anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2018. május 20.

Én meg voltam vele elégedve, sajnos már elfogyott, azóta mást használok. Gyorsan beszívódik, nem kelt zsíros érzést, az illata nagyon kellemes. Sokáig elég volt, hónapokig használtam, kevés is elég volt belőle. Valószínűleg a jövőben újra fogom még venni. :)

Isana Young Flamingo Star Kézkrém

Isana Young Flamingo Star Kézkrém
2018. május 20.

A csomagolása azonnal megfogott! :) A hidratálásával meg vagyok elégedve, szerintem sokáig elég lesz, mert keveset használok belőle. Az illata lehetne picit intenzívebb is, de ennyi pénzért simán megérte. Kár, hogy limitált! :(

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2018. május 20.

Hol is kezdjem... nagyon nagy csalódás volt számomra! Minden negatívum felsorolható szinte, amit csak egy körömlakknál tapasztalhat az ember. A fedése 1 rétegben 0. Teljesen átlátszó, kell belőle minimum 3 réteg, hogy nézze ki valahogy. Ha kicsit többet ken fel az ember a jobb fedés érdekében, akkor buborékos lesz száradás után. Rettentően csíkoz, ami még 2 réteg után is látható. Nehezen szárad, nem fogok hazudni, de ráment egy egész délutánom mire teljesen megszáradt. A keféje se jön be igazán. Egyedül azért adok neki 2 csillagot, az 1 helyett, mert a színe nagyon szép (ha vastagon keni fel az ember) pont az a királykék szín, amilyet szerettem volna! A színe miatt nem dobom ki, pedig azt terveztem, inkább még szenvedek vele párszor, mert más márkában nem láttam ehhez hasonló színű lakkot. A tartóssága közepes. Tetszik, hogy kicsit metálos fényű, ha ráesik a fény. Az ára nagyon sok ezért a minőségért, ezért mérges is vagyok kicsit, de így utólag már mindegy igazából.

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2018. május 20.

Igazából jó is meg nem is, egy erős közepes. Tetszik a színe, a tartóssága elfogadható, a felvitele is egyszerű. Még meggondolom, hogy újra vegyem-e vagy próbáljak ki egy másik márkát.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2018. május 20.

Már elfogyott rég, de még emlékszem rá, hogy milyen volt használni. Nekem is a Dark Brown árnyalat volt meg. A színével nem volt gondom, a tartóssága közepes, a felvitele egyszerű volt. Ami nagyon zavart engem, az a szaga... nekem szabályosan büdös volt. :/ Szerencsére amikor már a szemöldökömön volt, akkor nem lehetett érezni ezt a szagot. Egész biztosan nem fogom újravenni. Nem ezt vártam ettől a márkától.

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál
2018. május 20.

A szemöldökömre használom fixálásra, de már lassan elfogy. Vettem azóta egy másik márkájú fixálót. Ár-érték arányban tökéletes, nem hiszem, hogy bárki is a szempillájára használná, pedig szempillaspirál. Sokáig bírja, kevés is elég belőle és hamar meg is szárad felkenés után.

Rimmel Wonder Wing Eyeliner

Rimmel Wonder Wing Eyeliner
2018. május 20.

Valóban egyszerű szép tusvonalat rajzolni vele, nekem azonban túl halvány. :( Sokkal erőteljesebb színt szerettem volna elérni, de ezzel a tussal többszöri átrajzolás után is csak egy halványabb csík a végeredmény. Sajnos nem túl tartós, melegebb időben könnyebb el is maszatolódik.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2018. május 20.

Olvastam pár rossz tapasztalatot róla, miután megvettem, akkor kicsit tartottam is tőle, hogy lehet rossz vétel volt. Szerencsére nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szinte teljesen egyezik a wax színe a saját szemöldököm színével. Könnyű a felvitele az apró kis ecsettel, amit adnak hozzá, egész nap a helyén marad. Van, amikor a szemöldökpúdert nem is használom csak a waxot, és még úgyis bírja egész nap. Megéri az árát.

Rimmel Wake Me Up Korrektor

Rimmel Wake Me Up Korrektor
2018. május 20.

Közepesen fed, de igazából nekem pont elég annyi. :) Kicsit lehetne tartósabb is, de összességében meg vagyok vele elégedve. Újra fogom venni valószínűleg, ha elfogy.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2018. május 20.

Nyáron használtam, egész jó a fedése, az illata is tetszett. A tartóssága közepes, de többet amúgy se vártam tőle. 1 csillagot azért vonok le, mert nekem kicsit túlzás ez a ragyogás, kicsit mű. Hétköznapokra nem valami nyerő ez a csillogós alapozó, viszont alkalmakra annál inkább.