anitanpd

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline City Bronzer and Contour Powder Bronzosító

Maybelline City Bronzer and Contour Powder Bronzosító
2020. július 13.

Nekem ez a kedvenc bronzosítóm, én sokkal jobban szeretem mint a Butter Bronzer-t. Nem extrapigmentált, így szépen lehet építeni is, ha akarom akkor épp csak egy pici színt ad az arcomnak, hogy ne legyek teljesen Casper. Nem porzik, nem is csillog és nincs is olyan émelyítő szaga, mint a fennemlített bronzosítónak. Szerintem szuper.

Thrive Causemetics Liquid Lash Extensions Mascara

Thrive Causemetics Liquid Lash Extensions Mascara
2020. július 13.

Külföldi bloggereknél láttam ezt a spirált, és megörültem, mikor láttam egy lánynál eladóként itt a Krémmánián. Az első pár használatkor fura volt, mivel még új volt, így "folyt" és annyira nem is szerettem, de pár hónap után, mikor már kezdett száradni, akkor viszont tökéletes! Csoda szempillákat csinál, fel lehet vinni több rétegben is. Ami még fura, hogy tök nehéz maga a csomagolása, ilyet más spirálnál még nem tapasztaltam, de ezért nyilván nem vonok le csillagot. :D

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2020. január 15.

Nagyon szeretem, már többször is újravettem. Heti kétszer-háromszor szoktam használni, mikor valami "nagyobb erejű" lemosóra van szükségem.

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2020. január 15.

Imádom, ez kb. az egyetlen ajakbalzsam, ami tényleg hat, és nem szárít. Minkét fajtát próbáltam, mindkettő szuper.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2020. január 15.

fuhh hát szerintem ez szörnyű, 1-2x használtam, utána összeállt és trutymós állagú lett. Nem tudom, lehet, csak pont kifogtam egy rossz terméket, de nekem ez nagyon nem jött be. :/

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2020. január 11.

Nagyon szeretem, tényleg puha és selymes lesz tőle a hajam, és kevésbé töredezik. Plusz, nekem nagyon sokáig elég. Nyáron vettem és most fogom csak elhasználni. De lehet, hogy a maszkját veszem legközelebb, és nem ezt.

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém
2020. január 11.

Én is nagy hype hatására vettem meg. Sajnos. Sajnos nekem pattanásokat okozott, és az illata először tetszett, de aztán nagyon irritált és szerintem ennek is tudható be az irritáltság. Szerintem smink alá sem megfelelő.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2020. január 11.

Csodaszernek nem mondanám, de egy jó, amolyan "semmi extra" alapozó számomra. Hétköznapokra jó, közepes fedése van, szerencsére az árnyalat is rendben van (és én nem vettem észre, hogy annyira oxidálódna).

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. november 17.

Nekem nagyon nem vált be, pár óra után már foltos lett az arcom, az illata meg szerintem szörnyű, most a Maybelline City Bronzer-t használom és az fényévekkel jobb ennél szerintem.

Neutrogena Hydro Boost Sleeping Cream

Neutrogena Hydro Boost Sleeping Cream
2019. november 11.

Az állagához hozzá kell szokni, illetve kell egy kis idő, hogy beszívódjon (legalábbis az én bőrömnek), oda kell figyelni a mennyiségre is, mert különben nekem ragacsos lesz, de egyébként remek éjszakai hidratáló ez, pattanásokat sem okozott,már 3 hónapja használom, ha elfogy tuti újraveszem.