anitahd

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

MAC Eye Brows Styler

MAC Eye Brows Styler
2018. október 6.

Imádom! Szerencsére alapból dúsabb és formás szemöldökkel rendelkezem, viszont itt ott kell az igazítás. Ez a ceruza tökéletes erre. Nagyon passzol a színe is, nagyon tartós és a fésűje is szuper. Egyetlen negatívum hogy erősen rá kell nyomni hogy fogjon.

MAC Prep+Prime Highlighter

MAC Prep+Prime Highlighter
2018. október 6.

Korrektorként nekem semmit nem ér, viszont szem alatti foltokra bevált. :)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. október 6.

Nagyon régóta keresem az igazit, reméltem most megtaláltam, de sajnos nem. 1 hónap napi használat után a következôket látom:
(-) a bőrömön sokkal több lett a kisebb nagyobb pattanás sajnos, így bizonyíthatta fedőképességét.. A patikra legalább 3-4 rétegben kell kenni és valamiért csak azokról pikkpakk le is kopik
Az "illata" borzalmas
(+) a fix+ - al lefújva tartós, 8-9 órát szépen kibír, persze ha semmi olyat nem csinálok.
Tökéletesen eltalálták a színt a bőrömhöz.

Valószínű alkalmi alapozónak fogom elhasználni és a hétköznapokra tovább keresgélek. :(

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2018. augusztus 26.

Egy dobozzal vettem, de el sem használtam... Nekem is pattanásokat okozott, illetve az alapból nem annyira zsíros, egyáltalán nem fénylő bőröm kb fél óra után csillogott...nekem az illata is túl erős volt.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2018. augusztus 26.

Kb 2 évig használtam, igazából semmi extra. A világos szín a bőrömnek picit túl világos, a sötétebb pedig túl sötét, így volt hogy kevertem a kettőt. Általában alapozó helyett használtam, amikor problémásabb napokat éltem a bőrömmel akkor púder volt a fedő.
Könnyű kis krém, nagyon minimális fedéssel és tartóssággal. Igazából még nem találtam jobbat, így lehet újra fogom venni.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. augusztus 26.

Télen szörnyen kiszáradt a kezem, több helyen majdnem sebesre is vakartam. Nagyon sokféle krémet kipróbáltam, de egyik sem segített, kivéve ezt! Jó zsíros, nehéz krém. Nehezen szívódik be, viszont cserébe nagyon hamar helyrehozta a kezem. El sem tudom nélküle már képzelni a hidegebb hónapokat.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. augusztus 26.

Másfél hónapja használom, naponta 2x, este hidratáló alá. Nekem tetszik, kevés is elég belőle, így gyorsan beszívódik, csak pár mp-ig ragacsos. Mióta használom sokkal frissebb az arcom kinézete, nagyon jól kiegészítik egymást a hidratálómmal. :)

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2018. június 11.

Számomra ez a tökéletes fedő. Imádom! Nagyon gyorsan szárad, gyönyörű fényt ad, tényleg mintha gél lenne. Egy 1 hetes tengerparti nyaralást (vízben ázással, durva homokban mászkálással) simán kibírt lábon és a kezeimen is lepattogás és fény kopás nélkül. Mindenféle lakkal használtam már az elmúlt 1 évben. :)

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2018. június 6.

4 éve ezt veszem a lányomra, egyszerűen szuper! Könnyű felkenni, nagyon tartós, nagyon jó a fényvédelme is. Nem fogja össze a ruhákat sem. Örülök hogy rá találtam már a kezdetekkor. :)

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF30
2018. június 6.

Fényvédelme eddig bevált, a tűző napon sem égett le világosabb bőröm, pici színem viszont lett pár óra alatt is. Ami óriási negatívum hogy nyomot hagy, mindent összefog ami világosabb színű.