennie.
A hajam nagyon szép fényes volt tőle és napokig éreztem rajta a levendula illatot, voltak akik azt hitték parfüm illat, annyira lehetett érezni. Kíméletesen tisztít, nekem nem zsírosodott tőle jobban a hajam.
Ha használhatok végre illatanyaggal ellátott sampont, akkor mindenképp visszatérek rá, ugyanis nagyon hiányzik. Egy élmény volt vele a hajmosás.

Balea Tuchmaske Be A Panda

Balea Tuchmaske Be A Panda
2019. április 22.

A csomagolás nagyon cuki, ez fogott meg elsősorban, amikor megláttam az arcmaszkoknál. Sokáig vártam vele, mire felbontottam, őrizgettem. :D
Nagyon kellemes érzést hagyott az arcomon, imádtam az illatát és remekül hidratált. Bármikor szívesen újravenném, de már jóideje nem látom sehol.

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő
2019. április 22.

Valóban tömény volt az állaga, amiért azért meg kellett küzdeni vele, mire kijött a flakonból. Ezért vonok le 1 csillagot. Más negatívumot nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Nem szárította a bőröm, tetszett az illata,a csillámok is benne, remekül habzott, a design-ja külön bejött (főleg ezért vettem meg). :)

Balea Cosmo Cat Bodylotion

Balea Cosmo Cat Bodylotion
2019. április 22.

Nagyon szerettem ezt a testápolót! A design-ja miatt vettem meg, rögtön miután kikerült a DM polcaira. A design mellett az illata, a hidratálása illetve ez a tubusos kiszerelés is megéri az 5 csillagot. Felkenés után szinte azonnal beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést és miután már nagyon kevés maradt az alján szétvágtam a tubust, hogy teljesen ki tudjam szedni ezt az isteni krémet. :)
Igazi csajos termék!

Balea Cake My Day Handcreme

Balea Cake My Day Handcreme
2019. április 22.

Fúúú imádtam, tavaly nyáron használtam, de még akkor lecsaptam rá amikor megjelent. Az illata miatt eléggé nyárias volt, a hidratálásával meg voltam elégedve, hamar beszívódott és mindenki megcsodálta, aki látta. :D Szerintem a design telitalált volt.

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal
2019. április 22.

Tavaly ősszel használtam, mint oly sok esetben, ennek a terméknek is a csomagolása tetszett meg. Hihetetlen hány embert meg lehet fogni egy szép design-nal. Maga a krém nekem nem igazán tette a dolgát. :( Sokszor bőségesen kentem belőle és semmi. Egyedül a kellemes illat, amit éreztem és ami megmaradt a kezemen. Olyan volt mintha be se kentem volna a kezeimet. Valóban gyorsan beszívódik, de szerintem pont ezért mert nem nagyon használ. 2 csillagot adok neki, de csak az illata és a csomagolás miatt.

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2019. április 22.

Még év elején használtam, már elfogyott, de kicsit hiányzik, főleg az illata. Nagyon kellemes édes, málna szörp illata volt. Amikor megvettem, azt hittem kevés van benne és hamar elfogy, de viszonylag sokáig használtam.
A hab állagának köszönhetően nagyon hamar, szinte rögtön a felkenés után beszívódott, nekem nem hagyott ragacsos érzést sem. Hidratálása átlagosnak mondható, de hát mit vár az ember egy 500 Ft-os kézápoló habtól? :) Nyilván nem fog úgy hidratálni, mint egy kézkrém.
Én bármikor újravenném, csak most szeretnék kipróbálni egy másik Balea kézápoló habot.

Treacle Moon Ice Bon Bon Surprise Kézkrém

Treacle Moon Ice Bon Bon Surprise Kézkrém
2019. április 22.

Amint megtudtam, hogy van új illatban az egyik kedvenc kézkrémem már mentem is megvenni. :D Eddig a Wild Cherry Magic-et használtam és annak imádtam az illatát! Anno az a változat is a design-ja miatt fogott meg elsősorban, de tökéletesen meg voltam elégedve a kézkrémmel is. Remekül hidratált és nagyon sokáig elég volt.
Először az Ice Bon Bon is tetszett...kb 1 hónapja használom már és még mindig nagyon sok van benne. A hidratálása szintén jó, mint a másik verziónak, kevés is elég belőle, hogy tegye a dolgát. Sajnos az illata miatt azonban 2 csillagot le kell, hogy vonjak. Pár használat után kellemesnek találtam, igaz a mentolhoz semmi köze, de tetszett. Most már nagyon furának érzem, anyám is kipróbálta már és őszerinte nagyon büdös és mindig, mondja, hogy vigyem a közeléből. :D
Nem valószínű, hogy újra fogom venni, már elgondolkodtam, hogy veszek egy másik kézkrémet, mert kezd engem is zavarni az illata.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém
2018. május 20.

Az illata miatt már megéri az 5 csillagot. Kicsit nehezen szívódik be, de ettől el tudok tekinteni. A hidratálása szintén 5 csillagos. Minden este használom, de úgy érzem sokáig elég lesz ez a kiszerelés.