Anitamakeup

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Ecsetes Korrektor

Alverde Ecsetes Korrektor
2016. november 22.

Féláron kuponnal, gondoltam veszek egyet, korrektor úgyis mindig kell, ki tudja lehet még jó is lesz :)
Hát nem az.... Semmi de semmi fedése, hacsak az nem számít annak, hogy nem lehet eldolgozni semmivel és semmilyen módon, így elég rondán ott marad darabokban a bőrön :O
Nekem ez kuka szóval teljes pénzkidobás :(

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2016. november 22.

Kellemes csalódás nekem ez a parfüm. Nem használnám minden nap és alkalomra sem, mert ahhoz azért elég " avonos " illatkategória, de abszolút jó a hétköznapokra, munkába.
tartós, legalább 6 órán át illatozott rajtam, nekem nem túl édes, inkább nagyon émelyítő, de nem az édessége miatt, talán az erősebb gyümölcs illat ami nagyon uralkodó benne.
Az üvegcse csodaszép, ez is sokat számít, de szerencsére a benne lévő termék sem szerepel rosszul.

Yves Rocher So Elixir EDP

Yves Rocher So Elixir EDP
2016. november 22.

Előre leszögezném, nem szoktam parfümöket lehúzni csak mert nekem nem tetszik, de ez több sebből is vérzik.
Rengeteg parfümöm van, mondhatni gyűjtője vagyok, és szeretek mindent ami finom, jó, különlgeses, tucatillat, mindent...
Nos ez a parfüm első kifújásra nekem tömény, szúrós, zavaró, már majdnem büdös.
Nagyjából negyed óra múlva, csillapodik, összeáll, egy egyszerű virágos, talán kicsit citrusos illattá, olyan kis semmilyenné.
Majd szintén negyed óra múlva, megszagolom a csuklóm és láss csodát, teljesen eltűnt a parfüm.... :O
Ha nagyon erősen szimatolom, talán érzem, hogy bizony volt valami odafújva, de kb mintha legalább 16 órával ezelőtt történt volna.
Hát kérem szépen, megosztó a véleményem yves rocherék parfüm kreációikról, van amit nagyon kedvelek, van amitől sokkot kaptam annyira rossz, nos ezzel az utóbbi csoport lett gazdagabb az én véleményládámban...
Sajnálom, mert nem olcsó ehhez képest, de ennél még az anno fiatal lenyzóként használt kis puma edt -m vagy egy neve nincs fújkálós valamim is tartósabb, sőt kellemesebb illatú volt :(
Erre nagy jó indulattal sem tudok jobbat mondani vagy adni, ismeretlenül ne rendelje meg senki, nehogy csalódjon!

Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water
2016. június 25.

Nem túl tartós szegény, de nyárra nálam alap darab, imádom a friss szinte fiús illatát :)

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2016. június 25.

Nyárra most ez lett az egyik kedvencem, nem túl tartós de friss és kellemes az illata számomra. Később bővebben is véleményezem, még nagyon úJ :)

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2016. június 25.

Szerelem nekem, különleges, egyedi, imádom!!! Annyira csodálatos végre egy nem tucat és hétköznapi illat.
Igazán nőies, olyan vahhhhhh :D

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. június 25.

A legjobb!!! Kipróbáltam isteni, imádom, soha más milyet nem fogok venni. Az, hogy mentolos és kicsit duzzaszt szerintem placebo, de istenien hidrtalál, és eszméletlen jó érzést nyújt!!!

La Rive In Love EDP

La Rive In Love EDP
2016. június 22.

Igen, tudom, nem eredti bla bla, de parfümmániásként az én érdeklődésemet is felkeltette a La Rive a parfümpiacon :)
Arra gondoltam, megpróbálok párat, annyira olcsó, hogy ha nem is válik, be nem fogom sajnálni és max továbbadom az egyik barátnőmnek, aki meg majd örül neki :)
Így is tettem, vettem 3 félét vakon, illetve az alapján, hogy mi az eredetije. Ezesetben ugye a Dior J'adore utánzatról beszélek.
Nekem az eredetije az egyik nagy szerelmem, de nem vettem újra mert mindig nagyon drága és sosem sikerült erre félretenni, így megvettem ezt, hátha...
Nos, nagyon kellemes az illata, kisértetiesen hasonlít, talán annyi a külömbség, hogy az eredeti kifinomultabb, lágyabb, nem ennyire fullasztó és tömény kifújáskor mint ez. Viszont ha eltelik negyed óra, na akkor már tényleg mint a DIOR :D :O
Tartóssága nekem megfelelő, 4-6 óra, azt gondolom ez szép teljesítmény.
Nem használom sokszor, sőt ritkán, mert ez nem egy rohangálós illat, de javaslom mindenkinek aki az eredetit szereti és épp nincs neki, na az vegye meg mert ez annak a filléres alternatívája, és nem okoz nagy csalódást :D

Essence Make Me Pretty Eyebrow Comb - Here Comes The Brow

Essence Make Me Pretty Eyebrow Comb - Here Comes The Brow
2016. június 16.

Megvettem, olcsó, és még használható is, kedves kis termék.
Két hibája : de ezt látom mindenki más is így gondolja :)
- az ecset sörtéje elég puha, így nem lehet vele kényelmesen és precízen dolgozni
- az ecset sörtéje túl hosszú és széles
Amúgy nem rossz, de nem is jó :)

Guerlain Terracotta Joli Teint Alapozó SPF20

Guerlain Terracotta Joli Teint Alapozó SPF20
2016. június 16.

Kombinált, oljaosodásra hajlamos a bőröm, amire ez az alapozó nem biztos, hogy a legjobb választás, kb 3-4 óra és az egész átfénylik.
Amit ír, hogy alapjáraton ragyogást kölcsönöz, nos ez nem zavaró, valóban csak egészséges fényt és kinézetet ad a bőrnek.
A fedése közepes, és nagyon természetes hatású, mintha semmi sem lenne a bőrömön, de csodálatosan egységesít és szép a végeredmény.
Tehát szép a fedése, és a végeredmény egy természetes gyönyörű bőr, nem pedig fullasztó, maszk hatás mint sok más alapozónál.
A színe, nekem világosnak tűnt a saját bőrömhöz képest, de teljesen beleolvad és nem tudom, hogyan, de tökéletesn passzol.
A csomagolása, rendkívűl praktikus, hogy ilyen kis pumpás kiszerelésű lett :)
Összességében nekem nagyon tetszik, nagyon jó terméknek tartom, drága, de nagyon kevés is elég belőle, így nem fogy gyorsan, de szerintem én majd télen fogom elhasználni, mikor kicsit szárazabb, lesz a bőröm, és talán akkor kevésbé is szokott olajosodni.