anitaanett

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vanita Natúr Kakaóvajas Egzotikus Krémszappan

Vanita Natúr Kakaóvajas Egzotikus Krémszappan
2018. február 14.

Én is az arcomra használom és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőrömet, mégis jól tisztít. Hónapok óta használom már, de még mindig olyan mintha semmi se hiányozna belőle, nagyon sokáig elég. Jól habzik, az illata is kellemes. Abszolút 5 csillagos termék!

X-Epil Sos Szőrbenövést Megelőző Folyadék

X-Epil Sos Szőrbenövést Megelőző Folyadék
2018. február 14.

Sajnos nekem egyáltalán nem használ. Szőrtelenítés után valamennyire nyugtatja a bőrömet, ez igaz és a bőr pirosság is mintha hamarabb elmúlna, viszont a szőrbenövésekkel szemben semmit se ér. Igazából nem sok értelmét látom, hogy használjam. Vannak ennél jobb kozmetikumok is, nem veszem újra.

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel
2018. február 14.

Én nagyon szerettem, sajnos már jó ideje elfogyott. A hidratálásával meg voltam elégedve, de igazából az vonzott benne, hogy csillámos. Az illata igazi karácsonyi illat, imádom a vanília illatú kozmetikumokat.

Fusswohl Ápoló Balzsam

Fusswohl Ápoló Balzsam
2017. október 1.

Sarokreszelés után szoktam csak használni, puha, hidratált bőrt lehet vele elérni. Mindennapos használatra még nem gondoltam, de lehet ki fogom próbálni úgyis, hátha sokkal puhább lesz a sarkam.

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2017. október 1.

Szükségem volt egy fekete körömlakkra és mivel ez volt a legolcsóbb a Rossmannban, ezért rá esett a választásom. Mivel rendkívül olcsó, ezért ne várjunk sokat tőle. 2 réteg minimum kell belőle, sajnos van amikor csíkoz és kevésbé lesz szép a végeredmény. Inkább lábkörömre használom.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2017. október 1.

Az egyik legjobb arclemosó, amit eddig használtam. 2-3 naponta szoktam használni, kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, a bőrömet még egyszer sem szárította ki, pedig a más márkájú bőrradírok mindig kiszárították. Az illata kellemes, megéri az árát.

Zara Red Vanilla EDT

Zara Red Vanilla EDT
2017. október 1.

Valóban egy drága parfümhöz lehet hasonlítani az illatát. Szeretem ha ez van rajtam, igaz a Zara Femme sokkal jobban illik hozzám. Tartóssága közepes, de ár-érték arányban szerintem teljesen oké.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2017. október 1.

A Red Vanillával vettem duo csomagban, de a kettő közül ez az illat tetszik jobban. Az üzletben az összes Zara parfümöt végig szagoltam, de erre mondtam azt, hogy ez kell! Nagyon magaménak érzem az illatot, egyszerűen imádom ha rajtam van. Az árához képest viszonylag tartós és sokáig elég, már nem is emlékszem mikor vettem és még mindig van benne.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. október 1.

A szempillaspirál leszedésével kicsit nehezen birkózik meg, de a többi sminket alaposan és kíméletesen eltávolítja. Az illata nagyon tetszik, sokáig elég.

Treacle Moon Wild Cherry Magic Kézkrém

Treacle Moon Wild Cherry Magic Kézkrém
2017. október 1.

Bevásároltam minden unikornisos cuccból és ez a kézkrém is akkor került a kosaramba. Egyetlen egy darab volt már csak belőle a Müllerben, de most már tudom miért! A cuki csomagolásán és a kellemes illatán kívül remekül hidratál és még most is van benne, pedig nyáron vettem és sokszor használtam. Kevés is elég belőle, nem kell kipancsolni, mint a többi kézkrémet, hogy érjen is valamit.