anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál
2018. május 20.

Alig várom, hogy végre elfogyjon, de még mindig van benne. :( Nekem is ez a legrosszabb szempillaspirálom! Szerencsére kedvezményes áron vettem, de igazából ingyen se kellene. Egyáltalán nem tartós, 1-2 óra után pici darabokban elkezd hullani, sokszor a szemembe is belemegy. Nap végére mindig pirosak a szemeim és azt várom, hogy mikor moshatom végre le. Túlságosan összeragasztja a szempillákat, nehezen mosható le. A keféje nekem nem jött be egyáltalán, egyszóval semmi pozitívum nem jut eszembe róla. Ne vegye meg senki!

Himalaya Herbals Active White fehérítő frissítő fogkrém gél

Himalaya Herbals Active White fehérítő frissítő fogkrém gél
2018. február 14.

Talán ez az egy fajta Himalaya fogkrém, amit eddig kipróbáltam és nekem tetszett. Az íze és a habzása különösen tetszett.

Colgate Max White One Luminous

Colgate Max White One Luminous
2018. február 14.

Nekem bevált, jól habzik, ami számomra fontos, mert nagyon nem szeretem az olyan fogkrémeket, amik alig vagy egyáltalán nem habzanak. Az íze kellemes, a fehérítő hatása pedig szemmel látható. Megéri az árát.

Colgate Plax Multi Protection Cool Mint Szájvíz

Colgate Plax Multi Protection Cool Mint Szájvíz
2018. február 14.

Az íze miatt nekem se jött be annyira. Kicsit drága is, de a hatása nem rossz, sokáig elég.

Colgate Slim Soft Puha Sörtéjű Fogkefe

Colgate Slim Soft Puha Sörtéjű Fogkefe
2018. február 14.

Nekem a fekete változat jobban tetszett, de ez a kefe is megéri az 5 csillagot. Remekül tisztít és ami fontos, nagyon kíméletes, nem sérti fel az ínyt.

Colgate Slim Soft With Charcoal Fogkefe

Colgate Slim Soft With Charcoal Fogkefe
2018. február 14.

Tavaly használtam ezt a fogkefét, most más milyet használok, de nem azért mert nem jó. Szeretek többfélét kipróbálni, kísérletezni velük. Én meg voltam vele elégedve, jól tisztít, az ínyemet sose sértettem fel vele, pedig néha megesik. A színe miatt nagyon egyedi, érdemes kipróbálni.

Signal White Now Touch Fogfehérítő Toll

Signal White Now Touch Fogfehérítő Toll
2018. február 14.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be! Még a tavaly májusi Joy napok alkalmával ruháztam be egyre, eredeti áron biztos, hogy nem kellett volna. Gondoltam kipróbálom, ha már ilyen drága, akkor biztos tud valamit. Első használat után csalódnom kellett...kicsit meglepődtem a hatásán. Egy elég feltűnő réteget képez a fogakon, amik a legkevésbé se esztétikusak, sokkal inkább a lepedékre emlékeztetnek. Az is nagyon zavart, hogy érezni ezt a réteget a fogakon, amíg le nem kopik. Amint elkezd enni az ember szépen elkezd leválni ez a réteg, de nem is akárhogy, darabokban a fogakról. Őszintén szólva egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor használtam, csak pakolgatom ide-oda. Abszolút pénzkidobás, senki se vegyen ilyet.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper
2018. február 14.

Kaptam, de annyira nem vagyok oda érte. Jobban szeretem a színtelen ajakbalzsamokat, kicsit zavar is az erőteljes színe. Itthon szoktam csak használni, de a kellő hidratálást mindenképp hozza. Az illata kellemes és jól bírja az evést, ivást is, nehezen kopik le. Aki szereti a színezett ajakbalzsamokat, annak érdemes kipróbálnia.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2018. február 14.

Ritkábban használom, mint a másik L'oreal arcmaszkot, az egész arcomat nem szoktam vele bekenni csak a T vonalat. Az ígért hatást el lehet vele érni és szintén nagyon sokáig elég! Ár-érték arányban nagyon megéri.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. február 14.

Minden szempontból egy nagy kedvencem! Tavaly nyáron vettem, de még mindig van benne egy kevés, pedig már sokszor használtam. Remekül tisztít, de nem szárít, az illata nagyon kellemes, a pattanások száma lényegesen csökkent, amióta használom. Szép, puha arcbőr a végeredmény, miután lemosta az ember.